سایت آشپزی |
6 سال پیش

طرز تهیه شکلات مخصوص جشن تولد تصویری

 

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (2)

این دسری که امروز میخوام نشونتون بدم، مخصوص جشن های هالووینه. اما کاربردهای دیگری هم دارهو اول اینکه خیلی ارزونه و سریع هم درست میشه. برای درست کردنش نیازی نیست مواد زیادی آماده کنید. دوم اینکه بچه ها عاشقش میشن. باور نمی کنید امتحان کنید. میتونید اونو در روز تولدشون درست کنید و به این ترتیب کلی خوشحالشون کنید. اما بریم به سراغ اصل مطلب.

این دسر خوشمزه رو برای حدود ۱۰ تا ۱۲ نفر درست می کنیم. کلا ۱۰ دقیقه هم زمان نیاز تا همه موادش رو تهیه کنید. امامواد لازم:

۳ فنجان خورده شکلات های کم شیرین

۲ فنجان آب نبات مناسب و خورد شده به تکه های کوچک

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (3)

 

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (4)

داخل یک سینی شرینی پزی یک کاغذ پوستی مناسب پهن کنید. داخل ماکروویو یا داخل یکی از ظرفهای دوکاسه ای و با حرارت آب جوش، خورده شکلات ها را آب کنید. اونها رو بهم بزنید تاز مانی که کاملا نرم شوند.

حالا شکلات آب شده رو داخل سینی شیرینی پزی بریزید و با قاشق خوب پهن کنید، طوری که ضخامتش به حدود ¼ اینچ برسه. روشو با خورده شکلات های رنگی که از قبل آماده کرده بودید، پر کنید. مانند تصویر ، تا میتونید از رنگهای مختلف و طرح های بامزه استفاده کنید. بعد اونو بذارید داخل یخچال حدودا ۳۰ تا ۴۵ دقیقه تا کاملا سرد و سفت شود.

بعد از اینکه از یخچال درش آورید، با دقت به تکه های نامنظم اونو برش بدید و در ظرف مخصوص سرو بگذارید. اگه بخواهید بعدا میل کنید، بهتره که در جای خنک اونو نگهداری کنید.

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (5)

 

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (6)

 

Chocolate - Special - Celebrations - Birthdays (1)

 

+++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++#‌کیک_و_شیرینی منبع: سایت آشپزی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تزیین ژله در پوست میوه و ایده هایی از تزیین ژله در پوست میوه و عکس هایی از آن و خواص ژله و نکات درست کردن ژله را در پرشین وی بخوانید

۱ هفته پیش

سخنان بزرگان در مورد قبول اشتباه,متن جبران اشتباه,متن در مورد درس گرفتن از اشتباهات,جملات زیبا در مورد اشتباه در زندگی,شهامت پذیرفتن اشتباه

۱ هفته پیش

تزیین تربچه و ایده هایی از تزیین تربچه نقلی خوشمزه و عکس هایی از آن ها و نکات تزئین سبزی خوردن برای سفره را در پرشین وی بخوانید

۱ هفته پیش

بیشتر...