زومیت |
6 روز پیش

ویکو آخرین تکه از پازل زیبایی های فرانسه به ایران رسید زومیت

با کمی سرک‌کشی و مطالعه درباره شهرها و کشورهای دنیا به بندر مارسی در کرانه دریای مدیترانه می‌رسیم. شهری قدیمی که هم جاذبه گردشگری ایجاد کرده، هم به پدیده‌های جذاب هنری و فرهنگی شهره است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدت‌ها قبل از ترندهای امروزی در شبکه‌های اجتماعی محبوبی مثل تیک‌تاک و اینستاگرام، روندهایی مثل پوسته‌ی تخم شترمرغ میان انسان‌های گذشته رواج یافته است.

10 ساعت پیش

روسیه علاو‌ه‌بر پینترست، توئیچ، Airbnb و UPS، اپل را نیز به‌دلیل ذخیره‌نکردن اطلاعات کاربران در داخل این کشور به پرداخت جریمه تهدید کرده است.

1 روز پیش

در نشست اتاق بازرگانی ایران نمایندگان انجمن فین‌تک، سازمان ملی کارآفرینی ایران و استارتاپ‌های بیمه مخالفت خود با تشکیل سامانه آمیتیس را اعلام کردند.

13 ساعت پیش

تصاویر نسخه‌ مشکی رنگ Nothing (1) دقیقا مانند نسخه‌ی سفید رنگ بیش از ۹۰۰ چراغ LED کوچک تشکیل شده است.

13 ساعت پیش

آیفون ۱۵ اپل / iPhone 15 احتمالا همچنان از مودم 5G کوالکام استفاده می‌کند چون مودم فایوجی 5 جی اختصاصی اپل هنوز تولید نشده است.

17 ساعت پیش

سری بلک شارک 5S با تراشه Snapdragon 8+ gen1 و نمایشگر ۱۴۴ هرتزی احتمالا در ماه سپتامبر عرضه خواهند شد.

15 ساعت پیش

گرگ جازویاک از مدیران اپل / Apple می‌گوید سامسونگ و دیگر گوشی سازان اندرویدی در دستگاه‌های خود از آیفون کپی‌برداری کرده‌اند. دیدگاه یک مدیر اپل درباره سامسونگ.

14 ساعت پیش

دوربین سلفی سری پیکسل ۷ احتمالاً امکان فیلم‌برداری با وضوح 4K را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

12 ساعت پیش

کارت گرافیک انویدیا جی فورس Nvidia GTX 1630 معرفی شد با مشخصات فنی و قیمت و تصاویر و مقایسه با GTX 1650. تعداد هسته و سرعت کلاک و توان گرافیک پایین رده 2022.

21 ساعت پیش

بیشتر...