مجله دلتا |
۲ هفته پیش

رنگ موهای پاییزی رنگ موی فانتزی اصول رنگ مو نگ مو رنگ موی ترکیبی

پاییز پادشاه فصل ها و جشنواره رنگ هاست. با شروع این فصل، برای رسیدن به ظاهری موقر و زیبا، رنگ مو یک انتخاب هیجان انگیز است.
رنگ موهای پاییزی

جدیدترین رنگ‌های سال ۲۰۲۱ برای پاییز امسال اخیرا معرفی شده‌اند. تنوع زیادی بین این رنگ‌ موها به جذابیت هرچه بیشتر این فصل اضافه کرده است. با این مقاله درمجله دلتاهمراه شوید تا برخی از جدیدترینرنگموهایپاییزیرا بشناسید.

ترکیب رنگ ها، بهترین انتخاب

سال ۲۰۲۱ یک سال رنگارنگ برای عاشقان رنگ مو بوده و به معنای واقعی کلمه تمامی طیف‌های رنگی از سیاه تا صورتی و دیگر رنگ‌های جیغ را در بر می گیرد. بدون شک رنگ های ترکیبی (بالیاژ) در صدر رنگ موهای منتخب سال ۲۰۲۱ خواهند بود. در نیمه اول سال بهتر است از رنگ‌های روشن و شاد و در نیمه دوم سال از رنگ‌های تیره و سنگین‌تر استفاده کنید تا بتوانید بهتر با فصل‌ها هماهنگ باشید.

رنگ موی قرمز مسی، یک انتخاب زیرکانه در بین رنگ موهای پاییزی

با وجود این که رنگ موی قرمز مسی با تمام انواع رنگ پوست، ترکیب خوبی ایجاد می‌کند اما به‌خصوص برای افرادی مناسب است که پوست روشنی دارند. همچنین این رنگ موی سال ۲۰۲۱ با انواع هایلایت‌های بلوند ترکیب زیبا و جذابی را ایجاد می‌نماید تا در هر جمعی که هستید، بدرخشید. اما بدون شک رنگ موی مسی یکی از گزینه‎‌های مناسب برای نیمه دوم سال به‌ حساب می‌آید.

رنگ موهای پاییزی

بلوند فولیاژ، از جذاب‌ترین انواع رنگ مو

این رنگ ترکیبی مینیمال از قسمت‌های دکلره شده و بخش‌های دکلره نشده ایجاد می‌کند؛ بنابراین، اگر رنگ موهایتان تیره است و دوست دارید تغییری در آن ایجاد کنید، شاید بهترین انتخاب برای شما، بلوند فولیاژ باشد. ترکیب زیبای هایلایت‌ها با رنگ تیره موی شما، می‌تواند یک هماهنگی فوق‌العاده ایجاد کند، ضمن این که روی طیف مختلفی از رنگ مو، از سیاه تا بلوند تیره جواب می‌دهد.

رنگ موهای پاییزی

رنگ موی فانتزی بالیاژ پاستیلی

بالیاژ فقط یک رنگ مو نیست، بلکه نوعی تکنیک هایلایت مو محسوب می‌شود و در اولین‌ بار در دهه نود میلادی به کار گرفته شد و اگر قبل از این که موهایتان را رنگ کنید این نوع هایلایت را روی آن‌ها پیاده کرده باشید، ترکیب بسیار زیبایی حاصل خواهد شد.

رنگ موهای فانتزی

رنگ موی شنی، یک تغییر اساسی

به ‌طور کلی، در سال جدید شاهد تغییرات چشمگیر در تناژ رنگی مخصوص موها هستیم و رنگ‌ها گرم‌تر شده‌اند. برای اینکه در زمستان، با رنگ‌های گرم به استقبال سال جدید بروید، رنگ موی شنی جز بهترین انواع رنگ موی سال ۲۰۲۱ است. گفتنی است که کارشناسان، رنگ موی شنی را در تقابل با رنگ موی بلوند پلاتینی می‌دانند.

ماهاگونی پرهیجان در میان رنگ موهای پاییزی

اگر به دنبال یک رنگ مو با تم قرمز هستید، یکی از بهترین انواع رنگ موهای پاییزی سال ۲۰۲۱ برای شما،ماهاگونیاست. همان‌طور که می‌دانید این رنگ زیبا و فوق‌العاده ترکیب‌های رنگی مختلفی دارد که از تنالیته رنگ قهوه‌ای که به قرمز متمایل می‌شود تا رنگ قرمزی که در خود رنگ قهوه‌ای دارد، متفاوت است و دست شما را برای انتخاب رنگ ماهاگونی دلخواه کاملا باز می‌گذارد.

ماهاگونی پرهیجان

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیبایی به مطلببا رنگ لباس‌هایتان در پاییز بدرخشیدمراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آرایش چشم تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و باید با ظرافت و دقت صورت گیرد. در این مطلب از مجله دلتا آرایش مناسب انواع چشم را بررسی کردیم.

4 روز پیش

انتخاب مدل مانتو پاییزه و هر نوع لباس برای پاییز حقیقتا کار مشکلی است. در این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب مانتو مناسب پاییز می‌پردازیم.

4 روز پیش

اگر بدانید که چه رنگ مویی با تُن پوست شما هماهنگی دارد،‌ می‌توانید با انتخاب رنگ مو مناسب بر جذابیت چهره خود بیفزایید.

6 روز پیش

پارچه چرم طبیعی یا مصنوعی با رنگ‌های مختلف، یک پارچه مناسب برای انواع لباس‌های پاییزه و زمستانه است که استایل خیابانی شما را تکمیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اکسسوری مو ‌ می‌تواند راهی برای جذاب‌تر شدن استایل شما در مهمانی‌های رسمی و غیررسمی باشد. راه‌حلی ساده که باعث زیبایی موی شما می‌شود.

۱ هفته پیش

آرایش پاییزی برای هماهنگی با این فصل زیبا می‌تواند انتخابی مناسب برای داشتن یک آرایش دخترانه و فانتزی باشد.

۱ هفته پیش

بیشتر...