مجله دلتا |
5 روز پیش

استایل کژوال استیل راحت تیپ کژوال استایل نوید محمدزاده استایل کژوال نوید مجله دلتا

برخلاف آنچه که اکثر مردم تصور می‌کنند، استایل کژوال به معنای پوشیدن پیژامه در خیابان نیست.
استایل کژوال

استایل کژوال یعنی شما همیشه دَر وَ با لباستان راحت باشید. مثلاً نوید محمدزاده را در نظر بگیرید؛ او یک کژوال پوش حرفه ای‌ست. صبر کنید لازم نیست او را کپی کنید. برای داشتن یک تیپ کژوال کافی‌است این مطلب رامجله دلتارا بخوانید.

چرا نوید را انتخاب کردیم؟

چون همیشه انتخاب‌ لباس نویده محمدزاده خاص و ویژه است، مورد توجه عکاسان قرار می‌گیرد و راحتی را القا می کند. خوب این یعنی یک فرم کژوال که خیلی از ما دنبال آن هستیم.

اگرچه در اکثر مواقع انتخاب لباس‌های وی باعث حواشی بسیاری بوده است، اما نویده محمدزاده باز هم بی‌توجه به نظرات دیگران استایل کژوال خود را انتخاب می‌کند.

با اینکه فشن پوشاک‌ها سال‌ها در یک خط ثابت و تکراری لباس‌های فرمال، اداری و رسمی را تحسین می‌کردند اما لباس‌های او از کت و شلوار گرفته تا یک تیشرت معمولی با استفاده از اکسسوری‌های جذاب، همیشه بر مد روزِ استایل کژوال بوده است.

استایل کژوال چیست؟

تیپ کژوال یعنی پوشیدن لباس‌های راحت و به مد روز را با سلیقه خودتان ترکیب کنید و استایلتان نزدیک به شخصیت‌تان باشد. و این به هیچ عنوان معنی پوشیدن پیژامه را نمی‌دهد.

برای مثال تیشرت سفید و جین آبی یکی از مرسوم‌ترین لباس‌های استایل کژوال است، نقطه. همین و دیگر هیچ ادامه‌ای هم ندارد. یعنی شما هیچ‌گاه از صنعت مد و فشن خارج نمی‌شوید.

تیپ کژوال روزانه

استایل کژوال روزانه، ترکیبی از لباس‌های راحت در تمام فصول است. معمولا این مدل لباس‌ها را در مراسم‌ و قرارهای غیررسمی به تن می‌کنند.

نوید محمدزاده علاقه خاصی به تیپ کژوال روزانه دارد و در عکس‌هایش فوق سادگی و راحت بودن لباس‌ها کاملاً قابل لمس است. برای مثال یکی از لباس‌های مورد علاقه وی تیشرت سفید ساده است که معمولا این لباس را با شلوار جین یا شلوار مام استایل مردانه سِت می‌کند.

اگر صندل پوش هم هستید و آن را یک کفش زنانه نمی‌دانید، صندل چرم، زیبایی فرم کژوال روزتان را چند برابر می‌کند.

استایل کژوال مردانه مناسب عصر

تیپ کژوال مناسب عصر معمولاً کمی رسمی‌تر از استایل روزانه آن است و معمولاً لباس‌های مناسب تیپ کژوال عصر را در قرارهای دوستانه به تن می‌کنند. مثلاً نوید محمدزاده همیشه سعی می‌کند در مراسمی که عصر برگزار می‌شود، پوشیدن یک اورکت اسپرت را فراموش نمی‌کند.

تیپ کژوال مناسب شب

معمولاً استایل کژوال مناسب شب ساده‌ و تیره است و همچنین آقایان در این زمان از اکسسوری‌های کمتری استفاده می‌کنند. برای مثال عینک دودی جایگاهی در شب ندارد، ولی می‌توانید از ساعت‌‌ مردانه جذاب استفاده کنید.

کت تک گزینه مناسبی برای مراسم نیمه رسمی است که شما می‌توانید این مدل کت را مثل نوید محمد زاده با پیراهن یقه دیپلمات و یا در پاییز و زمستان تنها با یک بلوزیقه‌اسکیتیره بپوشید.

پیشنهاد مطالعه: حتما نمی دانیدبستن کراوات را چه کسی مد کرد، پس مطلب‌ش را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

3 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...