آرگا |
۳ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان تفریحات آن برای گردشگران

دریاچه زیتون بهارستان یکی از دریاچه های دیدنی در اصفهان بوده که گردشگران زیادی دارد. این دریاچه دارای پارک، مجموعه تفریحی و قایق رانی می باشد.

یکی از زیباترین دریاچه های ایران را به عنوان دریاچه زیتون بهارستان می شناسند. این دریاچه مصنوعی دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی برای علاقه مندان می باشد. شما می توانید در این بخش با زیبایی های این دریاچه بیشتر آشنا شوید.

دریاچه زیتون

معرفی دریاچه زیتون بهارستان:

این دریاچه دیدنی که مشاهده می کنید در رو به روی پارک کوهستانی واقع شده است. برای گردش و تفریح کردن این ناحیه گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. این دریاچه در دل شهر واقع شده است و در فصل های مختلفی از سال مقصد مسافران زیادی می باشد. این پارک در کنار جاذبه هایی همچونبازار قیصریهمی تواند، توجه بازدیدکنندگان زیادی را جلب کند.

دریاچه زیتون بهارستان

این استراحت گاه ویژه اهالی شهر نیز خواهد بود. افراد زیادی در ایام مختلف در این پارک به تفریح پرداخته و از امتیازات مهم آن استفاده می کنند. این دریاچه در سال ۱۳۷۹ نیز در دامنه کوه های جنوبی کلاه قاضی قرار داشته است. مساحت این مجموعه به ۸ هکتار می رسد. رویدادهای مختلف عمرانی که در این منطقه برگزار شده است موجب رونق بیشتر این پارک می باشد.

امکانات دریاچه زیتون

امتیازات پارک:

این پارک در سال های اخیر بیشتر مورد توجه مسئولین قرار گرفت. چمن کاری ها و گل کاری های بسیار مناسب در این منطقه از مهم ترین امتیازاتی است که در این پارک وجود دارد. آب نما نیز از دیگر ویژگی های مهم در این مجموعه به شمار می آید. شما علاقه مندان در دریاچه مصنوعی این ناحیه نیز می توانید از تفریحاتی همچون قایق رانی لذت ببرید.

آشنایی با دریاچه زیتون

وجود مجموعه ای از وسایل ورزشی در این پارک نیز از دیگر مزایایی بوده که نصیب شما عزیزان خواهد شد. وسایل بازی ویژه کودکان نیز از دیگر امتیازات این پارک بوده که شما علاقه مندان را به سوی خود می کشاند. در فصل های مختلفی از سال این ناحیه و این پارک مورد استقبال علاقه مندان زیادی قرار می گیرد.

طبیعت دریاچه زیتون

دریاچه زیتون بهارستان دارای امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی بوده که شما امکان استفاده از آن را خواهید داشت. توسعه این مجموعه نیز در سال های اخیر بسیار مورد استقبال مسئولین بوده و امتیازاهای زیادی به آن اختصاص داده شده است. سکوی نشیمن که برای راحتی گردشگران در نظر گرفته شده به تازگی نصب شده اند که شما امکان استفاده از ان ها را خواهید داشت.

این پارک امروزه ازدیدنی های اصفهانبوده و مزیت های گردشگری زیادی برای علاقه مندان دارد. این پارک همچنین دارای المان های بی نظیری است که نه تنها زیبایی خاصی به مجموعه بخشیده است بلکه دارای امتیازات مهم دیگری نیز می باشد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

۳ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۳ هفته پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

بیشتر...