جزئیات اینترنت کودکان از زبان وزیر ارتباطات all tv logo

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره راه اندازی اینترنت کودکان گفت: سرویس ویژه اینترنت برای کودکان راه اندازی شده است که اگر پدر و مادر بخواهند کودکانشان در معرض خطر نگیرند ابزار‌هایی برایشان در نظر گرفته ایم. برای مثال با شماره گیری *۴۵۶# در هر سه اپراطور کشور و برنامه کاربردی سایت ۴۵۶.ir می توانند از این سرویس استفاده کنند.

وی ادامه داد: از این طریق والدین می توانند کنترل کنند که فرزندانشان در کدام یک از فضا‌های وب حضور دارند. همچنین از طریق *۴۵۶# سه لیست سفید، سبز و نارنجی تهیه کرده ایم که برای بچه‌های زیر دبستان، دبستان و راهنمایی کاربرد دارد و لیست هریک از سایت‌ها تعیین شده است که همکاران ما در وزارت ارشاد و دستگاه‌های فرهنگی تهیه کرده اند.

زارع پور خاطر نشان کرد: سعی کردیم که یک محیط حفاظت شده اختیاری برای کودکان فراهم کنیم که در همه کشو‌رهای پیشرفته هم وجود دارد.#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: تاکنون نشانه‌ای دال بر اینکه ایران واقعا تصمیم گرفته است سلاح هسته‌ای تولید کند، ندیده‌ام.

12 دقیقه پیش

رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان گفت: حضور موفق در عرصه اقتصادی و فعالیت در بازارهای جهانی نیازمند تغییر زیرساخت‌ها و بازنگری در دستورالعمل‌های داخلی است که بتواند فرایند تولید و تجارت کشور را در سطح مولفه‌های جهانی و چارچوب علمی و فنی قابل قبول در دنیا قرار دهد.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش ۱۶ درصدی مصرف آب همزمان با افزایش دمای هوا در استان خبر داد و گفت: مشترکین آب در استان باید توجه ویژه نسبت به مدیریت مصرف آب داشته باشند. 

نیم ساعت پیش

عباس محمدنژاد مدیرکل امور بین‌الملل سازمان صدا و سیما، که برای شرکت در نشست اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در تایلند حضور دارد با ناصرالدین حیدری، سفیر جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفت‌وگو کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره بهره‌برداری، کشت و توسعه گیاهان دارویی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از ممنوعیت برداشت کتیرا در منابع طبیعی استان طی سال جاری خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس پارک ملی بمو شسزاز از تعقیب و گریز و دستگیری شکارچیان در پارک ملی بمو شیراز و دستگیری ۴ گروه شکارچی طی یک هفته خبر داد.

نیم ساعت پیش

محققان موسسه تحقیقات برنج کشور و جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در یک پژوهش جالب به بررسی استفاده از فرومون‌های جنسی برای کنترل کرم ساقه‌خوار نواری برنج و کاهش خسارت این آفت پرداخته اند.

یک ربع پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت اوکراین در حال حاضر اجازه استفاده از تسلیحات آمریکایی را برای حملات دوربرد به خاک روسیه ندارد اما شاید این مساله در آینده تغییر کند.

یک ربع پیش

سرمربی صربستانی استقلال خوزستان می‌گوید به کسب نتایج خوب در این تیم خوشبین است.

یک ربع پیش

بیشتر...