مجله دلتا |
۱ هفته پیش

مدل تاپ زنانه مدل تاپ شلوارک زنانه مدل تاپ زنانه جدید مدل های جدید زنانه مجله دلتا

تابستان این فرصت را به شما می‌دهد که هر رنگ و مدل لباس زنانه‌ای را که دوست دارید به تن کنید و استایل مورد علاقه خود را تجربه کنید.
مدل تاپ زنانه

تاپ زنانهیکی از لباس‌های خنک و جذاب تابستانه است که بسیاری از خانم‌ها به پوشیدن آن در مهمانی‌های دوستانه و مراسم‌های رسمی علاقه دارند.مدل تاپ زنانهتاثیر بسزایی در زیبایی استایل‌ شما دارد. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

  • ست تاپ نیم‌تنه زنانه و شلوار کتان

مدل تاپ شلوارک زنانه

مدل تاپ نیم‌تنه مجلسی ساده به همراه دیگر مدل لباس‌ زنانه، جذاب و چشمگیر خواهد شد. از این رو شما می‌توانید با یکنیم‌تنه ساده زنانه، استایل متفاوتی را تجربه کنید.

در تصویر بالا رنگ‌های ملایم و پاستلی را مشاهده می‌کنید که انتخاب منحصر به‌فردی برای استایل تابستانه خواهد بود.تاپ زنانه مجلسیسفید وشلوار کتان زنانهکِرِم مناسب خانم‌هایی است که به استایل ساده با رنگ‌های روشن علاقه دارند.

اما گاهی رنگ‌های روشن باعث یکنواخت شدن استایل می‌شود. از این رو استفاده ازکفش اسپرت زنانهو کیف دستی زنانه کژوال در رنگ‌های پاستلی قرمز، صورتی یا گلبهی، به سادگی و یک‌نواختی رنگ سفید و کرم، جلوه بیشتری می‌بخشد.

  • تاپ طرح‌دار و شلوار جین زنانه

مدل تاپ زنانه جدید

از مزیت‌های مدل لباس زنانه تابستانه می‌توان به تنوع رنگ‌ها اشاره کرد. یکی از لباس‌های مناسب دورهمی یا مهمانی‌های دوستانه، تاپ اسپرت زنانه است. با این حال اگر از استایل تکراری و ساده خسته شده‌اید، مدلتاپزنانه طرح‌دار، انتخاب مناسبی خواهد بود.

تصویر بالا، نمونه جذابی برای ست تاپ زنانه طرح‌دار است.شلوار جین زنانهیکی از بهترین انتخاب‌ها در استایل زنانه است.

  • تاپ و شلوارک جین زنانه

مدل های جدید زنانه

یکی از ترکیب‌های لباس، تاپ زنانه راه‌راه و شلوارک جین زنانه است. این ترکیب لباس بسیار ساده است، اما طرفداران زیادی دارد. در واقع مزیت لباس‌های راه‌راه، ترکیب جذابشان با شلوار یا شلوارک جین آبی است.

شلوارک جین زنانه انتخاب متفاوتی برای یک دورهمی دوستانه در فصل تابستان است که با یک تاپ زنانه ساده راه‌راه، استایل شما را چشمگیر و منحصر به‌فرد می‌کند.

  • تاپ زنانه و دامن مجلسی

مجله دلتا

تاپ زنانه و دامنمجلسی، انتخاب مناسبی برای مراسم نیمه‌رسمی خواهد بود. با این حال شما باید به رنگ و مدل تاپ مجلسی زنانه دقت کنید. معمولا جنستاپ مجلسی زنانه گیپوریا حریر است که در ست لباس تصویر بالاتاپ مجلسی حریرسفید انتخاب شده است.

رنگ پاستلی یا رنگ‌های ملایممناسب استایل مجلسی تابستانههستند که با رنگ‌های دیگر نیز به راحتی ترکیب می‌شوند.

  • تاپ مجلسی زنانه و دامن کوتاه

مدل تاپ زنانه جدید

این استایل نیز یکی از ایده‌های جذاب برای مهمانی‌ها است، اما انتخاب جسورانه رنگ‌ها باعث تفاوت آن با دیگر استایل‌های مجلسی زنانه شده است. چرا که معمولا در استایل‌های مجلسی از رنگ‌های مشکی، کرم و سفید استفاده می‌شود و افراد کمی سراغ رنگ‌های روشن و تابستانه می‌روند.

بنابراین توصیه می‌کنیم از رنگ‌ها نترسید و جسورانه و خلاقانه رنگ لباس‌هایتان را با یکدیگر ست کنید. این تصویر یکی دیگر از روش‌های ست کردن لباس‌ها با یکدیگر است. از بالا به پایین تاپ زنانه یاسی، دامن کوتاه لیمویی و کفش تخت زنانه یاسی با یکدیگر ست شده‌اند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبانواع تیشرت‌های نخی تابستانهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب، انواع شومیز زیر مانتویی را معرفی کردیم و به ذکر نکاتی پرداختیم که در انتخاب این نوع شومیز‌ها باید رعایت کرد.

۱ هفته پیش

امروزه مدل مانتو زیادی در بازار کشورمان موجود است. اما ب انتخاب مانتو مورد نظر سخت به نظر می آید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

اگر هر بار خواستید سراغ تیپ رسمی مردانه بروید، و برای موقعیت‌های مهم آماده شوید، این فهرست قوانین مجله‌ی دلتا را دقیق چک کنید.

۱ هفته پیش

خوشبختانه مدل تیشرت نخی تابستانه، زیاد است. هر فردی می‌تواند با توجه به سلیقه خود آن را تهیه کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

شومیز حریر طرح‌دار استایل شما را متفاوت می‌کنند. اگر می‌خواهید با مدل‌های جذاب شومیز حریر آشنا شوید، به این مطلب از مجله دلتا سر بزنید

۱ هفته پیش

بیشتر...