۱۶ طرح آموزشی در مهاباد غیاز بین بردنال است all tv logo

سلام ستوده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی امروز درجلسه شورای آموزش و پرورش مهابادبا اشاره به غیرفعال بودن ۱۶طرح آموزشی، گفت: تعدادی از این مدارس به صورت خیرساز بوده که خیر نسبت به تعهدات خود عمل کرده و منتظریم سازمان نوسازی و تجهیزات هم نسبت به تعهدات خود عمل کند.

وی اضافه کرد: برخی دیگر از طرح‌های آموزشی نیز یا به صورت کامل راکد بوده یا نیمه کار رها شدند که برای تکمیل آنها نیاز به اعتبار است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تعدادی از مدارس روستایی شهرستان نیز به صورت کانکسی بوده که با برنامه ریزی و کمک خیران باید نسبت به جمع‌آوری آنها نیز اقدام شود.

ستوده ضمن انتقاد از کمبود فضای کتابخانه و مطالعه هم گفت: در حال حاضر تنها ۳ کتابخانه عمومی در شهرستان فعال بوده که نیاز به تزریق منابع جدید و بروزرسانی دارد.

وی یادآور شد: تجربه خوبی از احداث چمن مصنوعی در حیاط مدرسه برای ارتقای درآمد مدارس حاصل شده که می‌تواند در زمینه هم دنبال سرمایه گذار بود.

در ادامه جلسه در خصوص مباحث مختلف از جمله امکانات آموزشی، قیمت سرویس مدارس، نرخ کلاس‌ها و مدارس بحث و گفتگو شد.

مهاباد با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت دارای بیش از ۵۰ هزار دانش آموز در قالب ۳۳۰ مدرسه شهری و روستایی است.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نخستین تصاویر از هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی کاملا متفاوت منتشر شد. در ادامه با جزئیات طراحی هیوندای سانتافه جدید آشنا می‌شویم.

1 ساعت پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

1 ساعت پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

1 ساعت پیش

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

1 ساعت پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

1 ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

1 ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

1 ساعت پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...