تفکر فنگ شویی به تعیین سرنوشت یک معامله کمک می کند تا موفق شوید.

تفکر فنگ شویی برای معامله

تفکر فنگ شویی در تعیین سرنوشت یک معامله

آقای مایکل روددِر، کارگزار شرکت Time Equities ، گفت“برای اولین بار در سال 2007 با فنگ شویی آشنا شدم. اما این خریدار زیباترین تفکر فنگ شویی را که تاکنون دیده ام را داشت.”و مرا برای خوردن یک قهوه دعوت کرد. معلوم بود که روز کاری سختی را داشته وقتی با استقبال گرم ایشان مواجه شدم سعی کردم فضا را مدیریت کنم تا خود ایشان گفتگو را شروع کنند و ایشان بعد از خوردن قهوه گفتند: امروز معامله ای با یک مشتری چینی داشتم برای خرید دو طبقه از آپارتمان های اداری به توافق نهایی رسیدیم که مشتری در آخرین دقایق چندین درخواست جدید داشت که من رو شوکه کرد.

ایشان ادامه داد:

طبق توافق اولیه طبقه های مجاور مد نظر ما بود و آماده تحویل هم بود! اما شرکت Om-Ah-Hum Realty L.L.C ، طبقه نهم و پانزدهم را برای دفاتر خود انتخاب کرد، به ایشان یادآور شدم که طبقه 13 وجود ندارد و انتخاب ایشان به طبقه های 9 و 14 تغییر یافت. گرچه قیمت آن 450 دلار برای هر متر مربع تعیین شده بود، اما این شرکت 448 دلار درخواست کرد. علاوه بر این ، آقای هوم درخواست کرد که این قرارداد در روز هشت ام و با تاریخی که با تفکر فنگ شویی مطابقت دارد امضا شود.

اهمیت تفکرفنگ شوییبرای فضای کاری

آقای روددر گفت: درخواست های Om-Ah-Hum مبتنی بر تفکرفنگ شوییکه شامل طراحی ساختمان، تقویم، اعداد و موارد دیگر بود. البته بسیاری از افراد دیگر نیز در فرهنگ های مختلف، به ویژه در شرق آسیافنگ شوییرا دنبال می کنند. همچنین تعداد خریداران و مستاجران آسیایی با این متد در نیویورک افزایش یافته است. وی ادامه داد : بنابراین ما و سایر کارگزاران به خوبی می دانیم که چقدر تفکر فنگ شویی فراگیر شده و در حال گسترش است.

فضای کار فنگ شویی

آقای روددر گفت:

وقتی به پایان معامله نزدیک می شدیم ، مدیر اصلی شرکتشان را دیدم که بیرون ساختمان را بررسی می کند! علت این کار را پرسیدم. آقای هوم گفت : ساختمان را بر اساس فنگ شویی ارزیابی می کند.

معاون رئیس جمهور و تفکر فنگ شویی

در جلسه ای شرکت داشتم کهآقای جان لیم،معاون رئیس جمهور در گروه تجارت و بازاریابی بانکداریدر Citibank ، گفت : مشتری های آسیایی املاک نیویورک را خریداری می کردند که به نظر ما کم ارزش بود. اما به عنوان کسی که وام های تجاری تحت مالکیت اشخاصی را در بسیاری از مشاغل متعلق به آسیا، از جمله برخی از مشتری های آقای روددر ، ارائه می کند می گویم ،تفکرفنگ شوییبه شدت مهم است. به گفته آقای لیم ، اعداد مربوط به یک ساختمان قابل توجه است: به عنوان مثال در زبان های چینی، ژاپنی و کره ای تلفظ عدد چهار به معنای کلمه مرگ است. به همین دلیل بسیاری از ساختمان ها در آسیا طبقه چهارم ندارند. البته در آمریکا نیز اغلب از طبقه سیزدهم پرش می کنند.

ولی در زبان چینی، عدد هشت عدد سعادتمندی است و آن را مترادفپولدار شدنمی دانند! طبقه هشتم و شماره های ساختمان با هشت در بین مردم چین ، اغلب با حق بیمه به فروش می رسد.

به عنوان مثالعدد کواهشت

به عنوان مثال، درChinatownدر منهتن ، اتاق های اداری در طبقه هشتم ساختمان واقع در خیابان 139 مرکزی 100000 دلار گرانتر از طبقه های دیگر فروخته شده است. و کوئینز کراسینگ، یک ساختمان خرده فروشی در مرکز شهر فلشینگ در کوئین نیز تقریباً توسط شرکتهای آسیایی اشغال شده است ، اما طبقه چهارم توسط یک موسسه آموزشی غیر آسیایی گرفته شده است. تاکید بر انتخاب اعداد به زمان بسته شدن یک قرارداد نیز گسترش یافته است. نه تنها موعد باید در روز هشت باشد، بلکه برخی اوقات روز فرخنده تر نیز وجود دارد که از دیگر روزها مهمتر می شود.

خانم کنسولو دفتر دار آقای روددِر

خانم کنسولو نیز گفت:

اگر چه کار ما با مشتری های آسیای شرقی و هند آغاز شد، اما اکنون بیشتر مشتری های آمریکایی را می بینیم. نه تنها باتفکرفنگ شوییبلکه در مورد تقویماخترشناسیو تقویمعدد شناسینیز مشورت می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. در بعضی موارد مشتریانی دارم که به من می گویند، لطفاً پیشنهاد من را تا ساعت 3 فردا ارائه ندهید. این زمان مناسبی نیست. ” ایشان اشاره می کنند “ما قبلاً چنین چیزی را نداشته ایم.

خانم کنسولو نگرانی فزاینده ای را که در طول تاریخ دیده شده را به عصبی بودن عمومی درباره اقتصاد نسبت می دهد. و تجربه هایش را اینگونه بیان می کند: اما امروز آنها با قرار دادن تفکر فنگ شویی در راس تصمیم هایشان سعی می کنند از معامله هایشان بهترین سودآوری را کسب کنند . تفکر فنگ شویی به شکل گسترده ای ساختار زندگی را به سمت موفقیت سوق می دهد. البته فنگ شویی احتمالاً بیشتر به دلیل راهنمای اصلی در طراحی و جهت گیری خانه ها و دفاتر شناخته می شود. مثلا طبقفنگ شویی چیدمانوفنگ شویی ساختمانباید موارد زیر رعایت شود.

  • نور طبیعیکافی وجود داشته باشد.
  • نور پنجره و وجود هوای آزاد در تمام واحد لازم است.

منهتن

اما اصل تفکرفنگ شوییبه این موضوع ختم نمی شود! تولید تفکر مثبت و درک انگیزه هایمثبتدر فضای زندگی و کاری باعث می شود که شما را در بالاترین سطح انرژی قرار دهد. داشتن بالاترین سطحانرژیبهترین کارایی را به ارمغان می آورد.

تاثیر فنگ شویینامناسب

مایکل هانر، شریک سازمان Kaufman ، که یک محیط اداری در نیویورک را اجاره و مدیریت می کند، گفت که وی دیده بود که بسیاری از معاملات به دلیلفنگ شویینامناسب موفقیت آمیز نیست. بنابراین ، آقای هانر ازاستاد فنگ شوییخود می خواهد تا قبل از مذاکره در مورد اجاره نامه ها و فضای مورد نظر بررسی شوند. استاد فنگ شویی با ایجاد فضایی که بر اساس تفکر فنگ شویی مثبت بود مسئله را حل کرد. وی بعد از این تغییرات بشدت از معاملات خود ابراز خرسندی می کرد.

سخن پایانی با آقای روددر

آرامش ایشان در طول زمان ارائه گفتگوهای دیگر هم مثال زدنی بود! اما سعی کردم با یک سوال گفتگوی مان را پایان دهم. از ایشان پرسیدم، حتی اگر درخواست هایی از این قبیل کار آقای روددر را دشوارتر کند چه واکنشی خواهند داشت . وی گفت : با هر مشتری جدیدی که از تفکر فنگ شویی بهرمند است استقبال خواهم کرد. این مشتری ها مرا هیجان زده می کنند. وی گفت: “من نمی دانم که شما در این شهر با این تنوع روبرو هستید یا نه اما برای من این موارد آموزنده هستند.”

کلام آخر :

شما بر اساس علم فنگ شویی و رعایت اصول و قوانین فنگ شویی می تونید تمام انرژی های اطراف خود را تحت کنترل آورده و بهترین ها را برای خود خلق کنید . برای داشتن فنگ شویی شخصی خودتون و داشتن راهکاری مناسب می توانید ازمشاوره های فنگ شوییاستاد دایی زاده و راهنمایی لازم بهره مند شوید .

4
0


منبع: فنگ شویی ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پاکسازی محیط یکی از اصولی ترین قوانین علم فنگ شویی می باشد. در مراسم ورود به خانه جدید چند نکته هست که باید رعایت شود که مهمترین آن پاکسازی محیط جدید است .

1 سال پیش

منظره در فنگ شویی بسیار حائز اهمیت است. از همین رو 6 روش هوشمندانه برای منظره سازی در خانه در فنگ شویی ایران برای شما تدارک دیده ایم تا بهتان کمک کند.

12 ماه پیش

فنگ شویی کیف پول مانند هر فضایی از زندگی شما به انرژی شما بستگی دارد بنابر این باید به آن توجه کنید و همیشه کیف پول خود را تمیز و مرتب نگه دارید.

6 ماه پیش

پوشیدن کفش از مهمترین نکاتی است که در دنیا به آن توجه خاصی می شود در فنگ شویی نیز نکاتی برای آن وجود دارد از جمله این که آیا پوشیدن کفش داخل خانه انجام شود؟

1 سال پیش

فصل بهار و فنگ شویی با عنصر چوب و اولین عنصر فعال در طبیعت می باشد که با خود شادی ، سر زندگی و طراوت را به همراه می آورد.

3 ماه پیش

فنگ شویی چیدمان منزل از مهمترین نکات درخانه شما است60 قانون ذکر شده از قوانین فنگ شویی در چیدمان محیط به شما کمک می کندتا محیطی آسوده وپر انرژی داشته باشید .

10 ماه پیش

فنگ شویی در طب سوزنی یکی از درمانی های بی ضرر بوده و می تواند به سلامت جسمی و روحی افراد کمک کند و تمام سیستم بدن را در یک حالت تعادل نگه دارد

1 سال پیش

گلممد روزه گرفته اعصابش ضعیف شده?? اینم اولین کلیپی که سال ۹۶ ساختیم و خیلی زیاد مورد توجه شما عزیزان قرار گرفت و یه جورایی گلممد با این کلیپ خیلی دیده شد و فک کنم کسی نباشه که اینو ندیده باشه خلاصه خیلی خیلی ممنونم از حمایت ها و لطف های بی کران شما عزیزان طی این ۴ سال و ممنون که همراهی کردید و مارو دور ننداختید، ما تلاشمون و کردیم که شمارو شاد کنیم و بازهم اینکارو میکنیم امید واریم که خوشتون بیاد?❤?❤ قرعه کشی قبلیمون که به سه نفر نفری یه میلیون قراره هدیه بدیم سرجاشه و همه عزیزانی که صد نفر تگ‌کنن اسمشون تو این قرعه کشی میره.هر صد نفر یه امتیاز دوستاتون تگ کنید حتما ❤❤ @golmammadj @golmammadjorg ?پیج دوم #خدا #عشق #کلیپ_طنز #کلیپ_شاد #گلممد #کمدی #طنز #انیمیشن #روزه #ماه_رمضان #خنده #شادی

1 سال پیش

با فنگ شویی سفره هفت سین در سال 1400 و قرار دادن اصولی نمادهای سفره هفت سین در جهات مناسب می توانید بهترین انرژی را از جذب برکت و شادی برای خود فعال کنید.

3 ماه پیش

بیشتر...