خبرورزشی |
4 روز پیش

اتفاق همیشگی سکوت پروین در مقابل مصاحبه بیرانوند

به گزارش خبرورزشی، از همان روزی که علیرضا بیرانوند در پستی اینستاگرامی علیه برخی از پیشکسوتان پرسپولیس تاخت و در اظهارنظری عجیب مدعی شد «مگر پیشکسوتان برای پرسپولیس چه کرده‌اند؟» موجی از انتقادات از سوی هواداران و به ویژه بازیکنان قدیمی پرسپولیس علیه او شکل گرفت.

در نهایت نیز روز قبل در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس، مرتضی فنونی زاده تمام پیشکسوتان را به خط کرد تا در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در تمرین علیه دروازه‌بان پرسپولیس موضع گیری کنند. درخواستی که با مصاحبه تند بهزاد داداش زاده، حسن شیرمحمدی و تعدادی دیگر از بازیکنان دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس همراه شد. پیش از این نیز نفراتی چون پایان رافت، حمید درخشان، ابراهیم آشتیانی، ضیا عربشاهی، فرشاد پیوس و ... در مورد اظهارات بیرانوند مصاحبه کردند. در این میان اما جالب اینجاست که علی پروین همان سیاست قدیمی‌اش را درپیش گرفت و علیه بازیکن پرسپولیس مصاحبه نکرد.

طی سال‌های گجذشته بارها و بارها مشاهده شد که برخی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس، شاگردان پروین در پرسپولیس و تیم ملی و حتی برخی از فوتبالی‌های سایر تیم‌ها نیز علیه علی پروین صحبت کردند اما پروین هیچ وقت پاسخ آن‌ها را نداد. شاید آخرین مصاحبه علی پروین علیه یکی از شاگردانش به همان مصاحبه معروف تلویزیونی برمی‌گردد که پروین در مقابل مصاحبه‌های پیاپی علی دایی در جمله ای تاریخی بیان کرد: «علی دایی اگر بتواند چند تا روپایی بزند، من دیگر صحبت نمی‌کنم...آقای دایی تو معروف هستی اما محبوب نیستی و ...»

پس از این مصاحبه بازیکنان قدیمی زیادی در مقاطع مختلف در مورد علی پروین اظهارنظر کرده اند. از احمدرضا عابدزاده و علی دایی گرفته تا مجتبی محرمی و وحید قلیچ و بهروز رهبری فرد و ... اما پروین هرگز در مورد آن‌ها صحبت نکرد و همیشه سعی کرد با بیان این جمله که آن‌ها شاگردان من هستند و مثل بچه‌هایم می‌مانند، از گفتگو در مورد آن‌ها طفره برود.

اتفاقی که دیروز هم رخ داد و اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران، خلاف اکثر پیشکسوتان کلامی در مورد علیرضا بیرانوند صحبت نکرد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گران‌ترین خودروی جهان از سوی شرکت انگلیسی رولزرویس به ارزش بیش از ۲۸ میلیون دلار رونمایی شد. این خودرو رولزرویس Boat Tail یا دم قایقی نام دارد.

5 ساعت پیش

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌های خودرو گفت: حادثه‌ای که چندی پیش دررابطه با مونتاژی‌های ام‌وی‌امx۵۵ اتفاق افتاد، بازار خودروهای چینی را هم خراب کرده است.

5 ساعت پیش

در روزهای اخیر نام خودروهای وارداتی به صورت غیررسمی در محافل خودرویی مطرح می شود. خودرو سئات یکی از این خودروها است که قرار است در دور جدید واردات خودرو چرخ هایش خیابان های ما را لمس کند. مدلی از سئات که برای عرضه در ایران در نظر گرفته شده خودرو سئات ایبیزا است. یک خودرو هاچبک که با همکاری فولکس واگن ساخته شده است.

5 ساعت پیش

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

5 ساعت پیش

حکم نهایی پرونده شرکت «مدیران خودرو» درباره غیر استاندارد بودن قطعه اکسل عقب خودروی ایکس ۵۵ تولیدی این شرکت ۳۱ اردیبهشت اعلام می‌شود.

5 ساعت پیش

جدیدترین محصول ایران خودرو، یک هاچبک چهاردر با کد مدل TF21 است. ظاهرا طراحی این خودرو، برگرفته از تولیدات چینی نیست و توسط مهندسان داخلی به اتمام رسید است. براساس اطلاعات موجود، TF21 در تابستان سال آینده تولید انبوه خواهد شد.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که علیرغم قطعی شدن نرخ‌های جدید جرائم رانندگی، زمان قطعی اجرای آن هنوز مشخص نشده است.

5 ساعت پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

5 ساعت پیش

وزیر صمت بیان کرد: آنچه که وزارت صمت دنبال می‌کند این است که زمینه را برای تامین نیاز فراهم کند؛ حال نیاز چه بخواهد از داخل تأمین شود، چه از خارج.

5 ساعت پیش

بیشتر...