مجله دلتا |
۱ هفته پیش

عطر خنک عطرهای معروف ایوسن لورن گوچی ادوپرفیوم ادوتویلت ادکلن مجله دلتا

بوی خوش از دیرباز یکی از نمادهای مهم در خوش‌استایل بودن به شمار می‌آمد. بنابراین بد نیست پاییز را با یک عطر خنک فریاد بزنید.
عطر خنک

درست است که عطر هر فرد بنا به فصل باید تغییر کند، اما برخی از افراد هستند که حرارت بدنی بالایی دارند و می‌توانند در پاییز هم همچنان به استفاده از عطرهای خنک ادامه دهند. در این مطلب ازمجله دلتا، شما را با ۵ مورد از معروف‌ترین عطرهای خنک زنانه آشنا خواهیم.

عطر خنک شنل شماره ۵

برند محبوب شنل همیشه بهترین عطرها را هم تولید می‌کند. عطر خنک و ملایم زنانه شماره ۵ شنل، با بوی وانیلی که اتفاقاً شیرینی به اندازه‌ای هم دارد. در کنار این بوی فوق‌العاده، اسانس لیمو هم به تعدیل این رایحه کمک می‌کند.

عطر زنانه ورساچه

برایت کریستال برند ورساچی، یکی از پرطرفدارترین عطرهای جهان به حساب می‌آید. برایت کریستال به جذابیت شما می‌افزاید و البته این موضوع کاملاً هم از برندی مثل ورساچی طبیعی است.

عطر زنانه دیور

این سری از عطرهای جادور، بوی شادی، خوشی زندگی و به نوعی بهار را یادآور می‌شود که بسیار به پاییز هم نزدیک است. این عطر با ترکیبات سبک و خنک خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای فصل بهار و پاییز به حساب می‌آید.

عطر شیر ین و خنک

عطر خنک زنانه گوچی

این عطر خوشبوی زنانه که طرفداران زیادی هم دارد، اولین عطر گوچی به حساب می‌آید. تحت نظارت کامل الساندرو میشله (مدیر فعلی خانۀ مد گوچی) تولید شده است و به طرز متفاوتی بوی گل‌ها را به مشام می‌رساند. خوب است بدانید این عطر در سه نوع مختلف تولید و عرضه می‌شود.

بهترین عطر زنانه لایبر

عطر لایبر ایو سن لوران یک عطر تازه و جدید است که در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده. نت‌های اصلی این عطر شامل لوندر، ماندارین، پرتقال و کشمش سیاه است. ترکیب این موارد، باعث شده تا لایبر، عطری حد واسط بوهای خنک و گرم باشد. این یعنی پاییز طلایی.

تفاوت عطر، ادوپرفیوم، ادوتویلت و ادکلن در چیست؟

آنچه باعث تفاوت بین عطر، ادوپرفیوم، ادوتویلت و ادکلن می‌شود، میزان الکل و روغن عصارۀ روایح موجود در آن‌هاست.

عطر خنک

  • در عطرها بین ۲۰ تا ۴۰ درصد اسانس روغنی وجود دارد و رایحه آنها حدود ۸ ساعت دوام دارد.
  • ادوپرفیوم‌ها ۱۵ تا ۲۰ درصد اسانس روغنی دارند و رایحۀ آن‌ها تا حدود ۵ ساعت باقی می‌ماند. درحالی کهادوتویلت‌هاحاوی حدود ۵ تا ۱۵ درصد روغن معطر هستند.
  • ادکلن‌ها نیز با ۲ تا ۷ درصد اسانس روغنی، کم‌دوام‌ترین نوع خوشبوکننده‌ها به‌شمار می‌آیند.

پیشنهاد مطالعه:هیچ وقت با خود فکر کرده‌ایدبستن کراوات را چه کسی مد کرد؟

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سبک مینیمال ها به نوعی استایل مینیمال گفته می‌شود که در آن از هر چیز اضافه و پرزرق و برق خودداری شده و آیتم‌های لباس ساده اما جذاب باشند.

2 روز پیش

شما را با بهترین نویسنده های ژاپنی و آثار معروفشان آشنا می‌کنیم تا اگر به این کشور و فرهنگش علاقه‌مندید، بیشتر با ادبیات ژاپن آشنا شوید.

6 روز پیش

در این مطلب، شما با انواع لباس دخترانه شیک آشنا می‌شوید. اما شما معمولاً در خرید چنین لباس‌هایی باید به خواست آنها هم توجه کنید.

۱ هفته پیش

کسی فکر نمی‌کرد، نحوه آرایش با ماسک در کرونا تا این حد ترند شود. ایده‌ها و طرح‌ها برای درشت‌تر کردن چشم‌ها در این استایل بسیار مهم است.

۱ هفته پیش

شاید بارها از خود سوال کرده‌اید که امسال پاییز چی بپوشیم که جذاب باشد. این مطلب به شما می‌گوید که رنگ‌های ترند پاییز امسال کدامند.

۱ هفته پیش

زاپ دار کردن شلوار جین یکی از روش‌های ساده برای ایجاد تنوع در شلوار‌های جین است که با چند وسیله در دسترس به راحتی انجام می شود.

۱ هفته پیش

بیشتر...