مجله دلتا |
2 ماه پیش

لباس مخصوص افراد قد کوتاه لباس مجلسی مخصوص افراد قد کوتاه شلوار بگی مجله دلتا

جالب است بدانید که متوسط قد زنان ایرانی، 160 سانتی‌متر است. افرادی که بلندی قدشان، در دو طرف طیف نرمال قرار می‌گیرد، کار سختی برای انتخاب لباس و مانتو در پیش دارند.
لباس مخصوص افراد قد کوتاه

قد یکی از عوامل مهم تعیین کننده نوع استایل شماست. اما تنها فاکتور اصلی نیست. عواملی مثل وزن و برجستگی‌های بدن نیز، در شکل‌دهی به فرم بدنی شما تاثیر به سزایی دارند. خانم‌هایی که اندام ریزه‌ای دارند و قد نسبتا کوتاه‌تری دارند باید در لباس پوشیدن برخی نکات را رعایت کنند. ما سعی کرده‌ایم در این مطلبلباس مخصوص افراد قد کوتاهرا به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

کفش پاشنه بلند راحت

کفش پاشنه بلند راحت

کفش پاشنه بلندی که در آن راحت باشید. این پاشنه می‌تواند به شکل پاشنه معمولی یا کفش‌های لژدار باشد اما دقت داشته باشید که باید تاثیری روی راه رفتن شما نداشته باشد بنابراین شما همیشه باید حداقل یک کفش این چنینی داشته باشید.

شلوارهای پارچه‌ای

شلوارهایپارچه‌ای راسته بلندی، که از پارچه‌های لخت دوخته شده‌اند، یک لباس مخصوص افراد قد کوتاه است. این شلوار‌ها می‌توانند پاهای شما را کشیده‌تر نشان دهند و اندام بهتری برای شما بسازند. هم چنین زمانی که کفش‌های پاشنه بلند با این شلوارها را بپوشید کفش‌ها دیده نمی‌شوند و همین موضوع به استایل شما کمک می‌کند.

شلوار جین دمپا گشاد

شلوار جین دمپا گشاد

شلوارهای جین دمپا گشاد اندام را بسیار زیبا می‌کنند. هم چنین خطای دیدی که ایجاد می‌کنند شما قدبلندتر دیده می‌شوید.

کت و بارانی

کت یا بارانی که نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. این کت‌ها نیز می‌توانند شانه‌های شما را بزرگ‌تر و شما را درشت‌تر نشان دهند. و همچنین برای اندام شما مناسب هستند.

تی‌شرت یقه هفت

تی‌شرت یقه هفت

بلوز یا تی‌شرتیقه هفتبه ویژه برای خانم‌هایی که بالاتنه کوچکی دارند مناسب است. هم چنین اگر لاغر هستید از پارچه‌های طرح‌دار استفاده کنید.

پیراهن میدی

پیراهن‌های میدی تا زیر زانو نیز برای شما مناسب است. دقت داشته باشید که لباس نباید ماکسی شود، باید تا مچ پا بیاید زیرا شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبرازهایی برای استایل بهتر افراد قد کوتاهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استایل مونوکروم یا استایل تک رنگ به استایلی گفته می‌شود که از یک رنگ و یا یک رنگ به همراه دو سایۀ تیره و روشن آن تشکیل شود.

15 ساعت پیش

اگر احساس می‌کنید که تیپتان برای فصل جدید ساده است، سراغ استایل خردلی بروید؛ او شما و کمد لباس‌هایتان را نا امید نخواهد کرد.

22 ساعت پیش

اگر ندانیم چه رنگی را باید با رنگ‌های سال ترکیب کنیم. گاهی، مد جدید تبدیل می‌شود به یک اشتباه وحشتناک! مثلاً زرد و خاکستری با صورتی!!!

1 روز پیش

فیشیال صورت یکی از روش‌های مراقبت پوست است که باعث زیبایی بیشتر پوست شما می‌شود. در چند مرحله انجام شده و نتایج رحیرت‌انگیزی خواهدداشت.

2 روز پیش

هدیه تحفه یا پیشکشی است که شخصی به شخص دیگر تقدیم می‌کند . در واقع چیزی است که به صورت رایگان و بدون چشم داشت به کسی می‌بخشد. معمولا هدیه دادن یک هنر است. زیرا یک هدیه مناسب باعث خشنودی طرف مقابل، بهبودی روابط و رفع کدورت‌ها می‌شود. از جمله اثرات روانشناسی هدیه دادن می‌توان […]

3 روز پیش

بارداری برای هر خانمی یکی از زیباترین تغییرات زندگی اوست. از این جهت است که انتخاب لباس مناسب برای این دوران اهمیت زیادی دارد.

3 روز پیش

اصلی‌ترین چیزی این است که شما چاق نیستید، اور سایز هستید. امروزه بسیاری از زنان و مردان به واسطه اورسایز بودنشان حتی مدل شده‌اند.

4 روز پیش

رنگ نارنجی را رنگی شاد، پر انرژی و زیبا بنامیم چون با ترکیبی از تُن نارنجی می‌‌توانید حس شادابی را در روزهای سرد پاییزی به وجود بیاورید.

4 روز پیش

در بسیاری از مواقع، خستگی، کار زیاد، کمبود استراحت و استرس باعث می‌شود که شما دچار کبودی چشم یا سیاهی دور چشم ایجاد شوید.

5 روز پیش

با اینکه بیشتر افراد معتقدند مدل موی چتری به آن‌ها نمی‌آید، باید بگویم اگر طرز فکرتان را عوض نکنید، از غافله سوپر مدل‌ها عقب خواهید‌ماند.

6 روز پیش

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

۱ هفته پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

۱ هفته پیش

گاهی عده‌ای دچار سفیدی موی زودرس می‌شوند و ممکن است از داشتن موی سفید احساس شرم کنند. چرا؟ نگران نباشید موی سفید ترند شده است!

۱ هفته پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

۱ هفته پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

۱ هفته پیش

بیشتر...