خبرآنلاین |
4 ماه پیش

دوربین اصلی آیفون ۱۴ ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت خبرآنلاین

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت!

افشاگری صورت گفته حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین اصلی و فناوری نمایشگر مشابه آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، افشاگری جدید حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین اصلی و فناوری نمایشگر مشابه آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

عکس | این غول ژاپنی ارزان‌تر از چینی‌های وارداتی به ایران است!

ویندوز ۱۱ رمزهای وای‌فای را نمایش‌ می‌دهد!

همچنین شایعه ای وجود دارد که آیفون ۱۵ پرو مکس فناوری پنل OLED M۱۲ را که در نسل فعلی استفاده می کند، به همراه خواهد داشت. طبق آزمایش ما، این یک پنل شگفت‌انگیز است، اما کاربران ظاهراً نباید انتظار سطح روشنایی جدید دیوانه‌وار یا هر چیز دیگری از آن را داشته باشند.

همانطور که گفته شد، صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است دقیقاً به اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۴ پرو مکس نباشد، زیرا گزارش های فعلی ادعا می کنند که گوشی جدید کمی کوتاه تر و ۱۵۹.۸ میلی متر خواهد بود، در مقایسه با ۱۶۰.۷ میلی متر در گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس و کمی باریک تر در ۷۶.۷ میلی متر، به جای ۷۷.۶ میلی متر.

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت!

در مورد افزوده‌های جدید مورد انتظار در آیفون ۱۵ پرو مکس، دوربین تله‌فوتوی پریسکوپ بسیار بحث وجود دارد که ظاهراً منحصر به آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد بود و نه پرو معمولی و بزرگ‌نمایی اپتیکال ۶ برابری را ارائه می‌دهد.

همچنین انتظار داریم که خانواده آیفون ۱۵، از جمله پرو مکس، با درگاه USB نوع C عرضه شود. همچنین انتظار می‌رود که اپل A۱۷ Bionic جدید با حالت ۳ نانومتری ساخته شود و ۸ گیگابایت رم LPDDR۵ نیز داشته باشد.

منبع:GSMARENA

۲۲۳۲۲۷#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سیستم پیشران این پهپاد، راه را برای ساخت هواپیماها و موشک‌های مافوق صوت باز خواهد کرد.

4 ساعت پیش

عربستان سعودی در حال حاضر تحت یک برنامه توسعه عظیم است و در حالی که نئوم بسیار شناخته شده‌است، تنها یکی از ۱۴ پروژه گیگا در این کشور است.

19 ساعت پیش

در ۲۶ سپتامبر، چری شاسی بلند آفرودی سبک خود را با نام تجاری جتور عرضه کرد. این خودرو که ترَوِلِر نام دارد، از بین شش مدل با محدوده قیمتی ۱۹۱۰۰ تا ۲۵۲۰۰ دلار قابل انتخاب است. طراحی آن توسط طراح سابق پورشه، هاکان ساراکوغلو، انجام شده است.

12 ساعت پیش

سیاهچاله فوق‌العاده M۸۷* که در سال ۲۰۱۹ به شهرت رسید و اولین فضای خالی بود که تصویربرداری شد و یک دونات نارنجی تیره را نشان داد، اکنون تایید شده‌است که در حال چرخش است.

18 ساعت پیش

کاوشگر«moon sniper»، تک تیرانداز ماه ژاپن از مدار زمین عکس گرفت.این فضاپیما همچنین مانوری برای افزایش مدار خود به دور سیاره ما انجام داد.

11 ساعت پیش

این جانداران باستانی چشمان کریستالی داشتند و هنوز به عنوان یک راز از این چشم ها صحبت می شود. طبیعت چندین رویکرد و تکامل وحشیانه را برای مشکلات زندگی در طول زمان امتحان کرده است و یکی از این رویکرد ها در مورد بینایی است.

13 ساعت پیش

گروه «لوسید» Lucid با افتتاح اولین کارخانه تولید خودرو در عربستان سعودی تاریخ ساز شد. این کارخانه در شهر اقتصادی ملک عبدالله (KAEC)، جده، عربستان سعودی واقع شده است.

15 ساعت پیش

همشهری آنلاین نوشت: در قعر دریاها شهرهای ویرانی وجود دارند که نشانگر قدمت چند هزار ساله تاریخ بشرند.

8 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: Emu با محصولات متا مانند واتس اپ، اینستاگرام، Threads و مسنجر ادغام خواهد شد و به کاربران اجازه می‌دهد در چت‌های خود استیکر تولید کنند.

14 ساعت پیش

بیشتر...