مجله دلتا |
1 ماه پیش

تیپ استایل رنگ ها در استایل رنگ های خنثی چرخه رنگ ست کردن مجله دلتا

رنگ پوشش شما می‌تواند نوعی ارتباط بین شما و دیگران بوده و نشانگر حس و حال شما را متقل کند. با این مطلب همراه شوید تا از قوانین رنگ‌ها در استایل خود آگاه شوید.
تیپ و استایل

اگر شما از افرادی هستید که به حد زیادی بهتیپ و استایلاهمیت می‌دهند حتماً از تاثیر رنگ‌ها در این مسئله آگاه هستید. اگر از افرادی هستید که فشن را دنبال می کند احتمالاً در ست کردن لباس‌ها و ترکیب رنگ‌‌ها و ایجاد هارمونی در استایل وسواس به خرج می‌دهید. در این مقالهمجله دلتاشما را راهنمایی می‌کند که چگونه با شناختترکیب رنگ‌‌ها در استایل خود تفاوت ایجاد کرده و شیک‌پوشی را تجربه کنید.

یک کارشناس رنگ بیان می‌کند که رنگ‌ها اگر هم‌زمان نگاه شوند بر یکدیگر اثر می گذارند. رنگ‌ها اغلب با یکدیگر ارتباط دارند که باید این مسئله را در ذهن خود داشته باشیم. به همین دلیل است که برخی رنگ‌ها در چشم ما نامطلوب به نظر می رسند و برخی چشم‌نواز و زیبا هستند. این هارمونی رنگ‌هاست که به چگونگی انتخاب رنگ شما بستگی دارد و می‌تواند تاثیر قابل توجهی در تیپ و استایل شما داشته باشد. به همین دلیلچرخه رنگ‌هامی‌توانند به افراد برای تصویرسازی و تجسم رنگ‌ها کمک کنند. چرخه رنگ یک رنگین‌کمان دایره‌ای است. این باور را برقرار می کند که چگونه سه رنگ اصلی (قرمز و زرد و آبی) رنگ های نارنجی، بنفش، سبز و همه ی رنگ های بین آن ها را می سازند.

رنگ ها در استایل

چگونه از رنگ های خنثی استفاده کنیم؟

چرخه رنگ به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم از ترکیب رنگ‌های متفاوت بی‌شمار رنگ بسازیم. اما رنگ‌هایی که ترکیبی از سه رنگ یا بیشتر هستند چطور ؟!

تاثیر رنگ‌های خنثی در تیپ و استایل شما

رنگ‌های خنثی می‌توانند مشکی، سفید، خاکستری و قهوه‌ای باشند. آن‌ها زرد، آبی و قرمز همه را درون خود دارند. آن‌ها چرخه رنگی را می‌شکنند و در طیف چرخه رنگ قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل است که به سادگی می‌توانند مکمل هر رنگی که شما انتخاب می‌کنید قرار بگیرند و تیپ و استایل شما را دگرگون کنند .

بزرگ‌ترین قانون در نظریه رنگ‌ها این است که رنگ‌های متفاوت بر هم اثر متفاوتی می‌گذارند. مثلا رنگ بنفش و قرمز را کنار هم تصور کنید، در این حالت بنفش، آبی‌تر بنظر می‌رسد. اما اگر بنفش را کنار آبی قرار دهید، بنفش قرمزتر به نظر خواهد رسید. یا اگر یک صندل هلویی رنگ داشته باشید در کنار لباس قرمز، بیشتر نارنجی به نظر می‌‌رسد. اما در کنار رنگ نارنجی، صورتی مایل به قرمز به نظر می‌رسد. این موضوع کنار رنگ‌های خنثی نیز مصداق دارد. اگر سفید و بنفش را در تیپ و استایل خود کنار هم ست کنید، رنگ بنفش باعث می‌شود که بخش هاله زرد رنگ سفید از بین برود. اگر خواستید که سفید مایل به آبی داشته باشید آن را با بنفش ست کنید. پس زمانی که رنگ‌ها را با هم ست می‌کنید هدف خود را در نظر بگیرید.

 

رنگ‌های خنثی

پیشنهاد مطالعه:‌برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیبایی مطلبزیبایی پوست و صورت با معجزه وانیلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

4 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

5 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

5 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

۱ هفته پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

۱ هفته پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

۱ هفته پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

۱ هفته پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

یک سری روش مصنوعی برای پرپشت کردن رشد مژه وجود دارد، اما با یک سری مراقبت‌ها می‌توان مژه‌ها را به صورت طبیعی زیبا کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...