زومیت |
۱ هفته پیش

تاریخ رونمایی اوپو واچ اعلام تصاویر واقعی این ساعت هوشمند فاش شد زومیت

اوپو رسماً تاریخ رونمایی Oppo Watch 3 را که اولین ساعت هوشمند مجهز به تراشه‌ی Snapdragon W5 Gen 1 است، اعلام کرد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اینستاگرام Instagram و فیسبوک Facebook به سایت هایی که با مرورگر داخلی باز می‌شوند کد تزریق می‌کنند تا بتوانند فعالیت کاربران را رهگیری کنند.

18 ساعت پیش

نمایشگر Nothing Phone 1 برخلاف تبلیغات آن، به سطح روشنایی ۱۲۰۰ نیت نمی‌رسد و حداکثر روشنایی آن ۷۰۰ نیت است.

1 روز پیش

 خراسان نوشت: مغز انسان بسیار پیچیده است؛ به‌رغم این‌که به کارهای روزمره پیش‌پاافتاده مشغول است، می‌تواند کنسرت بسازد، مانیفست صادر ‌کند و برای معادلات دشوار راه‌حل بدهد.

22 ساعت پیش

جانی آیو Jony Ive مدیر سابق بخش طراحی اپل Apple می‌گوید بسیاری از محصولات امروزی طراحی نسنجیده دارند و لایق وجود داشتن نیستند در مصاحبه با رسانه والپیپر.

1 روز پیش

برندگان پانزدهمین دوره جوایز سالانه عکاسی آیفون معرفی شدند. عکس برنده جایزه بزرگ با عنوان بچه موصل لحظه‌ای لطیف را در میان آوارهای جنگ به تصویر می‌کشد.

21 ساعت پیش

کودکانی که با کودکان دیگر از طبقه‌های بالاتر اجتماعی و اقتصادی ارتباط برقرار می‌کنند ممکن است در بزرگسالی به درآمدهای بیشتری برسند.

20 ساعت پیش

مشخصات فنی دقیق تراشه های سری AMD Navi 3X نوی ای ام دی که در گرافیک‌های Radeon RX 7000 RDNA 3 استفاده می‌شوند فاش شده است شامل اینفینیتی کش.

11 ساعت پیش

طبق ادعای وال استریت ژورنال، اپل Apple قبل از ضربه‌زدن به درآمد تبلیغاتی متا Meta در مذاکراتی خواستار دریافت بخشی از درآمد تبلیغاتی فیسبوک شده بود.

1 روز پیش

میزیتو نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین است که امکان استفاده از نمودار گانت فارسی را برای شما فراهم می‌کند. در ادامه در رابطه با مزایای گانت چارت صحبت خواهیم کرد.

19 ساعت پیش

بیشتر...