بیتوته |
۲ هفته پیش

بیوگرافی عکس های لئا سیدو بازیگر مدل ایتالیاییزندگی نامه لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر و مدل, زندگی شخصی لئا سیدو

لئا سیدو بازیگر و مدل فرانسوی 

 

بیوگرافی لئا سیدو بازیگر جذاب فرانسوی  

لئا سیدومتولد 1 ژوئیه 1985 در فرانسه می باشد. لئا دختر هنری ژروم سیدو-فورنرد کلاوزون و والری شلومبرگر است. او در Passy، در منطقه 16 پاریس متولد شد و در Saint-Germain-des-Prés در منطقه 6 بزرگ شد. او تربیت پروتستانی سختی داشت، اما مذهبی نیست.

چکیده ای از بیوگرافی لئا سیدو

نام: لئا

نام خانوادگی: سیدوکس

تاریخ تولد: 1 ژانویه 1985

محل تولد: پاریس

پیشه: مدل و بازیگر

 

عکس های لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر, لئا سیدو و همسرش

عکس های لئا سیدو بازیگر 

 

بیوگرافی لئا سیدو

سیدو یکی از هفت فرزند خانواده است. والدین سیدو هر دو تا حدودی از نژاد آلزاسی هستند. پدرش نوه بازرگان و مخترع مارسل شلومبرگر است ، در حالی که مادرش نوه برادر مارسل ، موریس شلومبرگر است. خانواده او در ابتدا علاقه ای به حرفه فیلمسازی او نداشتند و به او کمک نکردند. او در کودکی تمایلی به بازیگری نداشت. او در عوض می خواست خواننده اپرا باشد ، در کنسرواتوار پاریس در رشته موسیقی تحصیل می کرد.

 

والدین لئا هنگامی که او سه ساله بود طلاق گرفتند و آنها اغلب دور بودند ، مادرش در آفریقا و پدرش در حال تجارت بود.

لئا می گوید، من در دوران کودکی بسیار تنها بودم. واقعاً همیشه احساس می کردم که یتیم هستم. او از طریق مشارکت خانوادگی اش در رسانه ها و سرگرمی با هنرمندان برجسته ای مانند عکاس نان گلدین ، موسیقی دانان لو رید و میک جگر آشنا شد. طراح کفش Christian Louboutin. لئا به مدت شش سال به دستور پدرش به اردوگاه تابستانی در ایالات متحده رفت تا در آن جا زبان انگلیسی یاد بگیرد.

 

زندگی شخصی لئا سیدو, فیلم های لئا سیدو, لئا سیدو

تصاویر لئا سیدو  

 

مادرش والری شلومبرگر بازیگر سابق است که بعد ها به فعالیت های خیریه روی آورد و تبدیل به یک خیر شد. او بنیانگذار یک بوتیک است که کار هنرمندان آفریقایی را تبلیغ می کند. لئا یک بار برای مدل جواهرات خود به نام Jokko کار کرد. مادرش، که در نوجوانی در سنگال زندگی می کرد ، همچنین بنیانگذار سازمان های خیریه مرکزی برای کودکان بی سرپناه در داکار است که لئا مادر خوانده آنهاست.

 

لئا سیدو جوانی خود را با موهای کوتاه ، کمی درهم و برهم و کمی عجیب توصیف می کند: "مردم از من خوششان می آمد ، اما من همیشه احساس می کردم نا منظم هستم." سیدوکس هنوز نگران کم رویی خود در بزرگسالی است. داشتن یک بحران اضطرابی در طول جشنواره فیلم کن 2009.

 

آغاز فعالیت بازیگری لئا سیدو

 

بیوگرافی لئا سیدو, عکس های لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر

لئا سیدو در هجده سالگی تصمیم به بازیگر شدن گرفت

 

سیدو می گوید که در کودکی می خواست خواننده اپرا شود و در کنسرواتوار پاریس موسیقی می خواند ، اما در نهایت خجالتی بودن او را مجبور کرد این ایده را کنار بگذارد.

در هجده سالگی تصمیم گرفت که بازیگر شود. یکی از دوستانش بازیگر بود و لئا گفت: "من فکر می کنم که او زندگی فوق العاده ای دارد." خدای من ، می توانی سفر کنی ، آزاد هستی ، می توانی هر کاری را که می خواهی انجام دهی ، تو رئیس خودت هستی.'' 

 

او عاشق یک بازیگر شد و تصمیم گرفت بازیگری شود تا او را تحت تأثیر قرار دهد و نظرش را جلب کند. او کلاسهای بازیگری را در مدرسه نمایشی فرانسه Les Enfants Terribles گذراند و در سال 2007 آموزشهای بیشتری را در استودیو بازیگران نیویورک با کورین بلو گذراند.

 

بازیگر گزارش فرانسوی, لئا سیدو, بیوگرافی لئا سیدو

عکس لئا سیدو روی فرش قرمز

 

در سال 2005 ، سیدو در موزیک ویدئوی تک آهنگ رافائل "Ne partons pas fâchés" ظاهر شد. سال بعد ، سیدو اولین نقش اصلی خود را به عنوان یکی از شخصیت های اصلی در دوست دخترهای سیلوی آیم (Mes copines) بازی کرد. او در فیلم کوتاه نیکلاس کلوتز La Consolation بازی کرد که در جشنواره فیلم 2007 به نمایش درآمد.

 

در این سالها ، او همچنین اولین کار خود را به عنوان مدل برای پوشاک آمریکایی انجام داد ، و برای کمپین Pantytime آنها ژست گرفت و در فیلمهای 13 خیابان فرانسوی و آخرین معشوقه نقشی ایفا کرد.

 

سینمای فرانسه و هالیوود لئا سیدو

 

زندگی نامه لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر و مدل, زندگی شخصی لئا سیدو

لئا سیدو بعد از بازی در فیلم شخص زیبا به شهرت رسید

 

سیدو در سال 2008، هنگامی که در فیلم شخص زیبا کریستف آنوره ظاهر شد ، مورد توجه گسترده قرار گرفت ، نقشی که باعث شد جایزه شوپارد 2009 در جشنواره فیلم کن برای "بهترین بازیگر زن آینده" را به دست آورد و نامزد جایزه سزار برای آینده دارترین بازیگر زن شود.

 

در سال 2009 ، او نقش عمده ای در فیلم لوردز (Jour) جسیکا هاوسنر و نقش کوچکی در اولین فیلم هالیوودی خود به نام "حرامزاده های بی روح" کوئنتین تارانتینو داشت. در سال 2010 او در کنار راسل کرو در رابین هود ساخته ریدلی اسکات ، در نقش ایزابلای آنگولم بازی کرد. در همان سال او در فیلم کوچک خیاط لوئیس گارل ، Belle Épine ربکا زلوتوفسکی ظاهر شد ، که دومین نامزدی سزار بازیگر آینده دار او را به همراه داشت.

 

بازیگر گزارش فرانسوی, لئا سیدو, بیوگرافی لئا سیدو

لئا سیدو نامزد بهترین بازیگر زن در سال 2013 

 

سیدو برای بازی در نقش لیزبت سالاندر در بازی دختر با خالکوبی اژدها تست داد ، اما در نهایت این نقش به بازیگر زن رونی مارا رسید.

در سال 2011 ، او نقش گابریل را در کمدی رمانتیک نیمه شب در پاریس بازی کرد. او بعداً در یکی دیگر از تولیدات هالیوود ، مأموریت غیرممکن - پروتکل شبح شرکت کرد ، که در آن نقش قاتل سابین مورو را در کنار ستارگان تام کروز و جرمی رنر بازی کرد.

 

پس از مأموریت غیرممکن ، سیدو به سینمای فرانسه بازگشت و در فیلم های عاشقانه همسرم (Le Roman de ma femme) و Roses é crédit در سال 2011 بازی کرد و در سال 2012 فیلم خداحافظی ، ملکه و خواهرم با استقبال منتقدان روبرو شد.

 

لئا سیدو در "آبی گرمترین رنگ است" 

 

عکس های لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر, لئا سیدو و همسرش

لئا سیدو برنده ی نخل طلا در کن بوده است

 

سیدو در سال 2013 برای بازی در نقش سیدونی لابورد در فیلم خداحافظی بنوئیت ژاکوت ، ملکه من ، نامزد بهترین بازیگر نقش زن در سی و هشتمین دوره مراسم سزار شد. بعداً در همان سال در کن ، "آبی گرمترین رنگ است" نخل طلا را از آن خود کرد.

 

سیدو در سال 2014 جایزه بهترین بازیگر زن را در نوزدهمین دوره جوایز لومیرس برای بازی در فیلم "آبی گرم ترین رنگ" و "مرکز شلوغ" برنده شد. او همچنین در همان سال نامزد دریافت جایزه ستاره بفتا و جایزه سزار برای بهترین بازیگر زن شد. نقش او در فیلم آبی گرمترین رنگ است باعث شد تا نظرات مثبت او، افتخارات بیشمار و توجه بین المللی را به همراه داشته باشد.

 

زندگی شخصی لئا سیدو  

 

لئا سیدو بازیگر و مدل, زندگی شخصی لئا سیدو, فیلم های لئا سیدو

لئا سیدو و نامزدش آندره مایر 

 

لئا در سال 2016 فاش کرد که او و نامزدش قرار است صاحب فرزندی شوند. در سال 2017 پسر آنها به نام ژرژ به دنیا آمد.

لئا در سال 2021 مبتلا به کرونا شد. کرونای او بدون علامت بود و در این مدت او در منزل خود در پاریس قرنطینه بود. این بیماری باعث شد تا او از شرکت در جشنواره فیلم کن خودداری کند.

 

فهرست فیلم های لئا سیدو

 

 Girlfriends 2006 La Consolation 2007
 The Last Mistress 200713 French Street 2007
On War 2008Les Vacances de Clemence 2008
 Des poupees et des anges 2008The Beautiful Person 2008
Lourdes 2009Des illision 2009
 Inglourious Basterds 2009Going South 2009
Robin Hood 2010Petit tailleur 2010
 Sans Laisser de traces 2010Belle Epine 2010
 Roses a credit 2010Mysteries of Lisbon 2010
Midnight in Paris 2011Mission: Impossible- Ghost Protocol 2011
Time Doesn’t Stand Still 2011My Wife’s Romance 2011
 Farewell, My Queen 2012Sister 2012
Blue Is the Warmest Colors 2013Grand Central 2013
 Beauty and the Beast 2014The Grand Budapest Hotel 2014
Saint Lourent 2014Dairy of Chambermaid 2015
 The Lobster 2015Spectre 2015
 It’s Only the End of The World 2016Zoe 2018
Kursk 2018Oh Merci 2019
The French Dispatch 2021Deception 2021
The Story of my Wife 2021France 2021
No Time to Die 2021One Fine Morning 2021

 

 

زندگی نامه لئا سیدو, لئا سیدو بازیگر و مدل, زندگی شخصی لئا سیدو

عکس های لئا سیدو  

 

گرداوری:بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جانان ارگودر ، جانان ارگودر اینستا ، بیوگرافی جانان ارگودر ،جانان ارگودر و همسرش ، عکس های جانان ارگودر ، جانان ارگودر بازیگر ، جانان ارگودر بازیگر ترکیه ، جانان ارگودر در ماه پیکر ، تصاویر جانان ارگودر ، زندگی نامه جانان ارگودر ،

دیروز

هانده اتایزی ، بیوگرافی هانده اتایزی ، عکس های هانده اتایزی ، زندگی نامه هانده اتایزی ، هانده اتایزی و همسرش ، هانده اتایزی مجری ، تصاویر هانده اتایزی ، حواشی هانده اتایزی ، هانده اتایزی و همسرش ، هانده اتایزی و پسرش ،

5 روز پیش

مکالی کالکین ، بیوگرافی مکالی کالکین ، عکس های مکالی کالکین ، مکالی کالکین بازیگر ، مرگ مکالی کالکین ، ترک مکالی کالکین ، مکالی کالکین و همسرش ، عکس بچگی مکالی کالکین ، مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه ، همسر مکالی کالکین ،

6 روز پیش

‌آیدا نامجو ، بیوگرافی ‌آیدا نامجو ، آیدا نامجو و همسرش ، عکس های ‌آیدا نامجو ، فیلم های آیدا نامجو ، بیوگرافی آیدا نامجو و همسرش ، آیدا نامجو بی حجاب ، عکس آیدا نامجو ، پدر و مادر آیدا نامجو ، آیدا نامجو در سریال لیسانسه ها ،

۱ هفته پیش

فرشته صدرعرفایی ، بیوگرافی فرشته صدرعرفایی ، فرشته صدر عرفایی در فیلم شبی که ماه کامل شد ، فرشته صدرعرفایی و همسرش ، عکس های فرشته صدرعرفایی ، جوایز فرشته صدرعرفایی ، زندگی نامه فرشته صدرعرفایی ، فیلم های فرشته صدرعرفایی ، پسر فرشته صدرعرفایی ، عکس های اینستاگرام فرشته صدرعرفایی ،

۱ هفته پیش

رابرت پتینسون،عکس رابرت پتینسون،عکس های رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون و کریستین استوارت،بیوگرافی رابرت پتینسون،بیوگرافی کامل رابرت پتینسون،همسر رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون ، جوایز رابرت پتینسون ، زندگی نامه رابرت پتینسون ،

۱ هفته پیش

بیشتر...