زومیت |
2 ماه پیش

این ابزار قدرت پردازشی گرافیک RX 6800 XT را با RTX 3090 Ti هم سطح می کند زومیت

یکی از توسعه‌دهندگان می‌گوید ابزاری طراحی کرده است که می‌تواند قدرت پردازشی گرافیک Radeon RX 6800 XT را با RTX 3090 Ti هم‌سطح کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اجرای طرح توسعه فیبر نوری تا امروز در ۶۵ شهر در ۱۰ استان آغاز شده است. با ترمیم فیبرهای دریایی ۷۲۰ گیگ به ظرفیت اینترنت کشور اضافه شد.

11 ساعت پیش

رندر فاش‌شده از وان پلاس Nord CE 3 از تغییرات ظاهری درخورتوجه آن درمقایسه‌با نسل قبلی‌اش حکایت می‌کند.

5 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: گلی را که دیه‌گو مارادونا در جام جهانی۱۹۸۶ با دست به انگلیس زد، همه با نام دست‌خدا به یاد دارند. این خطای هند که از چشم داور پنهان ماند، یکی از بحث‌برانگیزترین اتفاقات فوتبال تا به امروز است. اما از زمان آن بازی پرهیجان، خیلی چیزها در فوتبال تغییر کرده است.

11 ساعت پیش

Bullit با همکاری مدیاتک اولین گوشی هوشمند مجهز به سیستم پیام‌رسانی ماهواره‌ای را در سه ماهه اول ۲۰۲۳ معرفی خواهند کرد.

9 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: محققان دو ماده معدنی را که قبلاً هرگز روی زمین دیده نشده بود، در داخل شهاب سنگ ۱۵ تنی El Ali شناسایی کردند.

8 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: اپل همیشه ادعا می‌کند که گوشی های آیفون کاملاً امن هستند. اما اطلاعاتی به دست آمده که نشان می‌دهد اپل از برخی اطلاعات کاربران استفاده می‌کند!

7 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: چین با استفاده از فناوری پیشرفته چاپ سه بعدی، هواپیماهای جنگی سبک‌تر و کارآمدتری می‌سازد و با این رویکرد هزینه تولید را نیز کاهش می‌دهد.

4 ساعت پیش

گجت سونی Sony Mocopi ردیاب حرکتی برای حضور در متاورس معرفی شد. محصول جدید سونی برای متاورس چیست؟ قیمت و مشخصات فنی و عکس تصاویر.

10 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: در این مطلب قصد داریم به بررسی نسخه فیس لیفت MG 3 بپردازیم و مشخصات فنی، امکانات رفاهی و قیمت این هاچ بک را زیر ذره‌بین قرار دهیم.

3 ساعت پیش

بیشتر...