خبرگزاری ایسنا |
۴ هفته پیش

آماده سازی جاده های همدان برای شروع سفرهای تابستانی آشکارسازی نقاط حادثه خیز ایسنا

آماده‌سازی جاده‌های همدان برای آغاز سفرهای تابستانی/ آشکارسازی نقاط حادثه‌خیز

ایسنا/همدانمدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به شروع تعطیلات تابستانی از آماده‌سازی و ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی استان همدان برای استقبال از سفرهای تابستانی خبر داد.

مهرداد آهکی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نقش دو عامل سرعت غیرمجاز و خواب آلودگی در وقوع تصادفات جاده‌ای، گفت: از همه رانندگان خواهشمندیم به هنگام خستگی و خواب آلودگی در طول سفر حتما استراحت کوتاهی در مجتمع‌های خدماتی رفاهی، پارکینگ‌های حاشیه راه‌ها و... داشته باشند و بعد به مسیر خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: عملیات جاری راهداری شامل بهسازی و روکش آسفالت، خط کشی، شانه‌سازی و تعدیل شیب شیروانی، تعمیر و راه‌اندازی سیستم‌های روشنایی، نصب نیوجرسی، ایجاد خط نوشته در سطح راه‌ها، آشکارسازی و اصلاح نقاط دارای تصادف، ترانشه برداری و... در سطح محورهای مواصلاتی استان همدان در حال اجراست.

آهکی اظهار کرد: هم اینک با هماهنگی پلیس راه، کار آشکارسازی تمام نقاط دارای تصادف در استان انجام شده و گشت‌های محسوس و نامحسوس مشترک پلیس و راهداری نیز در محورهای استان فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: در مقاطع ورودی و ترمینال‌ها نیز نظارت خود را تشدید کرده و با توجه به نگرانی‌هایی که در بحث حوادث جاده‌ای وجود دارد، مسائل ایمنی ناوگان حمل ونقل عمومی با جدیت بیشتری دنبال می‌شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی این ناوگان با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

نیم ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

نیم ساعت پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

نیم ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

نیم ساعت پیش

به همت کسبه بازار مسگران ۱۶ هزار صبحانه نذری بین عزاداران حسینی مراغه توزیع شد.

نیم ساعت پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

نیم ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

نیم ساعت پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...