خبرآنلاین |
12 ماه پیش

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد خبرآنلاین

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد!

دیجیاتو نوشت: شرکت «متا» از کارمندان خود می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه برابر با ۵ سپتامبر، حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری در دفتر حاضر شوند.

البته در بین کارمندانی هم هستند که نوع فعالیت آنها کاملاً به صورت دورکاری تعیین شده است و آنها نیازی به تغییر وضعیت ندارند و می‌توانند به فعالیت خود به صورت دورکاری ادامه بدهند.

در دوران پساکرونا بسیاری از شرکت‌ها از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به شرکت بازگردند.متانیز در بین این شرکت‌ها قرار دارد و حالا اعلام کرده کارمندانی که می‌خواهند در این شرکت به فعالیت خود ادامه بدهند لازم است از تاریخ مشخص شده حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنند.

دورکاری برای متا هم دوام نیاورد!

بازگشت به دوران فعالیت حضوری در شرکت‌ها

برخی کارمندان متا پیش از دورانکرونادر دفتر این شرکت، به صورت حضوری فعالیت می‌کردند که بعد از کرونا به صورت غیرحضوری به همکاری خود ادامه دادند. شرکت‌های مختلفی در دوران پساکرونا از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به دفاتر کاری بازگردند و حالا متا نیز از کارمندان خود می‌خواهد حداقل سه روز در دفتر باشند.

برخی کارمندان این شرکت قرارداد کاریفریلنسری(دورکاری) دارند. یعنی نوع کار آنها اساساً دورکاری است. این افراد نیاز نیست به دفاتر کاری بازگردند و می‌توانند به فعالیت خود به همان صورت دورکاری ادامه بدهند ولی کارمندانی که قبل از دورکاری در دفتر، میز و صندلی داشتند باید به کار بازگردند و حداقل سه روز در هفته حضوری به فعالیت خود ادامه بدهند.

این شرکت زمانی را برای بازگشت کارمندان به دفتر مشخص کرده و از آنها می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه به صورت سه روز در هفته حضور داشته باشند.

همزمان با تعدیل نیروی گسترده در بسیاری از شرکت‌ها، درخواست کار به صورت حضوری می‌تواند بار روانی را برای کارمندان ایجاد کند. باید دید در عمل کارمندان چه واکنشی به چنین تغییراتی از خود نشان می‌دهند.

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اغلب حیوانات به ویژه پستانداران دارای پلک سوم هستند، درحالی‌که ما فاقد آن هستیم. پلک سوم چه خاصیتی برای گونه‌ها دارد؟

11 ساعت پیش

مارهای سمی سالانه حدود ۵٫۴ میلیون نفر را نیش می‌زنند. زهر مار حاوی ترکیبات متعددی است که هرکدام اثرات کشنده خود را دارد. ۱۳ ماری که در این گزارش می‌بینید، از سمی‌ترین مارهای جهان هستند.

12 ساعت پیش

هوش مصنوعی تأثیر زیادی بر زندگی و فعالیت‌های ما گذاشته و حتی در دنیای تبهکاری نیز با استقبال روبه‌رو شده است. کلاهبرداران و تبهکاران با بهره‌گیری از هوش مصنوعی مولد، حملات فیشینگ، دیپ‌فیک، جعل هویت، جیل‌بریک، داکسینگ و دور زدن نظارت را راحت‌تر انجام می‌دهند.

2 ساعت پیش

دانشمندان با به پایان رساندن کامل‌ترین پژوهش در مورد تأثیر فضا بر سلامت کلیه، متوجه شدند که سفرهای طولانی‌مدتی همچون سفر به مریخ، چگونه فضانوردان را در معرض ترکیبی از تشعشعات کیهانی و بی‌وزنی قرار می‌دهد و به کلیه، آسیب دائمی وارد می‌کند.

19 ساعت پیش

داده‌های توییتر نشان می‌دهد که روز ۲۷ خرداد (یک روز پیش از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی) بیش از ۴۶ هزار توییت با حدود ۶۰ هزار ریتوییت و ۴۱۴ هزار لایک راجع به انتخابات و نامزدهای انتخاباتی منتشر شده است.

16 ساعت پیش

همراه اول همزمان با روز عرفه، از سه‌ بسته ویژه رومینگ خود با اپراتورهای ارتباطی کشور عراق رونمایی کرد. این بسته برای کاهش هزینه‌های ارتباطی زائران عتبات عالیات و مسافران کشور عراق تهیه شده است.

17 ساعت پیش

زیرمجموعه گروه خودروسازی دانگ فنگ به نام وویا (Voyah) از جدیدترین کراس‌اوور خود یعنی Free ۳۱۸ EREV رونمایی کرد. این خودروساز قرار است با تمام محصولات خود توسط سروش دیزل به ایران بیاید.

18 ساعت پیش

بسته‌های ترکیبی جدید همراه اول به مناسبت دهه ولایت، با تخفیف ویژه ارائه شد. امکان فعال‌سازی این بسته‌ها با شماره‌گیری #672*100* فراهم است.

14 ساعت پیش

براساس شایعه‌ای جدید، قیمت گلکسی واچ اولترا اختلاف زیادی با گلکسی واچ ۷ خواهد داشت.

15 ساعت پیش

بیشتر...