مجله دلتا |
1 ماه پیش

مدل موهای مناسب بینی بزرگ مدل موهای مناسب برای بینی بزرگ مجله دلتا

رنگ و مدل مو در کوچک‌تر نشان دادن بینی بسیار موثر است، بنابراین خانم‌هایی که بینی بزرگ دارند باید در انتخاب مدل و رنگ مو خود دقت کنند.
مدل موهای مناسب بینی بزرگ

اگر جزو افرادی هستید که بینی بزرگ دارند و می‌خواهید مدل مویی داشته باشید که با اجزای صورت اللخصوص بینی شما تعادل ایجاد کند با ما در این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید تا بامدل موهای مناسب بینی بزرگآشنا شوید.

انواع مدل موهای مناسب بینی بزرگ

قد مو

از آنجایی پیاده کردن انواع مدل مو بر روی موهای بلند راحت‌تر است و این امر باعث می‌شود توجه به حجم بینی کمتر شود، موهای بلند برای افرادی با بینی بزرگ مناسب‌تر هستند. اگر به این‌دست از مطالب علافه دارید، مطلب۵ روش جادویی برای رشد مجدد موهارا بخوانید.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

مدل موی چتری

زمانیکه مدل موی چتری می‌زنید توجه افراد به چتری‌های شما جلب می‌شود و کمتر کسی متوجه بینی شما می‌شود. فراموش نکنید که برای این کار از چتری که بیشتر به سمت کناره باشد استفاده کنید.

مدل موی فر یا ویو

معمولا مدل موهای فر یا ویو صورت را پر می‌کند. در نتیجه صورت پهن‌تر و قاعدتا بینی کوچک‌تر نشان داده می‌شود. می‌توانید برای فر کردن موها از بیگودی استفاده کنید و یک ظاهر زیبا را به‌وجود بیاورید.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

مدل گوجه‌ای از مدل موهای مناسب بینی بزرگ

سعی کنید موهای خود را در بالای سر و به‌صورت نامنظم ببندید. این مدل مو صورت را کشیده‌تر و بینی را کوچک‌تر نشان می‌دهد. البته مدل‌های مختلفی دارد که با امتحان کردن آن‌ها می‌توانید متوجه شوید کدام‌یک برای شما مناسب‌تر است.

موهای خود را پوش دهید

موهای خود را به دو قسمت تقسیم کرده و کمی فر کنید و آن‌ها را کناره‌های صورت خود بریزید. همچنین می‌توانید موها را در قسمت پشت سر هم پوش دهید و یک دم اسبی زیبا یا یک مدل گوجه‌ای به‌هم ریخته ایجاد کنید.

فرق کج از مدل موهای مناسب بینی بزرگ

زمانیکه برای موهای خود از فرق کج استفاده می‌کنید توجه افراد به چشم‌های شما متمایل شده و از روی بینی شما برداشته می‌شود. اهمیتی ندارد در این مدل مو اندازه موهای شما چقدر است، در هر صورت فرق کج گزینه بهتری است.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبدر بهار ۱۴۰۱ اینجوری آرایش کن!را بخوانید.

مدل موی بینی بزرگ
دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

۳ هفته پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۳ هفته پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه روش‌های معجزه‌آسا برای درمان موهای خشک و آسیب‌دیده ۳ ماسک آسان برای قطع ریزش مو آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

1 ماه پیش

در بهار سال 1401 ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با اکسسوری های بهار 1401 آشنا کنیم.

۴ هفته پیش

برای داشتن مدل مویی که با اجزای صورت اللخصوص بینی شما تعادل ایجاد کند با ما همراه باشید تا با مدل موهای مناسب بینی بزرگ آشنا شوید.

1 ماه پیش

یک‌سری از کفش‌ها را خانم‌ها لازم است که در کمد خود داشته باشند. در این مطلب به کفش های لازم برای خانم ها می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...