مجله دلتا |
2 روز پیش

موی سفید موهای سفید موی خاکستری جو گندمی مدل موی پلاتینه مجله دلتا

درست است رد پای گذشت زمان به شکل‌های مختلفی ظاهر شده و موی سفید یکی از آن‌هاست. اما گاهی عده ای دچار سفیدی موی زودرس می‌شوند و ممکن است از داشتن موهای خاکستری احساس شرم کنند. چرا؟ موی سفید ترند شده!
موی سفید

در گذشته می‌دیدیم که خیلی‌ها سعی می‌کنند به هر شکل ممکن موی سفید خود را با رنگ بپوشانند، آن‌ها را از کف سر می‌چینند و یا حتی سراغ لیزر می‌روند. درمجله دلتابه شما می‌گوییم اخیراً مو سفیدها نه‌تنها از به نمایش گذاشتن موهای خاکستری خود هیچ ترسی ندارند، بلکهترند شدن موی سفید در بین این افراد باعث توجه بسیاری هم به آن‌ها شده‌است.

ترند موی سفید به فرش قرمز هم رسید

موهای خاکستری رفته‌رفته به یک مدل موی جذاب تبدیل شده‌است به طوری که روز به روز افراد بیشتری اجازه می‌دهند رنگ طبیعی موهایشان ظاهر شود.

این مساله تا به آنجا پیش رفته که موی طبیعی نقره‌ای یا خاکستری تبدیل به یکی از ترندهای رنگ مو در سال ۲۰۲۱ شده است. تا سرانجام در فرش قرمز نیز ظاهر شد.

ستاره‌های هالیوودی با اعتماد به نفس، با موهای سفید بلند تابدار، مدل موهای پیکسی و یا موهای فر خاکستری در مراسم فرش قرمز ظاهر می‌شوند.

چطور از موی طبیعی خاکستری خود مراقبت کنیم؟

با کاهش ملانین (رنگدانه مو) در موها، مو شفاف و بی‌رنگ (سفید) می‌شوند. علاوه بر این، جنس موها نیز شکننده‌تر، خشک‌تر و وز خواهد شد. بنابراین نیاز است که از این موها به درستی مراقبت شود.

  • برای موی سفید مکمل‌ استفاده کنید

گاهی کنار خاکستری شدن مو، مشکل ریزش و کم پشت شدن موها را نیز خواهیم داشت. می‌توان به راحتی با کمک گرفتن از یک مشاور پوست و مو،مکمل‌های مختلفی برای ضخامت و سرعت رشد تارهای مو انتخاب کرد. این کار ضروری‌ست.

  • از مو در برابر آفتاب محافظت کنید

می‌دانستید موهای خاکستری زیر نور آفتاب می‌سوزند و رنگ آن‌ها کدر می‌شود؟ بنابراین وقتی در فضای باز هستید حتماً در آفتاب مستقیم نباشید و یا آن‌ها را ببافید و بپوشانید تا دربرابر آفتاب محافظت شنود. این کار باعث می‌شود که رنگ خاکستری براق موهای شما از بین نرود.

  • از موی سفید در برابر گرما محافظت کنید

هنگام حالت دادن موهای خاکستری، باید بیشتر احتیاط کرد. آن‌ها راحت می‌سوزند. بهتر است از وسایل حرارتی دارای کنترل دما استفاده کنید تا  دمای آن بالاتر از ۳۵۰ درجه  نشود. و هرگز بیش از چند ثانیه وسیله حرارتی را روی یک محل از موهای خود نگه ندارید.

  • موی سفید روبالشی ابریشم یا ساتن می خواهد

نکته نهایی برای حفظ سلامت موهای سفید این است که موهای خود را در طول خواب شب محافظت کنید. ابریشم یاساتناصطکاک کمتری با مو ایجاد کرده و از مو در برابر شکستگی، موخوره و الکتریسیته ساکن محافظت می‌کند.

پیشنهاد مطالعه:لک صورت دشمن زیبایی ظاهری ، درمانش کن!این مطلب را از دست ندهید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

طراحی ناخن همیشه مورد توجه‌ترین بخش زیبایی ناخن است. اما تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است. ناخن های زیبا داشتن فقط به دیزاین نیست.

4 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...