خبرداغ |
۱ هفته پیش

نماینده تهران به فضاسازی های رسانه ای علیه خود واکنش نشان داد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به فضاسازی های رسانه ای و مجازی علیه خود واکنش نشان داد.

نماینده تهران به فضاسازی‌های رسانه‌ای علیه خود واکنش نشان دادبه گزارشخبرداغبه نقل از  فارس، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به فضاسازی های رسانه ای و مجازی نسبت به خود واکنش نشان داده است.

وی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: « امروز چندین نفر از دوستان پیشنهاد داشتند که نسبت به اتهام‌پراکنی شب‌نامه‌های فضای مجازی واکنش نشان دهم. اما واقعیت این است که آبرو و اعتبارم بازیچه این شب‌نامه‌ها شده ولی به عنوان نماینده مجلس برای دفاع از آبروی خودم هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم! تنها سرمایه من همین لطف دوستان و منتقدان منصفی است که در مقابل تخریب‌ها چندخطی قلم زدند و چه چیزی شیرین‌تر از اینکه «تعز من تشاء وتذل من تشاء»

بیشتر از یک‌سال است که از کانال‌های دروغ‌پراکن در دستگاه قضا شکایت کرده‌ام و به همه نهادهای مسئول نامه نوشتم و خواستار برخورد با این شب‌نامه‌ها شدم ولی دریغ از یک خط پاسخ. البته می‌دانم این قصه پرغصه فقط محدود به من نیست و افراد بسیار دیگری را نیز هدف گرفته است و ظاهرا کسی انگیزه ندارد با این ظلم سازمان یافته برخورد کند.

آیا واقعا پیدا کردن رد این شبه‌رسانه‌ها سخت است؟ گمان نکنم!
ارتباطات و پشتیبانی‌ها از این شب‌نامه‌ها عادی است؟‌ خیر!
کسی انگیزه جمع کردن این فضای مسموم را دارد؟ نمی‌بینم!
حد و مرزی برای تخریب و دروغ دارند؟ نه! هرکس در هر جایگاهی باشد به راحتی طعمه لجن‌پراکنی می‌شود و به هیچ فرد یا نهاد انقلابی رحم نمی‌کنند.
خلاصه این‌که حقیر گله‌ای ندارم و همین محبت اهل انصاف برایم کافی است ولی دلسوزان انقلاب اگر نگران مسموم شدن ذهن مردم هستند این بساط را جمع کنند.
این چاقو یک روز دسته خودش را هم خواهد برید!

مجتبی توانگر»

شنیده هاحاکی است روند شناسایی این کانال آغاز شده و برخی افراد شناسایی و در آستانه برخورد قرار دارند

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که «ما از مردم خود در هر کجا که هستند می‌خواهیم در مقابل حملات اشغالگران از مسجد الاقصی دفاع کنند».

4 ساعت پیش

رئیس دفتر سیاسی حماس در آستانه برگزاری «راهپیمایی پرچم» شهرک‌نشینان در بیت‌المقدس گفت که همه گزینه‌ها روی میز است و برای همه سناریوها و احتمالات ناشی از «راهپیمایی پرچم‌» آماده هستند.

6 ساعت پیش

خروج عجیب و غریب دروازه‌بان شمس آذر در بازی روز گذشته برابر شهرداری همدان را ببینید.

5 ساعت پیش

منابع خبری ازحمله راکتی به میدان نفتی «العمر» سوریه که تحت اشغال نظامیان آمریکایی قرار دارد، خبر دادند.

6 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: معاونت کنسولی و امور ایرانیان وزارت امورخارجه از آغاز تا پایان عزیمت حجاج تمام ظرفیت خود را در اختیار حجاج و عوامل اجرایی حج قرار داده است.

7 ساعت پیش

تیبو کورتوا با دو مهار عالی طی ۵ دقیقه اجازه نداد دروازه رئال برابر لیورپول باز شود.

6 ساعت پیش

یک متخصص تغذیه گفت: ۷۰ درصد بدن انسان از آب تشکیل شده و تامین نشدن آب مورد نیاز بدن ممکن است موجبات درگیری بدن با برخی از بیماری ها را فراهم کند.

5 ساعت پیش

زهرا امیر ابراهیمی بازیگر زن ایرانی برای بازی در «عنکبوت مقدس» برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن شد.

6 ساعت پیش

رئال مادرید در شبی موفق به ارتقای رکوردش به‌عنوان پرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان اروپا شد که با وجود برابری در تملک توپ کمتر از انگشتان یک دست موقعیت گلزنی به دست آورد.

4 ساعت پیش

بیشتر...