زومیت |
۱ هفته پیش

ریلمی احتمالاً گوشی GT Neo را به پردازنده Snapdragon Gen مجهز می کند زومیت

برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، یک افشاگر می‌گوید گوشی Realme GT Neo 4به پردازنده‌ی پرچم‌دار Snapdragon 8+ Gen 1 مجهز خواهد بود.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زخم معده دقیقا به چه عارضه‌ای گفته می‌شود؟ آیا درمان قطعی و کاملی برای زخم معده وجود دارد؟ درمورد علائم و راه‌های درمان زخم معده یا زخم گستریک چه می‌دانیم؟

14 ساعت پیش

زومیت نوشت: براساس کشف سیاره‌های فراخورشیدی جدید، سیاره‌های ابرزمین از رایج‌ترین و سکونت‌پذیرترین سیاره‌های فراخورشیدی در راه شیری هستند.

4 ساعت پیش

جایزه نوبل شیمی امسال به دانشمندانی اعطا شد که راه ساده‌ و پربازدهی را برای اتصال مولکول‌ها به‌هم اختراع کردند که در داروسازی و نقشه برداری DNA کاربرد دارد.

18 ساعت پیش

شرکت آئودی خود را برای آینده‌ای تمام الکتریکی آماده می‌کند و قصد دارد از سال 2030 به یک برند کاملا برقی تبدیل شود. در این ویدیو تکنولوژی ساخت و زیبایی آئودی Skysphere رو ببینید. منبع: خبرفوری

21 ساعت پیش

سیاره‌های ابرزمین از رایج‌ترین سیاره‌های فراخورشیدی در کهکشان راه شیری هستند که از شرایط کافی برای سکونت‌پذیری برخوردارند.

18 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: محققان جسد یک کودک تقریبا ۱۰ ساله را کشف کردند که در قرن پنجم در جریان شیوع مرگبار مالاریا به خاک سپرده شده بود و سنگی در دهان او گذاشته شده بود! آنها اما آن زمان باور داشتند یک خون آشام را اینگونه به خاک سپردند!

6 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: با وجود این قابلیت جدید اکنون می‌توان در یک توییت به‌طور همزمان از عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های GIF استفاده کرد.

3 ساعت پیش

ماسایوشی سان، بنیان گذار و مدیرعامل سافت بانک، با مدیران سامسونگ درباره همکاری بلندمدت با ARM مذاکره کرده؛ اما پیشنهاد تصاحب سهام آرم را مطرح نکرده است.

16 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: محققان جسد یک کودک تقریبا ۱۰ ساله را کشف کردند که در قرن پنجم در جریان شیوع مرگبار مالاریا به خاک سپرده شده بود و سنگی در دهان او گذاشته شده بود!

13 ساعت پیش

بیشتر...