خبرگزاری ایسنا |
11 ماه پیش

نگ شاد اجتماعی به میزبانی کلاله برگزار می شود ایسنا

۷ جُنگ شاد اجتماعی به میزبانی کلاله برگزار می‌شود

ایسنا/گلستانفرماندار کلاله از برگزاری هفت برنامه بانشاط فرهنگی به‌مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

فرهاد شیبک در گفتگوی اختصاصی با ایسنا با اشاره به ضرورت مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: یکی از معضلات جامعه امروز شیوع پدیده اعتیاد است که متاسفانه دامن‌گیر خانواده ها شده و برای مقابله با آن باید پیشگیری را جدی بگیریم.

وی اجرای فعالیت های فرهنگی و همچنین پیشگیری، درمان و مراقبت‌های اجتماعی را از جمله محورهای اصلی مبارزه با پدیده خانمان‌سوز اعتیاد برشمرد و یادآور شد: از شامگاه پنج شنبه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر هفت برنامه فرهنگی به مدت هفت شب در کلاله برگزار می شود.

فرماندار کلاله با اشاره به اینکه این هفت برنامه بانشاط و فرهنگی به مدت هفت شب توسط ادارات شهرستان در پارک امام حسین(ع) برگزار می‌شود، تصریح کرد: زمان شروع برنامه از شب دوم تیرماه الی هشتم تیرماه از ساعت ۲۱ الی ۲۲ خواهد بود که مسئولیت برگزاری و برنامه ریزی فرهنگی و محتوایی هر شب بر عهده دو الی سه دستگاه اجرایی است.

شیبک از تمامی شهروندان کلاله، خانواده‌ها، هنرمندان و اقشار مختلف خواست در این برنامه های فرهنگی حضور پیدا کنند و متذکر شد: باید به موضوع مبارزه با مواد مخدر نگاه جهادی و اعتقادی داشت تا این پدیده زشت و خانمان‌سوز از سطح جامعه برچیده شود.

وی بهره مندی از نشاط اجتماعی چارچوب دار را یکی از عوامل پیشگیری دانست و گفت: در این برنامه ها صرفا به نشاط اجتماعی و طنز توجه نشده و محتوای آموزشی و فرهنگی نیز مدنظر ما قرار دارد.
انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصاویری از ورود زائران به مسجدالحرام در گرمای بالای ۴۰ درجه مکه.

-25 دقیقه پیش

نشست وزرای خارجه «دوستان بریکس» با حضور حسین امیر عبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان در کیپ تاون آفریقای جنوبی آغاز شد.

یک ربع پیش

سرمربی پرسپولیس اعلام کرد قصد دارد از این تیم جدا شود.

-11 دقیقه پیش

معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست با بیان این که کمتر از ۴۶ درصد شهر‌های کشور از تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب برخوردارند، گفت: در حال حاضر ۶.۵ میلیون دستگاه از ۲۵ میلیون خودروی شماره‌گذاری‌شده در کشور فرسوده هستند.

-7 دقیقه پیش

قریب به یک ماه از تصویب لایحه دو فوریتی خودرو‌های وارداتی می‌گذرد و اجاره واردات خودرو‌های کارکرده به دولت داده شده است؛ رئیس مجلس به تازگی گفت که در آیین‌نامه هم مشکلی برای واردات خودرو‌های کارکرده البته با شرایط، ندیدیم. جهرمی نیز در آخرین اظهارنظر خود عنوان کرد لایحه دوفوریت واردات خودرو، بعد از اعلام مکتوب موافقت رئیس مجلس اجرا می‌شود. حال باید منتظر ماند و دید که با لازم الاعتبار شدن آیین‌نامه، به این زودی‌ها می‌توان شاهد ورود خودرو‌های کارکرده از مناطق آزاد باشیم؟

-15 دقیقه پیش

آیت الله سیداحمد خاتمی گفت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تحرک دیپلماسی که در ماه‌های اخیر دیده می‌شود شایسته تحسین است.

یک ربع پیش

بنابراعلام سازمان سنجش آموزش کشور، براساس ماده واحده مصوب جلسه ۱۶۲، ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به داوطلبانی که در حادثه آتش‌سوزی مدرسه شهید رحیمی درودزن استان فارس در سال ۱۳۸۵ دچار سوختگی حاد شده‌اند، سهمیه‌ای مازاد بر ظرفیت در استان بومی داوطلب به مدت دو سال در آزمون کارشناسی ارشد سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اختصاص می‌یابد.

یک ربع پیش

روش‌های آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته به دو شیوه آموزشی و پژوهشی و شیوه آموزش‌محور است. 

یک ربع پیش

تصمیم کریم بنزما تا ساعات آینده اعلام خواهد شد.

-18 دقیقه پیش

بیشتر...