شاهین ساینا در راه سنگال شاهین ساینا به سنگال صادر می شوند پایگاه خبری دخالت

رئیس اتحادیه تجار و بازرگانان سنگال از همکاری دوجانبه با ایران برای تولید و واردات شاهین و ساینا و دیگر خودرو‌ها به این کشور خبر داد.

شیخ سیسه، مشاور عالی اقتصادی رئیس جمهور و رئیس اتحادیه تجار و بازرگانان سنگال و جمعی از نمایندگان باشگاه تجار ایران و آفریقا، با هدف مذاکره در راستای همکاری دوجانبه، از آخرین توانمندی‌ها و خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کردند.

شاهین و ساینا در راه سنگال

شاهین و ساینا به سنگال صادر می شوند

شیخ سیسه در حاشیه بازدید از خط تولید شرکت سایپا گفت: به عنوان رئیس اتحادیه تجار و بازرگانان کشور سنگال با ۱۰۰ هزار عضو خوشحال هستم که شرایطی مهیا شده تا از توانمندی‌های صنعت خودروسازی ایران بازدید داشته باشم و بعد از توافقات لازم، شاهد ورود خودرو‌های تجاری و سواری شاهین، ساینا و وانت نیسان در کشور سنگال باشیم.

شاید این مطلب هم برایتان مفید باشد.عینک هوشمند شیائومی با سه دوربین خارجی و شیشه الکتروکرومیک پیشرفته به نمایش گذاشته شد

سنگال ۳ هزار دستگاه خودرو از سایپا می خرد

او همچنین گفت: هدف از از این بازدید شناخت توانمندی‌های صنعت خودرو ایران و به خصوص گروه خودروسازی سایپا است تا به صورت عملیاتی مذاکرات و برنامه ریزی جهت خرید ۳ هزار دستگاه خودرو به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگال و همکاری دوجانبه در تولید و واردات خودرو به این کشور صورت پذیرد.

با توجه به تعاملات سازنده تجار ایرانی و سنگالی از گذشته تاکنون، این علاقمندی توسط تجار و بازرگانان سنگالی وجود دارد تا سطح همکاری‌های دوجانبه در صنعت خودرو نیز افزایش پیدا کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: پایگاه خبری دخالت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: ایلان ماسک در پی رشد حدود ۲۴ درصدی ارزش سهام شرکت خودروسازی برقی تسلا در ماه مه، دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد.

2 ساعت پیش

دانشمندان چینی شروع به حفر حفره‌ای به طول ۱۰۰۰۰ متر (۳۲۸۰۸ فوت) در زمین کرده‌اند که عمیق ترین حفره‌ای است که تاکنون در این کشور حفر شده‌است/

4 ساعت پیش

پس از گمانه زنی ها و تیزرهای فراوان، استون مارتین کاور DB۱۲ را برداشته است. خودرویی که پوشش DB۱۱ خروجی را در اختیار گرفته است. DB۱۲ اولین خودرو در عصر جدید استون است. سازنده خودروهای اسپرت بریتانیایی می‌گوید که این وسیله نقلیه جدید اولین «سوپر تورر» جهان است. اما همچنان دارای جلوپنجره آشنای آستون مارتین است که برای DB۱۲ کمی اصلاح شده‌است.

نیم ساعت پیش

دانشمندان بهتر می توانند درک کنند که چگونه فوران های خورشیدی به ذرات شتاب بالایی می دهند.

2 ساعت پیش

زومیت نوشت: روسیه ادعا می‌کند سازمان NSA ایالات‌متحده، آیفون‌ شهروندان روس و دیپلمات‌های خارجی مستقر در این کشور را هک کرده است.

14 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: ناسا پس از برگزاری اولین جلسه عمومی خود در مورد بشقاب پرنده‌ها، از جمع‌آوری اطلاعات برای تایید وجود آن‌ها خبر داد.

2 ساعت پیش

رنجروور اسپرت SV جایگزین نسخه قبلی SVR شده و این بار با ظاهر فوق‌العاده تهاجمی و خشن خود، برای رقابت با رقبای آلمانی حسابی آماده است.

13 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: اپل اخیرا اختراعی ثبت کرده که مطابق آن، بندهای اپل‌واچ هم هوشمند می‌شوند. طبق این پتنت، جدا از این که می‌توان بند ساعت را شخصی‌سازی کرد، این بندها به ثبت اطلاعات مخصوص هر کاربر هم کمک می‌کنند.

12 ساعت پیش

دانشمندان بهتر می توانند درک کنند که چگونه فوران های خورشیدی به ذرات شتاب بالایی می دهند.

2 ساعت پیش

بیشتر...