خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

تاجرنیا: فریادمان بازگشت به زندگی تلاش مان برای ایران بود ایسنا

رئیس ستاد انتخابات استان تهران مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب در رقابت‌های انتخاباتی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد: ما با دلی خونین و رنجیده ولی با عزمی پایدار و استوار بر آن شدیم که دکتر مسعود پزشکیان را که بر دو اصل حق و عدالت پافشاری داشت تنها نگذاریم و برای برقراری ارتباط او با مردم یاریگرش باشیم؛ صدایش بودیم تا بتواند صدای بی‌صدایان باشد، تا فریاد بزند ایران از آن همه‌ ایرانیان است؛ فریادمان بازگشت به زندگی و تلاش‌مان برای ایران بود.

به گزارش ایسنا علی تاجرنیا درآیین سپاس از فعالان ستادی ستاد انتخابات استان تهران مسعود پزشکیاناظهار کرد: رنج مشترک همه ما مردم، سوگ و اندوه جمعی، فریاد دادخواهی طبیعت ایران، یاد و نام فرزندان مظلوم میهن، سنگینی آوار دروغ و ناراستی، دلتنگی فرزندان هجرت‌کرده‌ میهن، و عزم اقلیتی تمامیت‌خواه و اقتدارگرا، که اندک ولی چیره بر منابع و فرصت‌های ملی هستند، واقعیت‌هایی انکارناپذیر بوده‌اند.

وی ابراز عقیده کرد: پس از وقوع سانحه‌ای پیش‌بینی‌ناپذیر، و در پی فراهم شدن فرصت انتخاباتی که به ناگهان با ورود دکتر مسعود پزشکیان به صحنه ایجاد شد، پرتو امیدی برای کنشگری و تکاپوی موثر در راستای بازسازی کشور و بازگشت به قانون به چشم آمد. ما با دلی خونین و رنجیده ولی با عزمی پایدار و استوار بر آن شدیم که دکتر مسعود پزشکیان را که بر دو اصل حق و عدالت پافشاری داشت تنها نگذاریم و برای برقراری ارتباط او با مردم یاریگرش باشیم. صدایش بودیم تا بتواند صدای بی‌صدایان باشد، تا فریاد بزند ایران از آن همه‌ی ایرانیان است. فریادمان بازگشت به زندگی و تلاش‌مان برای ایران بود.

وی ادامه داد: قدردان همه کسانی هستیم که با وجود آزردگی و دلشکستگی‌ها، با همه‌ی آسیب‌دیدگی‌ها به دعوت‌مان پاسخ مثبت دادند. آمدند و دیدارشان قوت قلب مان شد، همت و یاوری‌ شان پرتوان و امیدوارمان ساخت. ما با هم، در کنار هم و وفادار به اصول و باورهای اخلاقی و میهنی ماندیم. هر کسی به ستاد ما آمد شاهد است که از مذهب و مرامش نپرسیدیم. از هر قومیت و پیشه، همراه یا نقاد را درود گفتیم و همدلی‌اش برای ایران را باور داشتیم و برای جستن روشنایی و عبور از دشواری‌ها دست یاری‌اش را فشردیم. مشی و منش ما رواداری و گفت‌وگو و امیدواری بود. ستاد ما ستادی برای ایران و برای بازگشت به زندگی بود و انشالله همیشه همچنان امیدوار خواهد ماند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران مسعود پزشکیان با بیان این‌که «اکنون روی سخنم با منتخب مردم ایران است» به شرایط کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: استاد، دوست و برادر بزرگوار جناب دکتر پزشکیان! شما شجاعانه در مسیری گام نهادید که مخاطرات زیادی داشت. کاش آن حادثه دردناک اتفاق نمی‌افتاد و دولت مستقر سال آینده پاسخگوی عملکرد ۴ ساله بود. اکنون شما و با رای اعتماد اکثریت مردم ایران در شرایط بسیار سخت و دشواری مسئولیت پذیرفته‌اید. میدانیم که راهی پر از موانع مختلف پیش رو دارید. بنابراین همچنان همراهتان هستیم.

این فعال سیاسی ادامه داد: ما مجاهدان جمعه هستیم که از نخستین روز در سعادت آباد گرد شما آمدیم و تا امروز در کنارتان ایستاده ایم. کمک ما تا روز انتخابات تبیین شرایط خطیر کشور و تشویق همگان به حضوری پر شور و شعور بود و از امروز کمک ما به شما حمایت همه جانبه است. می‌دانیم که شما همراهانتان را فراموش نمی‌کنید ولی ما از شما انتظاری جز عمل به حق و عدالت نداریم. ما انتظاری جز شادی ، سرافرازی و سعادت مردم ایران نداریم. ما از شما انتظاری جز سربلندی ایران و باز گرداندن عزت مردمانش نداریم؛ ما با شما قهر نمی‌کنیم و با شما هستیم با عهدی که بستیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زننده گل برتری استقلال در دو دیدار رفت و برگشت مقابل گل گهر کوین یامگا بود که از روی نقطه پنالتی سند برد سه امتیازی این تیم را امضا کرد.

2 ساعت پیش

سعید عزیزیان بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس می گوید سپاهان بعد از پیروزی برابر زنیت مغرور شده بود.

2 ساعت پیش

طی تحقیقات مشترک پلیس، سرویس مخفی و دفتر دادستانی فردی که ترامپ و معاونش را به مرگ تهدید کرده بود، بازداشت شد.

نیم ساعت پیش

دولت بنگلادش برای مهار اعتراضات دانشجویی، مقررات منع آمد و شد سراسری اعمال کرد و ارتش را نیز وارد عمل کرد.

1 ساعت پیش

سرنوشت واردات خودرو در دولت چهاردهم چه خواهد شد؟ در پاسخ به این سوال دو سناریو مطرح است؛ سناریوی اول بر تداوم سیطره دولت بر واردات و ورود قطره‌چکانی خودرو تاکید دارد، حال آنکه سناریوی دوم حکایت از بازگشت واردات به مدار اصلی خود دارد. در این سناریو واردکنندگان همچون روال سابق، متولی ورود خارجی‌ها خواهند بود. در حال حاضر از صفر تا صد واردات خودرو یعنی نحوه واردات، فروش و قیمت‌گذاری با دولت است.

2 ساعت پیش

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

2 ساعت پیش

تا ساعاتی دیگر با مقصران تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ۱۴۰۱ فرهنگیان در وزارت آموزش و پرورش برخورد می‌شود.

2 ساعت پیش

گرچه همه هواداران و کارشناسان استقلال نیز اعتقاد دارند که بابت تصمیم‌های داوری تیم‌شان لطمه دیده است اما پرواضح است که بروز چنین رفتارهایی با وجود اشتباهات داوری از سوی هیچ کس مورد تأیید نیست.

2 ساعت پیش

براساس اخبار منتشر شده باشگاه استقلال با علیرضا کوشکی مذاکرات مثبتی داشته است.

1 ساعت پیش

بیشتر...