خبرآنلاین |
3 ماه پیش

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد خبرآنلاین

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد!

دیجیاتو نوشت: شرکت «متا» از کارمندان خود می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه برابر با ۵ سپتامبر، حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری در دفتر حاضر شوند.

البته در بین کارمندانی هم هستند که نوع فعالیت آنها کاملاً به صورت دورکاری تعیین شده است و آنها نیازی به تغییر وضعیت ندارند و می‌توانند به فعالیت خود به صورت دورکاری ادامه بدهند.

در دوران پساکرونا بسیاری از شرکت‌ها از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به شرکت بازگردند.متانیز در بین این شرکت‌ها قرار دارد و حالا اعلام کرده کارمندانی که می‌خواهند در این شرکت به فعالیت خود ادامه بدهند لازم است از تاریخ مشخص شده حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنند.

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد!

بازگشت به دوران فعالیت حضوری در شرکت‌ها

برخی کارمندان متا پیش از دورانکرونادر دفتر این شرکت، به صورت حضوری فعالیت می‌کردند که بعد از کرونا به صورت غیرحضوری به همکاری خود ادامه دادند. شرکت‌های مختلفی در دوران پساکرونا از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به دفاتر کاری بازگردند و حالا متا نیز از کارمندان خود می‌خواهد حداقل سه روز در دفتر باشند.

برخی کارمندان این شرکت قرارداد کاریفریلنسری(دورکاری) دارند. یعنی نوع کار آنها اساساً دورکاری است. این افراد نیاز نیست به دفاتر کاری بازگردند و می‌توانند به فعالیت خود به همان صورت دورکاری ادامه بدهند ولی کارمندانی که قبل از دورکاری در دفتر، میز و صندلی داشتند باید به کار بازگردند و حداقل سه روز در هفته حضوری به فعالیت خود ادامه بدهند.

این شرکت زمانی را برای بازگشت کارمندان به دفتر مشخص کرده و از آنها می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه به صورت سه روز در هفته حضور داشته باشند.

همزمان با تعدیل نیروی گسترده در بسیاری از شرکت‌ها، درخواست کار به صورت حضوری می‌تواند بار روانی را برای کارمندان ایجاد کند. باید دید در عمل کارمندان چه واکنشی به چنین تغییراتی از خود نشان می‌دهند.

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عربستان سعودی در حال حاضر تحت یک برنامه توسعه عظیم است و در حالی که نئوم بسیار شناخته شده‌است، تنها یکی از ۱۴ پروژه گیگا در این کشور است.

17 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: خودرو برقی فولکس واگن آی دی ۴ کروز با مونتاژ چین به‌زودی وارد ایران خواهد شد. در ادامه با مشخصات و امکانات خودرو الکتریکی Volkswagen ID.۴ Crozz Pure آشنا می‌شویم.

15 ساعت پیش

گروه «لوسید» Lucid با افتتاح اولین کارخانه تولید خودرو در عربستان سعودی تاریخ ساز شد. این کارخانه در شهر اقتصادی ملک عبدالله (KAEC)، جده، عربستان سعودی واقع شده است.

13 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: Emu با محصولات متا مانند واتس اپ، اینستاگرام، Threads و مسنجر ادغام خواهد شد و به کاربران اجازه می‌دهد در چت‌های خود استیکر تولید کنند.

12 ساعت پیش

کاوشگر«moon sniper»، تک تیرانداز ماه ژاپن از مدار زمین عکس گرفت.این فضاپیما همچنین مانوری برای افزایش مدار خود به دور سیاره ما انجام داد.

9 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: اتحادیه اروپا می‌گوید ایلان ماسک باید تابع قوانین آن‌ها باشد.

16 ساعت پیش

زومیت نوشت: ادوبی هوش مصنوعی را به نسخه‌ی وب فتوشاپ اضافه کرده است. هم‌زمان با این تغییر، پشتیبانی از نسخه‌ی وب رایگان به‌پایان رسید.

15 ساعت پیش

سیاهچاله فوق‌العاده M۸۷* که در سال ۲۰۱۹ به شهرت رسید و اولین فضای خالی بود که تصویربرداری شد و یک دونات نارنجی تیره را نشان داد، اکنون تایید شده‌است که در حال چرخش است.

16 ساعت پیش

این جانداران باستانی چشمان کریستالی داشتند و هنوز به عنوان یک راز از این چشم ها صحبت می شود. طبیعت چندین رویکرد و تکامل وحشیانه را برای مشکلات زندگی در طول زمان امتحان کرده است و یکی از این رویکرد ها در مورد بینایی است.

11 ساعت پیش

بیشتر...