سلامت نیوز |
۱ هفته پیش

قرار گرفتن در معرض آفتاب قد را بلند می کند سلامت نیوز

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ویتامین D به نوبه خود سبب افزایش جذب کلسیم می‌شود؛ زمانی که در معرض آفتاب قرار می‌گیرید، تولید ویتامین D و جذب کلسیم در بدن افزایش می ‌یابد و این عامل می ‌تواند به رشد کمک کند. همچنین کلسیم ماده اولیه ساخت استخوان و یکی از مهم‌ترین عوامل رشد قد است.#‌اخبار_سلامتی منبع: سلامت نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک پژوهش فراگیر جدید نشان داده که تنها ۱۵ دقیقه فعالیت بدنی شدید در هفته می تواند مرگ و میر ناشی از تمام علل افزایش دهنده خطر ابتلا به سرطان را تا ۱۵ درصد کاهش دهد.

4 روز پیش

بدن ما برای عملکرد صحیح به ۱۳ ویتامین نیاز دارد که ۹ تای آن محلول در آب و ۴ تای آن محلول در چربی است. همین تفاوت یکی از نکات کلیدی در زمان مصرف مکمل‌های ویتامین است.

5 روز پیش

شیره و ارده از مواد مغذی هستند که مصرف آنها خواص بسیاری برای سلامت بدن دارد و کاهش وزن و درمان ضعف عمومی تنها چند نمونه از خواص عالی شیره ارده است.

1 روز پیش

یادگیری راه‌های تقویت تاب آوری زوجین، به حل اختلافات در روابط و انعطاف پذیری در مواقع بحران کمک می‌کند.

2 روز پیش

مقامات عراق شرط همراه داشتن کارت واکسن برای سفر به این کشور را لغو کردند.

4 روز پیش

برای این که در برابر ابتلا به بیماری‌ها مقاومت کنید، باید سیستم ایمنی قوی داشته باشید. برای تقویت سیستم ایمنی بدن  تنها کافی است چند تغییر در رژیم غذایی و سبک زندگی  خود ایجاد کنید. این روش‌ها  به شما کمک می‌کند با پاتوژن‌های مضر یا  عوامل بیماری‌ زا مبارزه کنید.

2 روز پیش

داشتن هدف مشخص در زندگی می تواند خطر مرگ زودرس را کاهش دهد.

4 روز پیش

کم‌آبی بدن می‌تواند باعث اختلال در متابولیسم، افزایش حس خستگی و خواب‌آلودگی و همچنین تشدید تحریک‌پذیری عصبی شود. در ادامه این مطلب با راه‌هایی ساده برای پیشگیری از کم‌آبی بدن در سرما آشنا خواهیم شد.

4 روز پیش

زمانی که متوجه گزیدگی می شوید، ممکن است با یک خارش آزاردهنده یا یک نیش دردناک همراه باشد،که احساس جالبی نخواهد بود.

4 روز پیش

بیشتر...