فنگ شویی ماشین : نکته فوق العاده برای لذت از ماشین شخصی فنگ شویی ایران

فنگ شویی ماشین | مرجع فنگ شویی ایرن

مقدمه

برای درک هرچه بهتر این کهفنگ شویی ماشینچیست ؟! پیشنهاد می کنم با این مقاله همراه شوید و نکات زیر را با دقت مطالعه کنید. زیرا شما باید نکات زیر را در ذهن خود داشته باشید و همیشه آن را تکرار کنید. همچنین برای پاسخ به سوالات احتمالی می توانید بامشاورانما همراه شوید.

چرا توجه به فنگ شویی ماشین مهم است

بسیار از ما ساعاتی زیادی از روز را در ماشین خود می‌گذرانیم !بنابراین وسیله نقلیه شما به یک مینی‌ خانه تبدیل شده است ! علم فنگ‌شویی برای همه چیز در ایجاد انرژی مفید و مثبت نقشه دارد . حتیفنگ شویی ماشینکه در جایی قرار دارد که ما زمانی را در آن سپری می‌کنیم .فنگ شویی خانهرا در مطالب دیگر همین سایت توضیح داده ایم . شما می تواندی برای کسب اطلاعات بیشتر در موردعلم فنگ شوییبه دیگر مطالب موجود درسایت فنگ شویی ایرانمراجعه کنید . بنا بر مطالب گفته شده می توان گفت ، قطعاً می‌توانیمعلم فنگ‌شوییرا برای بهبود انرژی در ماشین خود اعمال كنیم .

اصول و قواعد مربوط به فنگ شویی ماشین

شما برای اینکه در ماشین خود انرژی مثبت را به حرکت درآورید ، یکسری اصول اساسی و قوانین اولیه برای ماشین شما وجود دارد که باید رعایت شود :

1. تمیز کردن داخل ماشین

داخل اتومبیل شما انباری یا کمد لباس‌‌‌ نیست که تمام وسایل خود را در آن نگه دارید !

برای اینکه درفنگ شویی ماشینبه موفقیت برسید نباید کاغذها و مقالات مربوط به محل کار خود را در صندوق عقب ماشین یا صندلی عقب بگذارید . این انباشتگی در اتومبیل باعث راکدماندن انرژی می‌شود . بنابراین هر چه سریع‌ تر اتومبیل خود را از هر گونه به‌هم‌ریختگی و انباشتگی پاکسازی ‌‌كنيد .

فنگ شویی ماشین

2. تمیز کردن شیشه ماشین

شیشه های ماشین چشمان شما درعلم فنگ شویی ماشینهستند. شیشه‌های خودروی شما همیشه بايد تمیز و پاک باشد. زیرا انرژی «چی» را بهداخل اتومبیلدعوت می‌کند . با ورود انرژی به ماشین احساست

 • امنیت‌‌‌
 • آرامش
 • آسایش

را به ارمغان می آورد .

بنابراین همیشه از درخشش پنجره‌ها مطمئن شوید ! این حس خوب باعث افزایش گردش انرژی در ماشین شما و در نهایت حال بهتر شما خواهد شد .

3. خوشبو کردن ماشین

همانطور که شما از دیگران توقع دارید بوی خوبی بدهند و حتی برای خود این امر را لازم و ضروری می دانید ،فنگ شویی ماشیننیز میگوید که برای ماشین نیز این بوی خوش باعث می شود که شما حس بهتری نسبت به ورود به ماشین داشته باشید . همیشه از خوشبوکننده‌ها و اسانس مخصوص اتومبیل استفاده ‌‌كنيد . این کار باعث می شود هر زمان وارد ماشین می‌ شوید بوی تازگي و بوی ماشین جدید را احساس کنید.

4. باز کردن شیشه

شما برای تنفس بهتر نیاز به هوای تازه دارید !

هوای تازه باعث ایجاد طراوت بیشتر در انسان می شود ! برای داشتن هوای تازه در ماشین برای لحظات اولیه شیشه خود را باز نگه دارید تا هوای راکد داخل اتومبیل خارج شده و انرژی تازه جایگزین انرژی کهنه شود . پس در نتیجه این عمل درفنگ شویی ماشین، به شما کمک می کند تا هوای تازه را به ماشین خود وارد کنید و حال بهتری را به خود انتقال دهید .

5. دوری از شیشه شکسته و آثار تصادف

اگر شیشه‌های ماشین شما دارای ترک باشد یا اطراف آن اثر تصادف یا تخریب وجود داشته باشد انرژی آن بر روی شما نیز تاثیرگذار خواهد بود . اتومبیل شما جزو دارایی‌هاي شماست و هر گونه مشکل در آن تاثیر غیرمستقیم بر روی شما خواهد داشت . اگرفنگ شویی ثروترا بخوانید به راحتی می توانید بدانید که این کار باعث کاهش درآمد شما نیز خواهد شد .

6. تصور ماشین به خانه

اگر جلوی وسیله نقلیه خود را شمال در نظر بگیرید و صندوق عقب را جنوب مي‌توان گفت، عملا شمافنگ شویی ماشینرا بهفنگ شویی خانهتبدیل کرده اید . یک هشت‌وجهینقشه باکواروی اتومبیل خود به هشت جهت داشته باشيد.

 • شمال‌‌‌
 • جنوب‌‌‌
 • شرق‌‌‌
 • غرب‌‌‌
 • شمال غرب‌‌‌
 • شمال شرق‌‌‌
 • جنوب غرب
 • جنوب شرق

بنابراین با توجه به مطالبی که در مبحث مربع لوشو بیان شد هر یک از این جهات دارای انرژی مخصوص به خود هستند و تاثیر خود را روی شما خواهند داشت. به عنوان مثال زمانی که بخش شمال اتومبیل شما یعنی موتور ماشین و تمام اجزای شمالی خودرو دچار مشکل و خرابی باشد روی کار و حرفه شما تاثیر خواهد گذاشت.

فنگ شویی ماشین

7. انتخاب رنگ ماشین در فنگ شویی ماشین

رنگ ها تاثیرات زیادی در زندگی ما دارند !

رنگ از نکاتی است که همه روانشناسان نیز به آن اشاره دارند . تاثیر رنگ در زندگی تک به تک افراد آشکار است و هیچ کس توان آن را ندارد که این تاثیر را نادیده بگیرد . برای تعیینرنگخودرو ، شما می‌ توانید با استفاده ازتعیین عدد کواطبق تاریخ تولد (قبلاً محاسبات آن بیان شده است) و به دست آمدن یکی از اعداد 1 تا 9 (۱‌‌‌، ۲‌‌‌،  تا ۳‌‌‌، ۴‌‌‌، ۶‌‌‌، ۷‌‌‌، ۸‌‌‌، ۹) رنگ خودرو خود را انتخاب ‌‌كنيد . رنگ اتومبیل باعث می‌ شود که برای شما شانس ايجادشده و قدرت شخصی شما افزايش يابد و از ماشین خود انرژی دریافت ‌‌كنيد .

 • عدد کوا ۱:آبی‌‌‌، سیاه‌‌‌‌‌ ، سرمه‌ ای‌‌‌‌‌، سفید‌‌‌‌‌ ، نقره‌ای
 • عدد کوا ۲ و ۸: قهوه‌ ای‌‌‌ ، زرد‌‌‌، بژ‌‌‌ ، قرمز‌‌‌ ، آلبالویی
 • عدد کوا ۳ و ۴:سبز‌‌‌ ، زیتونی‌‌‌ ، آبی‌‌‌ ، سیاه
 • عدد کوا ۶ و ۷:سفید‌‌‌ ، نقره‌ ای یا طلایی‌‌‌ ، اخرایی‌‌‌ ، قهوه‌ ای‌‌‌ ، بژ
 • عدد کوا ۹: قرمز‌‌‌ ، آلبالویی‌‌‌ ، صورتی‌‌‌‌‌ ، نارنجی یا بنفش

رنگ مورد علاقه شما

اگر رنگ مورد علاقه شما یکی از رنگ‌های کوا نیست نگران نباشید شما همچنین می‌توانید ازتئوری پنج عنصراستفاده ‌‌كنيد. طبق جهات و رنگ‌های موثر بسته به این که جهت غربی هستید یا شرقی، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب كنيد.

در بالا برخی از این رنگ‌ها آورده شده است و برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخشمحاسبه عدد کوامراجعه کنید و جزئیات جهات و رنگ های خود را پیدا کنید.

سخن پایانی

شما باید در هر مکانی که قرار می گیرید باید در مدار انرژی مثبت باشید. فنگ شویی این موضوع را برای شما تدارک دیده است. بنابراین تنها باید رعایت چند اصول ساده به آن می توانید دسترسی داشته باشید.

32
23


#‌فنگ_شویی#‌علم_فنگ_شویی منبع: فنگ شویی ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

‌ ? #چهره‌های_ماندگاو #دیرین_دیرین ?قسمت نهم: #گاوریش ‌ ?? در سال گاو، با چهره‌های ماندگار دنیای گاوها یا به عبارتی " چهره‌های ماندگاو"، بیشتر آشنا شوید. ‌ ? www.ibshop.ir ‌ ? @ibshop.ir ? @ibshop.ir ‌ ? @dirindirincartoon ‌ #️⃣ Hashtag ‌ ———————————————— ‌‌ #دیرین_دیرین #کار_نو #نوروز #عاشقی #خواستگاری #عشق #گل #سال_نو_مبارک #سال_گاو #گاو #سرمایه #نوروز_1400 #خدمات_مالی #صندوق_سرمایه_گذاری #سهام #مردمی #طنز #سرگرمی #انیمیشن #کارتون ‌‌ #animation #clip #fun #ibshop #cinema ———————————————— ‌‌ ? Comment ‌‌

1 سال پیش

فنگ شویی در طب سوزنی یکی از درمانی های بی ضرر بوده و می تواند به سلامت جسمی و روحی افراد کمک کند و تمام سیستم بدن را در یک حالت تعادل نگه دارد

1 سال پیش

فنگ‌ شویی ماشین شخصی شما از مسائل مهم فنگ شویی است. چرا که شما زمان زیادی را در اتوموبیل خود به سر می برید شما با سایت مرجع فنگ شویی ایران این را می آموزید

5 ماه پیش

پاکسازی محیط یکی از اصولی ترین قوانین علم فنگ شویی می باشد. در مراسم ورود به خانه جدید چند نکته هست که باید رعایت شود که مهمترین آن پاکسازی محیط جدید است .

1 سال پیش

فنگ شویی حمام و سرویس بهداشتی برای محیطی است که فضای آن فنگ شویی مناسبی ندارد. اما می توانید انرژی را تغییر دهید و تأثیر منفی آن را با فنگ شویی خنثی کنید.

12 ماه پیش

فنگ شویی و هنر دو اصل جدا ناپذیر از هم هستند که در این مقاله با آن بصورت دقیقی آشنا می شویم. با فنگ شویی ایران همراه شوید تا راز آرامش هنر را دریابید

9 ماه پیش

گیاه 5 عنصر بامبو در فنگ شویی با روبان و گلدان قرمز در خانه باعث افزایش ثروت می شود تعداد بامبو در جذب ثروت مهم است ولی زوج یا فرد بودن آن نتایج مختلفی دارد

8 ماه پیش

ما در این مقاله جذاب به بیان اصول فنگشویی می پردازیم. سایت فنگ شویی ایران به شما کمک می کنیم تا بتوانید با دانستن این نکته که فنگ شویی چیست به آرامش برسید .

1 سال پیش

یی چینگ یک فلسفه عمیق و کاربردی در اصول اولیه فرهنگ چین دارد که مربوط به زمان لائوتسه و کنفوسیوس از فیلسوفان و بزرگان چین می باشد. تفسیر فال ای چینگ بخوانید

12 ماه پیش

بیشتر...