مجله دلتا |
2 روز پیش

کفش صندل صندل با جوراب صندل 2021 صندل Fisherman صندل Strappy مجله دلتا

بزرگ‌ترین اشتباهاتی که افراد می‌توانند در هنگام لباس پوشیدن و استایل مرتکب شوند را fashion faux pas می‌گویند. آیا پوشیدن صندل با جوراب اشتباه است؟ خیر
کفش صندل

دنیای فشن قواعد خاص خودش را دارد. مثلاً تا سال گذشته، پوشیدن کفش صندل با جوراب، نشان دهنده بی سلیقگی بود! اما امروز پوشیدن صندل با جوراب غوغا کرده‌است. مد شده و حتی تبدیل به راهی برای تکمیل کردن استایل است. بامجله دلتابمانید.

پوشیدن صندل با جوراب در پاییز ۲۰۲۱

پوشیدن صندل با جوراب راه حلی مناسب برای روزهای پاییز است. فقط در این استایل باید جوراب هایتان را با وسواس بیشتری انتخاب کنید؛ مثل جوراب‌هایی با حاشیه چین دار توری، جوراب‌های تای دای و یا حتی برای مثال طرح فانتزی پیتزا و قهوه برای بیرون رفتن با دوستانتان به یک کافه.

نحوه ست کردن جوراب با کفش صندل

  • جوراب‌ هایتان را با لباس‌های طرح‌دار ست کنید

جوراب‌ها را با تناژ رنگ و طرح لباس‌هایتان ست کنید. به نقش پیراهنتان توجه کنید برای تکمیل استایل به همان رنگ هم جوراب‌ها را انتخاب کنید که می‌تواند نوعی هارمونی و هماهنگی در استایل ایجاد کند.

  • از رنگ‌های روشن خجالت نکشید

برای پوشیدن کفش صندل همراه جوراب می‌توانید از بازی با رنگ‌ها استفاده کنید. برای این کار بهتر است آیتم‌های استایل‌تان را در ترکیبات رنگی هماهنگ در کنارهم قرار دهید. حتی با کیف دستی‌تان ست کنید.جوراب زرد را با صندل‌ طلایی نسکافه‌ای وکرم و طوسی روشن تجربه کنید.

  • جوراب ساق بلند با صندل

جوراب‌های بلند تا زانو به همراه صندل‌ها راهی برای بلندتر نشان دادن ساق پا است. برای ست کردن دامن‌ میدی با صندل، جوراب شلواری ضخیم بپوشید تا پای شما را کشیده‌تر نشان دهد و اینگونه صندل‌تان برای پاییز هم کاربردی محسوب می‌شود.

پیشنهادی برای انتخاب کفش صندل

  • صندل Flip Flop یا لا‌انگشتی

کفش‌ صندل لاانگشتی به همراه جوراب تابی پوشده می‌شود. در واقع این جوراب به خاطر داشتن دوخت میانی بین انگشت شصت و سایر انگشتان دقیقا مناسب صندل‌های لاانگشتی است.

  • استایل جوراب و کفش صندل Fisherman

یکی از صندل‌های ترند ۲۰۲۱ که با جوراب گزینه‌ مناسبی است، صندل‌های fisherman (به اصطلاح ماهیگیری) است که در استایل‌های خیابانی ۲۰۲۱ از محبوبیت زیادی برخوردار است.

  • ست کردن جوراب و صندل‌های Strappy

صندل‌های بنددار چسبی به صورت پارچه‌ای و چرمی، اگر به همراه جوراب پوشیده شود تفاوت را در ظاهر شما ایجاد می‌کند. به همراه شلوار جین راسته یا آیتم‌های کلاسیک و کژوال، شما را حتی خاص‌تر نشان می‌دهد.

  • کفش صندل پاشنه بلند با جوراب

این نوعصندل کلاسیکپاشنه‌دار از بهار تابستان ۲۰۲۱ در کالکشن‌ها دیده می‌شود. چنان حضورش در این فصل پررنگ بود، که باید دراستایل پاییزحتماً آن را مَدّنظر داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:حتما مطلبجذابیت دو چندان با یک اکسسوری زنانه شیکدر زیبایی شما تاثیر خواهد داشت.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

گاهی عده‌ای دچار سفیدی موی زودرس می‌شوند و ممکن است از داشتن موی سفید احساس شرم کنند. چرا؟ نگران نباشید موی سفید ترند شده است!

2 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

طراحی ناخن همیشه مورد توجه‌ترین بخش زیبایی ناخن است. اما تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است. ناخن های زیبا داشتن فقط به دیزاین نیست.

4 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...