عصر ایران |
۱ هفته پیش

مسیر تازه برای تغییر شروع شد پزشکیان

عصر ایران-مسعود پزشکیانرییس جمهوری منتخب ایران در نخستین پیامک بعد از پیروزی از شروع مسیر تازه‌ای برای تغییر سخن گفته و تصریح کرده این موفقیت بدون حمایت مردم ممکن نخواهد بود.او قول داده مردم را تنها نخواهد گذاشت و خواسته متقابلا تنها گذاشته نشود.

پزشکیان ضمن قدردانی از حضور مردم بار دیگر متعهد شده امانت‌داری کند و از هیچ تلاشی دریغ نورزد.

ادبیاتی که رییس جمهوری جدید ایران به کار برده با واژگان رسمی که همه روزه از زبان کار به دستان می‌شنویم کاملا متفاوت است و تأکید او بر کلمۀ «تغییر» و «مسیر تازه» در حالی است که اصول‌گرایان شکست خورده در انتخابات اصرار دارند مسیر گذشته را ادامه دهد. روزنامه کیهان امروز حتی این تیتر را بر پیشانی نشانده کهاسب زین کردهدر اختیار پزشکیان است.

احتمالا چون رییس جمهوری منتخب، بنا را بر همکاری و دور از تنش گذاشته و قصد ندارد به شیوه مرحوم رییسی از سلف خود انتقاد کند (خاصه این که رییس جمهوری فقید در یک سانحه تراژیک جان خود را از دست داد) مخالفان رییس جمهوری منتخب قصد دارند وضعیت کنونی را گل و بلبل ترسیم کنند هرچند با قطع مکرر برق در این روزها خود را نشان داده است!

چون به کیهان اشاره شد بد نیست یادآوری شود در همان روزی که آقای رییسی دچار سانحه شد وزیر ارشاد از رسانه ها خواست از کیهان یاد بگیرند و تیترهای امیدوار کننده بزنند و باید ببینیم این روزنامه در دولت بعدی هم تیتر امیدوار کننده خواهد زد یا به روال هشت سال قبل از دولت رییسی بازمی گردد؟

عضویت در اینستاگرام عصر ایران#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس‌جمهور منتخب را حلقه‌ای محاصره کرده که برخی از آنها سوابقی همچون پادویی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در فتنه ۸۸، حمایت از تحریم انتخابات، عاملیت ناراضی‌تراشی و ناکارآمدی عمدی در دولت اشرافی روحانی، متهم بودن به فساد اقتصادی، پرونده فساد کرسنت و اجرای سند ضدفرهنگی و ضداسلامی ۲۰۳۰ دارند.

نیم ساعت پیش

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی‌تر از گذشته دنبال خواهد شد.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت اوکراین در حال حاضر اجازه استفاده از تسلیحات آمریکایی را برای حملات دوربرد به خاک روسیه ندارد اما شاید این مساله در آینده تغییر کند.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: تاکنون نشانه‌ای دال بر اینکه ایران واقعا تصمیم گرفته است سلاح هسته‌ای تولید کند، ندیده‌ام.

نیم ساعت پیش

محققان موسسه تحقیقات برنج کشور و جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در یک پژوهش جالب به بررسی استفاده از فرومون‌های جنسی برای کنترل کرم ساقه‌خوار نواری برنج و کاهش خسارت این آفت پرداخته اند.

نیم ساعت پیش

رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان گفت: حضور موفق در عرصه اقتصادی و فعالیت در بازارهای جهانی نیازمند تغییر زیرساخت‌ها و بازنگری در دستورالعمل‌های داخلی است که بتواند فرایند تولید و تجارت کشور را در سطح مولفه‌های جهانی و چارچوب علمی و فنی قابل قبول در دنیا قرار دهد.

نیم ساعت پیش

یکی از مقامات ارشد حماس در سخنانی تاکید کرد که نتانیاهو بر روی بازگشت ترامپ به کاخ سفید، حساب باز کرده، اما بداند موضع حماس در توافق آتش بس ثابت است.

نیم ساعت پیش

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

یک ربع پیش

رمزارزهای دیجیتال رشد کردند و بیت‌کوین بیش از چهار درصد جهش کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...