مجله دلتا |
۲ هفته پیش

ترسناک ترین هتل دنیا در آمریکا هتل ترسناک امریکا هتلی که به خون آغشته است مجله دلتا

می‌توانید یک شب را در هتلی بگذرانید که در آن شما را با طناب می‌بندند و مجبورتان می‌کنند وارد قفسی پر از مار بشوید و رویتان خون می‌ریزند؟
ترسناک‌ ترین هتل دنیا در آمریکا

این سوالی است که در کمال تعجب، ۲۴ هزار گردشگر به آن پاسخ مثبت داده‌اند و مشتاق یک شب ماندن در هتلی بوده‌اند که بر اساس داستان یک کتاب ترسناک ساخته شده است. مک کامی مانور، نام این هتل است که در سان دیه گو واقع شده است. بامجله دلتاهمراه باشید تا باترسناک‌ ترین هتل دنیا در آمریکاآشنا شوید.

ترسناک‌ ترین هتل دنیا در آمریکا

در بازدید از این هتل یک محیط کاملا تعاملی را تجربه می‌کنید که همین موضوع در ترسناک شدن آن تاثیر زیادی دارد. در این هتل باید از ۴ لوکیشن مختلف و وحشتناک بگذرید که در هرکدام از آن‌ها اتفاقات ترسناکی برایتان می‌افتد. ممکن است هر لحظه داخل یک قفس بیفتید، به صندلی بسته شده و به خون آغشته شویذ! در هر بار بازدید از این هتل، تنها دو نفر می‌توانند به آن وارد شوند و بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق وب‌کم‌های کار گذاشته شده مشاهده کنند که در طول حضور آن‌ها در این هتل چه اتفاقاتی برایشان می‌افتد.

هتل ترسناک امریکا

بازدید از این هتل

بازدید از این هتل ۸ ساعت طول می‌کشد و برای بیماران قلبی اصلا توصیه نمی‌شود. ۸ ساعت ماندن در این هتل یک چالش است که تا به حال هیچکس نتوانسته در آن موفق بشود. با این وجود، هزاران نفر اسم خودشان را در لیست انتظار گذاشته‌اند تا شانس امتحان کردن و بر آمدن از پس این چالش را داشته باشند.

هتلی که به خون آغشته است

محدودیت سنی

بنیان‌گذاران اینهتلاز جمله راس مک کامی ۵۵ ساله، با ایجاد صحنه‌های سینمایی و مختلف، کاری کرده‌اند که هیچ کدام از بازدیدها مثل هم نباشند. بنابراین اتفاقات ترسناک و لوکیشن‌ها، برای هیچکس تکراری و عادی نمی‌شود. افرادی که می‌خواهند در این چالش شرکت کنند حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند و سابقه هیچ‌گونه بیماری قلبی و یا عصبی نداشته باشند. همچنین تمام بازدیدکنندگان قبل از ورود باید یک رضایت‌نامه را امضا کنند. راس معتقد است که کاری که آن‌ها می‌کنند کاملا منحصر به فرد است. شما می‌توانید در این‌جا نقش اول فیلم ترسناک خودتان باشید!

مجله دلتا

تماین هتل هر سال تغییر می‌کند. بازدیدکنندگان تحت تجربه‌های ترسناکی مثل قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم‌مرغ‌های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار می‌گیرند. راس ۵۵ ساله طرفدار پر و پا قرص فیلم‌های ترسناک است. او می‌گوید که ایده ساختن چنین هتلی از ۱۴ سال پیش به سرش زد و قصد داشت شرایطی را ایجاد کند که حتی مردان بالغ را هم به گریه بیندازد.

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمندشهری باورنکردنی در اعماق زمین

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهر بی‌زباله شاید به نظر یک رویا بیاید اما این رویا به حقیقت تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا با کامیکاتسو در کشور ژاپن آشنا شوید.

4 ساعت پیش

عده ای خواستار خشکاندن باغات پسته رفسنجان شده اند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

20 ساعت پیش

بومیان این دریاچه را نحس می‌دانند و حاضر نیستند در آن شنا کنند. اگر به ماجراجویی در دریاچه ناترون در تانزانیا علاقه دارید، همراه ما باشید.

20 ساعت پیش

ثبت سفارش برنج آزاد شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

نارضایتی کشاورزان از نرخ خرید تضمینی چغندرقند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

تضمین معیشت کشاورزان با کشت قراردادی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

آفت کرم غوزه به مزارع پنبه خسارت وارد کرد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

صادرات بیش از 45 هزار تن انار فرآورده ها از ساوه پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

احتمال افت تولید زعفران نسبت به سال قبل پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

نان سنتی کشور در شهریور باکیفیت تر شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

ما در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از  مکان‌های بی‌نظیر و طبیعی کشورمان بپردازیم. با ما همراه باشید تا با چاهکوه در قشم آشنا شوید.

1 روز پیش

وزیر کشاورزی به طور جدی به خرید تضمینی خرما رسیدگی کند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

کشت گندم به یک میلیون هکتار رسید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

تحویل کود اوره به کشاورزان بدون کودهای فسفاته پتاسه ممنوع شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

جنگل زیبا و تماشایی ابر شبیه به اقیانوسی در دل جنگل است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با جنگل ابر در شاهرود آشنا شوید.

پریروز

بیشتر...