مجله دلتا |
۲ هفته پیش

شومیز بلند مدل شومیز گلدار بلند شومیز دامن دختران نوجوان شومیز سفید مجله دلتا

خنک بودن لباس‌ها در تابستان یک شرط اصلی و پس از ترند شدن لباس‌های اورسایز خنک ماندن در تابستان، کار راحتی است.
شومیز بلند

تابستان فصل استایل‌های جذاب، رنگارنگ و ترندی است. خنک بودن لباس‌ها در تابستان یک شرط اصلی و پس از ترند شدن لباس‌های اورسایز خنک ماندن در تابستان، کار راحتی است.شومیز بلندو یا شومیز مانتویی جلو باز، شومیزهای بلند جلو بسته و اورسایز از اصلی‌ترین انتخاب‌های بهار و تابستان ۲۰۲۱ هستند. در ادامه‌ این مطلب همراه ما باشید تا از انواع شومیزهای بلند و نحوه‌ استایل کردن آن‌ها بگوییم. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

انواع شومیز بلند

شومیزهای بلند را شاید بتوانیم براساس جلوباز و جلوبسته بودن آن‌ها دسته‌بندی کنیم.

شومیز بلند جلو باز:

شومیز جلو باز را می‌توان به عنوان مانتو هم پوشید. چون معمولا اورسایز هستند برای فصل گرما انتخاب هوشمندانه‌ای محسوب می‌شوند.

شومیز جلو کوتاه پشت بلند جلو باز

مدل شومیز گلدار بلند

این شومیز مانتویی را هم جلو بسته و هم جلو باز می‌توانید استفاده کنید. می‌توانید با تیشرتی که زیر آن می‌پوشید و رنگ خود مانتو، یک پالت رنگی زیبا بسازید. این ترکیب باکتانی‌های آل‌استارو شلوار مام استایل، برای شما یک استایل کژوال جسور می‌سازد.

از کفش‌های کالج و اسلیپرها، دامن شلواری قد نود، برای تکمیل کردن استایل می‌توانید کمک بگیرید. زمانی‌که دکمه‌های مانتوی خودتان را می‌بندید می‌توانید از کمربند روی آن هم استفاده کنید.

شومیز جلو باز بغل چاک دار

شومیزهای بلند مانتویی، گاهی با بغل‌های چاک‌دار طراحی و تولید می‌شوند. تاثیر چاک در راحتی شومیز هنگام راه رفتن بسیار زیاد است مخصوصا اگر اورسایز نباشد. پس اگر از شومیز مانتویی خود به عنوان یک لباس راحت می‌خواهید استفاده کنید به نوع چاک‌دار آن فکر کنید. شومیز جلوباز بغل چاک‌دار برای استایل‌های کژوال انتخاب خیلی مناسبی است.

شومیزهای بلند مردانه

شومیز و دامن دختران نوجوان

شومیز‌های بلندی که دقیقا مشابه پیراهن‌های مردانه طراحی و تولید می‌شوند و فقط کمی بلندتر هستند هم می‌توانند به عنوان مانتو پوشیده شوند و هم شومیز.

می‌توانید زیر جلیقه، سارافن و حتی کت‌های کوتاه از این پیراهن‌های بلند مردانه بپوشید و استایل متفاوتی بسازید. با رنگ‌ها بازی کنید تا استایل شما چشم‌نواز باشد.

هر چند به دلیللایه لایه بودناستایلتان می‌توانید از رنگ‌بندی مونوکروم هم در استایلتان استفاده کنید. این شومیزها با پارچه‌های ساده و طرح‌دار طراحی می‌شوند و می‌توانید براساس استایلتان سبکی از آن را انتخاب کنید.

شومیز جلو بسته

شومیز بلند جلو بسته حتی راحتی بیشتری از شومیز جلو باز دارد و برای فعالیت‌های ورزشی و طولانی انتخاب مناسبی است. فقط توجه کنید برای این‌که جلو بسته بودن شومیزها باعث ایجاد محدودیت نشود حتما از انواع اورسایز آن‌ها و یا از نوع پارچه‌های کشی انتخاب کنید.

شومیز جلو بسته با آستین‌های پفی و یا چاک‌های بغل لباس در میان کالکشن‌های بسیاری از برندها دیده می‌شوند.

جزئیات جذاب

آستین‌های پفی، چاک‌های کوتاه یا بلند، پیله‌های کوچک، آستین‌های مچ‌دار و یقه‌های متفاوت؛ همه می‌توانند شومیز بلند شما را جذاب کنند. پس آن را داخل چهارچوب خاصی قرار ندهید. حتی می‌توانید از رنگ‌های مکمل برای تکه‌های جدا استفاده کنید. مثلا سرآستین‌ها و یقه‌ها را از رنگ دیگری انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلباستایلی راحت با مانتو‌های جلو بسته مناسب فصل تابستانرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خوشتیپ بودن می‌تواند در شما احساس خوبی ایجاد کند. با این وجود چندین روش وجود دارد که شما می‌توانید خوش‌تیپ بودن با هزینه کم را تجربه کنید.

1 روز پیش

در این مطلب ۵ آیتم ضروری که برای خوش استایل بودن باید لباس‌هایی را به کمد لباستان اضافه کنید پس با ما در مجله دلتا همراه باشید

4 روز پیش

انتخاب مانتو برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد و بهتر است با توجه به فرم اندام انتخاب شود. برای آشنایی با اصول انتخاب مانتو با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

بیشتر...