ایران ناز |
8 ماه پیش

تعمیر ماشین لباسشویی معرفی برنامه های ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه های ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه‌های ماشین لباسشویی

در دنیای امروز که تکنولوژی در همه‌ی ابعاد زندگی به نوعی وارد شده، ماشین لباسشویی به دستگاهی ضروری برای منزل تبدیل شده است و خرابی آن حتی برای یک یا دو روز هم ناراحت‌کننده به نظر می‌رسد.

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه‌های ماشین لباسشویی

تشخیص اینکه مشکل پیش آمده برای دستگاه با برخی تنظیمات کاربری رفع خواهد شد و یا اینکه نیاز به تعمیرات فنی دارد، موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت؛ توصیه می‌کنیم برای استفاده از دستگاه، برنامه و آپشن‌های ماشین لباسشویی خود را به طور صحیح و متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید تا هم شستشو بهتر انجام شده و هم به دستگاه آسیبی وارد نشود.

بنابراین ابتدابرنامه‌های پرکاربرد ماشین‌های لباسشوییرا به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه‌های ماشین لباسشویی ال جی

برنامه‌های ماشین لباسشویی ال جی

شاید به نظر برسد که برایراه‌اندازی ماشین لباسشوییو شستشوی لباس‌ها کافی است همان برنامه همیشگی که معمولا برنامه‌ی کوتاه مدت است را انتخاب کرده و دستگاه را روشن کنیم تا لباس‌ها را به بهترین شکل شستشو دهد.

اما همیشه هم اینطور نیست که یک برنامه برای شستشوی تمامی لباس‌ها و پارچه‌ها مناسب باشد. بهتر است در این مورد به برنامه‌های پرکاربرد دستگاه توجه کنیم و آن را با دقت بیشتری انتخاب کنیم.برنامه‌های پرکاربرد ماشین لباسشویی، معمولا گزینه‌های زیر است:

• برنامه‌ی Synthetic یا Mix برای شستشوی لباس‌های معمولی و روزمره

• برنامه‌ی Cotton برای شستن لباس‌های کتان و پنبه‌ای

• برنامه‌ی Duvet برای شستشوی لباس‌های مخمل و اقلام بزرگ مانند ملحفه و …

• برنامه Delicate برای شستن لباس حریر و پرده و موارد مشابه

• برنامه‌ی Wool مخصوص شستشوی لباس‌های نخی و پشمی

• Intensive برنامه شستشوی متمرکز و قدرتمند برای لباس‌های کثیف‌تر

• Hand wash برای شستشوی لباس‌های ظریف همانند شستشو با دست

• Bed cover یا Bulky برای شستشوی تکه‌های بزرگ مانند روتختی

• برنامه Baby care برای شستن لباس نوزاد

• برنامه‌ی Boilling care برای شستن لباس بیمار با بالاترین دما

• Bio care برنامه مخصوص شستن لباس‌های لکه‌دار

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه‌های ماشین لباسشویی

ماشین‌های لباسشویی ال جیبا توجه به مدل می‌تواند این برنامه‌ها را داشته و البته ممکن است برنامه‌های اصلی و تکمیلی دیگری نیز داشته باشد که هریک بسیار کاربردی بوده و می‌توان با توجه به نیاز هریک از آنها را انتخاب و استفاده کرد.

در صورتی که تمایل دارید در مورد تمامی برنامه‌های اصلی و تکمیلی وآپشن‌های ماشین لباسشویی ال جیبیشتر بدانید ، لطفا راهنمای جامعبرنامه ماشین لباسشویی ال جیرا مطالعه بفرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی

زمانی کهدستگاه ماشین لباسشوییدچار ایرادی هرچند جزئی می‌شود، شاید اولین سوالی که به ذهنمان می‌رسد این باشد که این ایراد تا چه حد جدی است و آیا نیاز به تعمیرات تخصصی فنی دارد یا خیر؟ و هزینه‌ی رفع مشکل دستگاه چقدر است؟

باید بگوییم خیلی ازایرادات ماشین لباسشوییبه دلیل نوع استفاده از آن پدید می‌آید و اگر موارد فنی و اصول استفاده از دستگاه رعایت شود، معمولا مشکل رفع می‌شود؛ البته اگر مشکل همچنان وجود داشته باشد، نیاز است مورد بررسی فنی و رفع ایراد قرار گیرد.

در ادامه برخی ازایرادات رایج ماشین لباسشوییرا بررسی خواهیم کرد:

• صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی؛ این مشکل ممکن است به دلیل عدم ترازبندی صحیح ماشین لباسشویی، وجود شیء خارجی در فیلتر پمپ تخلیه، صدای شیربرقی دستگاه در لحظه‌ی آبگیری و … باشد که ایراد فنی نبوده و با رعایت اصول صحیح استفاده از دستگاه رفع می‌شود اما اگر ایراد آن فنی باشد ممکن است به دلیل کارکرد تسمه و موتور، رله و سوئیچ‌ها و … صدا ایجاد شود.

• مشکل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی؛ انسداد و یا ایراد فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی، مشکل برد ماشین لباسشویی و اتصالات مرتبط با آن می‌تواند موجب مشکلعدم تخلیه آب ماشین لباسشوییشود. اگر دستگاه شما دچار این مشکل شده است، بهتر است ابتدا فیلتر پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی خود را بررسی فرمایید و در صورت نیاز آن را تمیز کنید.

مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی

• مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی؛ اگر دستگاه ماشین لباسشویی دچار ایراد عدم آبگیری شده باشد، احتمال دارد که قطعه شیربرقی، سوئیچ فشار، سوئیچ سطح آب و یا برد آن دچار مشکل شده باشد.

• روشن نشدن ماشین لباسشویی؛روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌تواند دلایل زیاد و متفاوتی داشته باشد که مشکل برق ورودی و منبع تغذیه، مشکل بسته نشدن درب به دلیل ایراد سوئیچ آن، ایراد حسگر سطح آب، مشکل موتور دستگاه، مشکل برد ماشین لباسشویی و اتصالات مربوط به آن معمولا دلایل رایج این مشکل است.

این 4 مورد معمولارایج‌ترین ایرادات ماشین‌های لباسشوییبوده و در بیشتر موارد مشاهده می‌شود که مشکل اصلی آن به دلایل گفته شده مربوط می‌شود.

تیم تعمیرکاران متخصص گلدیران، دارای تجربه و دانش گسترده‌ای در این زمینه بوده ومشکلات ماشین لباسشوییشما را با دقت تشخیص می‌دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه‌های ماشین لباسشویی

پس از تشخیص ایراد اصلی دستگاه، با استفاده از ابزارهای پیشرفته و قطعات اصلی و استاندارد تعمیرات را انجام خواهند داد.

با توجه به اینکه خدمات تعمیر ارائه شده از سوی گلدیران بازه گارانتی تعمیر نیز دارد، در مورد رسیدگی در صورت تکرار ایراد آن و قطعات مورد استفاده در روند کار نیز مطمئن خواهید بود.

اگر دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده است، با ثبت درخواستتعمیر ماشین لباسشویینمایندگان ما در کوتاهترین زمان آماده‌ی رفع ایراد دستگاه شما خواهند بود.#‌ایرانگردی#‌مسافرت منبع: ایران ناز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جالب و خواندنی از نحوه پیدایش قهوه ، تاریخچه بوجود آمدن قهوه ، این نوشیدنی عالی برای شروع صحبت با یک فرد و به دلیل فواید سلامتی متعدد

8 ماه پیش

اقتصادسبز آنلاین: وزیر جهاد کشاورزی از آمادگی ایران برای تبدیل به مرکز توزیع (هاب منطقه‌ای) و مسیر اصلی انتقال کود پتاس بلاروس به مقاصد منطقه‌ای و بین‌المللی خبر داد. محمد علی نیکبخت، وزیر جهادکشاورزی با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهوری و هیات همراه به بلاروس گفت: ظرفیت بلاروس در تولید کودهای کشاورزی به […]

8 ماه پیش

نکات مهم خود مراقبتی در افراد مبتلا به افسردگی ، کسانی که به افسردگی مبتلا هستند مراقبت از خود برای اطمینان از سلامت روانی بسیار مهم است

8 ماه پیش

سرویس بین‌الملل: طبیعت، مکانیسم تثبیت بیولوژیکی نیتروژن را فراهم کرده است که در آن میکروب‌ها N2 اتمسفر را به NH3 تبدیل می‌کنند که می‌تواند توسط اکثر موجودات از جمله گیاهان، متابولیزه شود. ترکیبات نیتروژن معدنی برای بیوسنتز اسیدهای آمینه و پروتئین‌ها، نوکلئوزید تری فسفات‌ها و اسیدهای نوکلئیک که برای حیات روی زمین ضروری هستند، استفاده […]

8 ماه پیش

میدونی به چه پاکت‌هایی ایستاده می‌گویند و اصلا به چه دردی می‌خورند ، پاکت‌های بسته بندی چی هستند و به چه دردی می‌خورند ، همه محصولاتی که

8 ماه پیش

تقسیم ارث زوجه به چه صورت است ، که زن و شوهر بتوانند وارث هم شوند عقد نکاح دائم است و براساس بیان بهترین وکیل مهریه تهران توارث در ازدواج

8 ماه پیش

اقتصادسبز آنلاین: معاون وزیر جهادکشاورزی با اشاره به ضریب خودکفایی ۸۰ درصدی محصولات کشاورزی گفت: تولید محصولات کشاورزی با رشد ۵ برابری به ۱۲۵ میلیون تن رسیده است. سیدمجتبی خیام نکویی، رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در همایش هفتمین همایش ملی بزرگداشت روز جهانی زنان روستایی گفت: سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج تأمین […]

8 ماه پیش

اقتصادسبز آنلاین: دبیر انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج از پیشنهاد طرح خرید ۱۰۰ هزارتن برنج ایرانی در ازای واردات ۲۰۰ هزارتن برنج به منظور تنظیم بازار خبر داد. مسیح کشاورز، دبیر انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج از استمرار ممنوعیت واردات برنج خبر داد و گفت: واردات برنج تا اول آذر ممنوع است‌، امت […]

8 ماه پیش

تعمیر ماشین لباسشویی و معرفی برنامه‌های ماشین لباسشویی ، در دنیای امروز که تکنولوژی در همه‌ی ابعاد زندگی به نوعی وارد شده، ماشین لباسشویی

8 ماه پیش

بیشتر...