افتتاح فیبرنوری شهر بهارستان با حضور معاون وزیر ارتباطات all tv logo

افتتاح فیبرنوری شهر بهارستان با حضور معاون وزیر ارتباطات
اصفهاناصفهان

معاون برنامه ریزی ونظارت راهبردی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در آئین بهره برداری از این طرح گفت:با صرف بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه طرح ملی فیبر نوری بهارستان راه اندازی شد که حدود ۶۰ هزار خانوار را پوشش می‌دهد وکاربران می‌توانند از امروز متناسب بانیاز خود فیبر نوری را دریافت کنند.


علی اصغر انصاری افزود:استان اصفهان از نظر توسعه فیبر نوری در وضعیت مناسبی قرار داردوعملیات عمرانی فیبر نوری در ۷۴ شهر شروع شده است وتاپایان سال پیشرفت قابل قبولی خواهد داشت.


معاون برنامه ریزی ونظارت راهبردی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات با اشاره به اینکه پوشش فیبر نوری کشور تا پایان سال آینده به ۲۰ میلیون می‌رسد اضافه کرد:پوشش فیبر نوری کشور تاکنون به ۸ میلیون رسیده است که تا پایان سال به ۱۴ میلیون خواهد رسید.

باشگاه خبرنگاران جواناصفهاناصفهان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

نیویورک تایمز در گزارشی به تشریح نکات توافق احتمالی و نزدیک ایران و آمریکا پرداخته است. مقامات اسرائیلی نیز گفته‌اند در آستانه اعلام این توافق قرار داریم. از نظر کارشناسان، این توافق برای جلوگیری از یک اقدام نظامی است.

1 ساعت پیش

هجدهمین مرحله مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان با برتری راننده هلندی تیم ردبول و دومین قهرمانی او در F1 به پایان رسید.

1 ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

1 ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

واکنش معنادار پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی پای پست ساناز ارجمند در اینستاگرام توجه گروهی از کاربران فضای مجازی را جلب کرده است.

1 ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

1 ساعت پیش

معاون زیربنایی شهردار کرمان، از پایان شمع‌گذاری مسیر غرب به شرق تقاطع غیرهمسطح شهید زنگی‌آبادی کرمان خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...