اصفهان امروز |
1 ماه پیش

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت اصفهان امروز آنلاین

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت
28 مهر 1400, 09:01 / کد خبر:778125
واتساپ یکی از نرم افزار های پیام رسان پرطرفدار در اقصی نقاط جهان به شمار می رود که از قابلیت ارسال تصاویر، فیلم، گفت و گو و مکالمه برخوردار است. این اپلیکیشن به منظور کاهش حجم فایل، با فشرده سازی تصاویر سبب کاهش کیفیت عکس ها می گردد. در ادامه ی مبحث روش های متداولارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیترا بیان می کنیم.

نرم افزار واتساپ

واتساپ یکی از نرم افزار های پر کاربرد پیام رسان در سطح جهان است که قابلیت گفت و گو، مکالمه ی صوتی، مکالمه ی تصویری، ارسال موقعیت مکانی، تصاویر، فیلم و اسناد را به کاربران ارائه می دهد.

نرم افزار واتساپ در راستای ارسال تصاویر به منظور کاهش حجم فایل، افزایش سرعت گفت و گو، کاهش حجم مصرفی اینترنت و کاهش تحمیل فشار به سرور های واتساپ  فایل تصاویر را فشرده سازی می کند. در طی فشرده سازی تصاویر کیفیت اصلی عکس از بین می رود.

بدین ترتیب ارسال عکس بدون کاهش کیفیت در پیام رسان واتساپ به یکی از دغدغه های کاربران این اپلیکیشن مبدل شده است. روش های متعددی در راستای ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلی وجود دارد.

ارسال عکس در واتساپ, ارسال عکس در واتساپ بدون کاهش کیفیت, روش های مختلف ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلیبرای ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت روش های متداولی وجود دارد

روش های مختلف ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلی

تکنیک اول: ارسال تصاویر در قالب سند

مرحله ی اول
گسترده ترین و معروف ترین روش در راستای ارسال تصاویر با کیفیت در واتساپ، به گزینه ی اسناد اختصاص دارد.
برای این منظور ابتدا وارد اپلیکیشن واتساپ شوید. سپس وارد صفحه ی گفت و گوی فرد مورد نظر که قصد ارسال عکس دارید، شوید.
بر روی آیکون گیره یا سنجاق موجود در صفحه ی چت فشار دهید و در میان گزینه های مختلف، گزینه ی "Document" را انتخاب نمایید.

ارسال عکس با کیفیت در واتس اپ, فرستادن عکس در واتساپ به صورت فایل, نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتساپبرای ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت از گزینه ی doucument تصویر را نتخاب کنید

مرحله ی دوم
در طی انتخاب گزینه ی " Document" یک صفحه ی نمایشی جدید باز می گردد که فایل تصاویر را به صورت فایل PDF به نمایش می گذارد.
به منظور نمایش تصاویر بر روی گزینه ی " Browse Other Docs" تعبیه شده در بالای صفحه لمس کنید.

وارد پوشه ی تصاویر شوید و عکس های مورد نظر را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه ی "Send" ضربه بزنید.
بدین ترتیب تصاویر منتخب عاری از هر گونه افت کیفیت و فشرده سازی به مخاطب مورد نظر ارسال خواهد شد.

تکنیک دوم: فشرده سازی فایل تصاویر به صورت ZIP  یا PAR


ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت, نحوه ارسال عکس در واتساپ, افزایش کیفیت عکس در واتساپیکی از روش ها برای ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت روش فشرده سازی است

مرحله ی اول
یکی دیگر از روش های متداول در خصوص کاهش کیفیت تصاویر ارسالی در واتساپ، فشرده سازی فایل عکس ها به صورت Zip  یا PAR است.

بدین ترتیب مخاطب ملزم است برای مشاهده ی تصاویر، از فایل زیپ شده خروجی یا اکسترکت بگیرد.

شما می توانید به منظور فشرده سازی فایل ها به صورت Zip  به وبسایت "ezyzip.com" مراجعه نمایید.
سپس بر روی عبارت " Choose Files" لمس کنید. در طی این فرایند پنجره ای با عنوان "open" نمایش داده می شود که به کاربران اجازه ی انتخاب فایل تصاویر مورد نظر را ارائه می دهد.

نحوه ارسال عکس در واتساپ, افزایش کیفیت عکس در واتساپ, علت تار شدن عکس در واتساپبرای فشرده سازی فایل ها می توانید به سایت ezyzip مراجعه کنید

مرحله ی دوم
در قسمت "File Name" یک باکس با عنوان " Provide a filename" تعبیه شده است. شما می توانید به صورت دلخواه یک نام را برای فایل انتخاب کنید سپس بر روی گزینه ی " Zip Files" ضربه بزنید.

در طی این فرایند تصاویر منتخب در قابل یک فایل زیپ قرار می گیرند. بدین ترتیب به منظور ذخیره ی فایل زیپ بر روی گزینه ی " Save Zip file" لمس نمایید.
پس از اتمام مراحل ذخیره سازی فایل زیپ، بر روی گزینه ی اشتراک گذاری فشار دهید. سپس تصویر زیپ شده را برای مخاطب واتساپ ارسال نمایید.

ارسال عکس در واتساپ, ارسال عکس در واتساپ بدون کاهش کیفیت, روش های مختلف ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلیبعد از فشرده سازی فایل از طریق واتساپ فایل را با مخاطب به اشتراک بگذارید

همچنین می توانید در راستای فشرده سازی تصاویر برنامه ی " ES File Explorer" را دانلود نمایید. سپس به دلخواه تعدادی تصویر را انتخاب کنید و آیکون سه نقطه ای موجود در پایین صفحه را انتخاب کنید.
زین پس بر روی گزینه ی " Compress" کلیک کنید. در طی این فرایند تصاویر انتخابی در قالب یک سند با عنوان " Doc." ذخیره خواهد شد.

ارسال عکس در واتساپ, ارسال عکس در واتساپ بدون کاهش کیفیت, روش های مختلف ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلیدر ورژن قدیمی واتساپ به راحتی می توانستید بدون افت کیفیت تصاویر را ارسال کنید

تکنیک سوم: بهره گیری از نرم افزار YOWHATSAPP

نرم افزار " YOWhatsApp" یکی از نسخه های اصلاحی ورژن رسمی واتساپ است که به واسطه ی عده ای از توسعه دهندگان گسترش یافته است.
ورژن قدیمی واتساپ از قابلیت های به مراتب بالاتری نسبت به واتساپ اصلی برخوردار است. یکی از قابلیت های متمایز کننده ی نسخه ی رسمی واتساپ، اشتراک گذاری تصاویر بدون کاهش کیفیت است.

علاوه بر این ورژن قدیمی واتساپ که با عنوان " YOWhatsApp" شناخته می شود قابلیت اعمال تم هایی مختلف و نامحدود، تغییر آیکون برنامه، تغییر اطلاعیه های برنامه، ارسال 90 تصویر به صورت همزمان، اشتراک گذاری تصاویر بدون فشرده سازی، فعال سازی رمز دو مرحله ای در راستای امنیت حریم خصوصی کاربران و مشاهده ی رسانه ها بدون بارگیری را برای کاربران واتساپ به ارمغان آورده است.

مرحله ی اول
به منظور ارسال تصاویر با کیفیت از طریق " YOWhatsApp" به نصب برنامه در تلفن هوشمند اندروید نیاز است. بدین جهت ابتدا از طریق " Google Play" نسخه ی قدیمی واتساپ را دانلود نمایید.

سپس کد کشور و شماره ی تلفن همراه را در کادر مربوطه وارد نمایید و گزینه ی "Next" را انتخاب کنید.

ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت, نحوه ارسال عکس در واتساپ, افزایش کیفیت عکس در واتساپبرای نصب ورژن قدیمی واتساپ از طریق گوگل پلی اقدام به نصب آن کنید

مرحله ی دوم
پس از اتمام مراحل نصب نرم افزار وارد صفحه ی گفت و گوی شخص مورد نظر شوید. سپس با انتخاب آیکون سنجاقک و گزینه ی تصاویر، در راستای ارسال عکس ها بدون کاهش کیفیت اقدام کنید.
همچنین می توانید  وارد قسمت  "YoSettings" شوید و در پنل تنظیمات از ویژگی های متمایز این نرم افزار بهره مند شوید.

تکنیک چهارم: ارسال تصاویر در واتساپ بدون افت کیفیت از طریق GOOGLE DRIVE


ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت, نحوه ارسال عکس در واتساپ, افزایش کیفیت عکس در واتساپاز طریق گوگل درایو نیز می توانید تصاویر را بدون افت کیفیت ارسال کنید

Google Drive یکی از سرویس های قدرتمند گوگل داک به شمار می رود که قابلیت ذخیره سازی انواع فایل های مختلف در یک فضای ابری بسیار امن را برای کاربران فراهم می کند.
علاوه بر این، گوگل درایو برای کاربران فرصت اشتراک گذاری تصاویر با کیفیت را ارائه کرده است. این اپلیکیشن به صورت پیش فرض در تلفن های هوشمند اندروید نصب است.

در صورتی که بر روی تلفن همراه شما این نرم افزار وجود نداشت، می توانید به اپلیکیشن " Google Play" مراجعه نمایید و در کادر موتور جست و جو گر گوگل پلی عنوان" Google Drive" را وارد نمایید، سپس در راستای نصب اپلیکیشن اقدام کنید.

مرحله ی اول
به منظور ذخیره ی فایل تصاویر در گوگل درایو ابتدا وارد گالری تلفن همراه شوید. سپس فایل های تصاویر را به دلخواه انتخاب نمایید و با لمس گزینه ی اشتراک گذاری در " Save to Drive" تصاویر را داخل گوگل درایو ذخیره کنید.

ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت,نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتساپبرای ارسال تصاویر در گوگل درایو ابتدا تصاویر را داخل گوگل درایو آپلود و ذخیره کنید

مرحله ی دوم
وارد نرم افزار " Google Drive" شوید. یک تصویر را به دلخواه باز نمایید سپس به منظور فعال سازی لینک اشتراک گذاری بر روی آیکون سه نقطه ای موجود در پایین صفحه ضربه بزنید.
در صفحه ی نمایشی گزینه ی " Link Sharing" را فعال کنید. سپس گزینه ی " Copy link" را انتخاب نمایید.

ارسال عکس در واتساپ بدون کاهش کیفیت, روش های مختلف ارسال تصویر در واتساپ با کیفیت اصلی, ارسال عکس با کیفیت در واتس اپاز طریق انتشار لینک در واتساپ تصاویر را از گوگل درایو به اشتراک بگذارید

مرحله ی سوم
پس از اتمام مراحل کپی کردن لینک تصویر، وارد نرم افزار واتساپ شوید. لینک کپی شده را در صفحه ی گفت و گو وارد نمایید و برای دوستان به اشتراک بگذارید.
در طی این فرایند مخاطبان می توانند با کلیک بر روی لینک ارسالی، تصویر مورد نظر شما را مشاهده کنند.

ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت, نحوه ارسال عکس در واتساپ, افزایش کیفیت عکس در واتساپاستفاده از گوگل درایو یکی از ترفندهای ارسال تصاویر در واتساپ بدون افت کیفیت است


#‌دانش #‌فناوری منبع: اصفهان امروز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نسل جدید فوتون تونلند با تغییرات ظاهری و فنی همراه شده به زودی روانه جاده های کشور می شود. این مطلب به بررسی بررسی فوتون تونلند می پردازد.

۱ هفته پیش

اگر از کاربران iOS هستید و می‌خواهید بدون ذخیره کردن یک شماره به آن در واتساپ پیام دهید، این مطلب آموزشی را مطالعه کنید.

۱ هفته پیش

اگر با سطل زباله ویندوز ۱۰ برای حذف فایل‌ها آشنا هستید و به‌تازگی به مک تغییر کاربری داده‌اید، ممکن است برای پیدا کردن سطل زباله سردرگم شوید.

۱ هفته پیش

گوشی سونی اکسپریا ۱۰ در سال 2019 با نمایشگر 6 اینچی و تراشه اسنپدراگون 630 روانه بازار شد. این مطلب به بررسی سونی اکسپریا ۱۰ می پردازد.

۱ هفته پیش

گزارش شیپور از وضعیت املاک ایران در ۶ ماه ابتدای امسال حاکی از افزایش ۴۷ درصدی قیمت خانه در تمام مناطق شهر تهران است.

۱ هفته پیش

مجموعه عکس‌ها و فیلم‌های یان ون آی‌جکن به دنیای نامرئی یکی از مهم‌ترین شکل‌های حیات روی زمین، یعنی پلانکتون‌ها می‌پردازد.

۱ هفته پیش

گزارش ها از فروش محصولات AMD و انویدیا با ۹۰ تا ۱۱۳ درصد بالاتر از قیمت MSRP بعد از گذشت یک سال از زمان عرضه‌ی آن‌ها حکایت دارند.

۱ هفته پیش

نرم افزار اتوکد، محبوب ترین و شناخته شده ترین برنامه کاربردی برای طراحی های 2 و 3 بعدی در رشته های مهندسی است که این روزها در زمینه های متعددی کاربرد به سزایی دارد. اما اگر تا به حال نقشه های آماده اتوکد را مشاهده کرده باشید، بی شک اگر یک پروژه مربوط به داخل کشور باشد، یک سری از اطلاعات در آن در

۱ هفته پیش

کالیبره کردن باتری گوشی امر چندان پیچیده ای نیست و باید در زمان مناسبش صورت بگیرد. در این مطلب با نحوه انجام این کار آشنا می شوید.

۱ هفته پیش

انتقال فایل به آیفون از نظر افراد مطرح در این زمینه، تنها توسط برنامه آیتونز ممکن است که توسط مجموعه اپل طراحی و ارائه شده که تمام کاربران محصولات اپل می توانند از آن استفاده کنند. با این وجود اگر شما با برنامه آیتونز کار کرده باشید حتما متوجه برخی محدودیت های این برنامه شده اید که کمی ناخوشایند می

۱ هفته پیش

سامسونگ دیسپلی، بزرگ‌ ترین سازنده‌ ی پنل‌ های نمایشگر OLED موبایل در جهان، پنل‌ های OLED انعطاف‌ پذیرتر و قابل رول‌ شونده‌‌تری را در وب‌ سایت جدید خود به نمایش

۱ هفته پیش

رندر‌های رسمی و مشخصات کلیدی سری Reno7 اوپو توسط یک خرده‌فروشی پیش‌از رونمایی رسمی منتشر شد.

۱ هفته پیش

پیش‌نویس مصوبه جدید دولت و مجلس برای ساماندهی استخراج رمزارز در کشور و مقابله با فعالیت‌های غیر قانونی این حوزه نوشته شده که حاکی از سختگیری‌های بیشتر است.

۱ هفته پیش

بیشتر...