زومیت |
۱ هفته پیش

هواپیمایی امارات بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرد زومیت

هواپیمایی امارات بیت کوین را به‌عنوان روش پرداخت می‌پذیرد

هواپیمایی امارات بیت کوین را به‌عنوان روش پرداخت می‌پذیرد

شرکت هواپیمایی امارات قصد دارد برای ارتباط بهتر با مشتریان امروزی‌اش پرداخت ازطریق بیت کوین را ممکن و NFT به وب‌سایت خود اضافه کند.

هواپیمایی اماراتاعلام کرده است در آینده پرداخت ازطریق بیت کوین (Bitcoin) را ممکن می‌کند. این شرکت هواپیمایی گفته برنامه‌هایی برای عرضه‌ی توکنNFT نیز دارد. شرکت هواپیمایی امارات در دبی یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا است.

عادل احمدالرضا، مدیر ارشد عملیاتی هواپیمایی امارات، در جریان برگزاری نمایشگاه بین‌المللیبازار سفر عربیگفت این شرکت هواپیمایی نیروهای جدیدی استخدام می‌کند تا به اهدافی که در زمینه‌ی توکن‌های غیرقابل‌معاوضه و متاورس برای خود تعیین کرده است دست یابد.احمدالرضا می‌گوید به‌لطف متاورس می‌توان انواع عملیات‌های کاری را تعامل‌پذیر کرد.

براساس آنچهBitcoinistبه نقل از Arab News می‌نویسد بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی کشور امارات متحده‌ی عربی قصد دارد از فناوری بلاک چین برای رهگیری سوابق ثبت‌شده‌ی هواپیماها استفاده کند. بیت کوین نیز به‌عنوان روش پرداخت اضافه می‌شود.

مدیر ارشد عملیاتی هواپیمایی امارات می‌گوید با افزایش میانگین تعداد مسافران، صنعت هواپیمایی به آرامی در حال بازگشت به روزهای درخشان است.

هواپیمایی امارات نخستین ایرلاین دنیا نیست که از فناوری‌های دیجیتالی نظیر بلاک چین و پرداخت ازطریق رمزارز استقبال می‌کند. در اوایل سال ۲۰۲۱ شرکت هواپیماییایر فرانسدر همکاری با چند سازمان سیستمی بر پایه‌ی بلاک چین طراحی کرد تا نتایج تست کرونای مسافران را صحت‌سنجی کند.

هواپیماییایربالتیککشور لتونی نیز یک ماه بعد اعلام کرد دوج کوین و اتریوم را به‌عنوان روش پرداخت می‌پذیرد. ایربالتیک از سال ۲۰۱۴ امکان پرداخت ازطریق بیت کوین را فراهم کرده است.

عادل احمدالرضا می‌گوید ارائه‌ی روش پرداخت بیت کوین و اضافه کردن NFT به وب‌سایت رسمی هواپیمایی امارات جزو استراتژی‌های این شرکت برای ارتباط بهتر با مشتریانش است.

بیت کوین طی هفته‌های اخیر با افت قیمت مواجه شده و اکنون با قیمت حدوداً ۳۰٬۰۰۰ دلار معامله می‌شود. ارزش بیت کوین در هفته‌ی اخیر ۱۳ درصد و در ماه اخیر ۲۳ درصد کاهش یافته است. برای مدت‌زمانی کوتاه قیمت بیت کوین به زیر ۲۶٬۰۰۰ دلار هم رسید تا کمترین قیمت این رمزارز از سال ۲۰۲۰ تاکنون ثبت شود.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر بازاریابی فنی AMD ادعای افزایش ۱۵ درصدی عملکرد تک‌هسته‌ای پردازنده‌های Ryzen 7000 را محافظه‌کارانه خواند و اعلام کرد که این درصد ممکن است در عمل بیشتر باشد

11 ساعت پیش

جزئیات جدیدی از گرافیک‌های RTX 4090 ‌ RTX 4080 ،‌RTX 4070 و RTX 4060 معماری Ada مانند تعداد هسته‌ها، توان مصرفی، واحد‌های محاسباتی و پیکربندی حافظه منتشر شدند.

12 ساعت پیش

پس از گذشت دو ماه از عرضه‌ بلک‌ شارک 5 و 5 پرو در چین، این برند قصد دارد گوشی‌‌های مذکور را ۱۸ خرداد به بازار جهانی عرضه کند و ظاهرا مشخصات نسخه جهانی

11 ساعت پیش

 بر‌اساس گزارش Phoronix، به‌نظر می‌رسد AMD قصد دارد برای رقابت با گرافیک‌های یکپارچه،‌ سومین پردازنده‌‌ی گرافیکی Navi 24 را به بازار عرضه کند.

11 ساعت پیش

گزارش عملکرد دیجیتون در سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

16 ساعت پیش

منابع آگاه از تأخیر در رونمایی پرچم‌دار جدید HTC به‌علت‌شیوع ویروس کرونا و مشکلات زنجیره تأمین خبر دادند.

10 ساعت پیش

ارزش سهام انویدیا / Nvidia پس از انتشار گزارش مالی فصل اول ۲۰۲۲ با افت ۱۰ درصدی مواجه شد. درآمد و سود انویدیا در سال ۲۰۲۲ چقدر بوده است؟

15 ساعت پیش

HDPLEX منبع تغذیه کوچک ۲۵۰ واتی خود را با سیستم خنک‌کننده غیرفعال معرفی کرد.

12 ساعت پیش

تلگرام احتمالاً به‌زودی سرویس اشتراک پولی خود را راه‌اندازی خواهد کرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...