مجله دلتا |
11 ماه پیش

مدل موهای مناسب بینی بزرگ مدل موهای مناسب برای بینی بزرگ مجله دلتا

رنگ و مدل مو در کوچک‌تر نشان دادن بینی بسیار موثر است، بنابراین خانم‌هایی که بینی بزرگ دارند باید در انتخاب مدل و رنگ مو خود دقت کنند.
مدل موهای مناسب بینی بزرگ

اگر جزو افرادی هستید که بینی بزرگ دارند و می‌خواهید مدل مویی داشته باشید که با اجزای صورت اللخصوص بینی شما تعادل ایجاد کند با ما در این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید تا بامدل موهای مناسب بینی بزرگآشنا شوید.

انواع مدل موهای مناسب بینی بزرگ

قد مو

از آنجایی پیاده کردن انواع مدل مو بر روی موهای بلند راحت‌تر است و این امر باعث می‌شود توجه به حجم بینی کمتر شود، موهای بلند برای افرادی با بینی بزرگ مناسب‌تر هستند. اگر به این‌دست از مطالب علافه دارید، مطلب۵ روش جادویی برای رشد مجدد موهارا بخوانید.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

مدل موی چتری

زمانیکه مدل موی چتری می‌زنید توجه افراد به چتری‌های شما جلب می‌شود و کمتر کسی متوجه بینی شما می‌شود. فراموش نکنید که برای این کار از چتری که بیشتر به سمت کناره باشد استفاده کنید.

مدل موی فر یا ویو

معمولا مدل موهای فر یا ویو صورت را پر می‌کند. در نتیجه صورت پهن‌تر و قاعدتا بینی کوچک‌تر نشان داده می‌شود. می‌توانید برای فر کردن موها از بیگودی استفاده کنید و یک ظاهر زیبا را به‌وجود بیاورید.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

مدل گوجه‌ای از مدل موهای مناسب بینی بزرگ

سعی کنید موهای خود را در بالای سر و به‌صورت نامنظم ببندید. این مدل مو صورت را کشیده‌تر و بینی را کوچک‌تر نشان می‌دهد. البته مدل‌های مختلفی دارد که با امتحان کردن آن‌ها می‌توانید متوجه شوید کدام‌یک برای شما مناسب‌تر است.

موهای خود را پوش دهید

موهای خود را به دو قسمت تقسیم کرده و کمی فر کنید و آن‌ها را کناره‌های صورت خود بریزید. همچنین می‌توانید موها را در قسمت پشت سر هم پوش دهید و یک دم اسبی زیبا یا یک مدل گوجه‌ای به‌هم ریخته ایجاد کنید.

فرق کج از مدل موهای مناسب بینی بزرگ

زمانیکه برای موهای خود از فرق کج استفاده می‌کنید توجه افراد به چشم‌های شما متمایل شده و از روی بینی شما برداشته می‌شود. اهمیتی ندارد در این مدل مو اندازه موهای شما چقدر است، در هر صورت فرق کج گزینه بهتری است.

مدل موهای مناسب بینی بزرگ

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبدر بهار ۱۴۰۱ اینجوری آرایش کن!را بخوانید.

مدل موی بینی بزرگ
دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ناخن‌های برخی از افراد خیلی آهسته و دیر رشد می‌کنند. اگر از این دسته افراد هستید و می‌خواهید رشد ناخن سریعی داشته باشید، مقاله را بخوانید.

2 ماه پیش

امروزه جراحی زیبایی پرطرفدار است. درباره انواع و روند انجام آنها، آمادگی‌های ذهنی و جسمی لازم و نکاتی که فرد باید در نظر بگیرد، بخوانید.

2 ماه پیش

کلاژن مایع خوراکی طرف‌داران زیادی دارد. اما آیا واقعا اثرگذار است؟ تحقیقات علمی دراین‌باره چه می‌گویند؟ کلاژن مایع بهتر است یا پودری؟

2 ماه پیش

چرا نسبت به مراقبت از پوست پاهایمان این‌قدر بی‌توجهیم؟ در این مقاله درباره نحوه از بین بردن پوست مرده کف پا صحبت می‌کنیم.

1 ماه پیش

تقریبا همه افراد در طول زندگی‌شان حداقل ۱ بار دچار ترک خوردن لب می‌شوند. با توجه به علت ایجاد، ترک لب به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود.

2 ماه پیش

جوش های بعد از اصلاح زمانی به وجود می‌آید که موها به سمت داخل پوست رشد می‌کنند نه به سمت بالا و خارج پوست و باعث ایجاد موی زیرپوستی می‌شود.

1 ماه پیش

بر خلاف شامپوها و نرم کننده‌های مرطوب، شامپو خشک را می‌توانید زمانی که موهای شما خشک است و آب نخورده است، استفاده کنید.

2 ماه پیش

در چندین مطالعه، دانشمندان مواد غذایی نشان داده‌اند که چگونه پروتئین‌های شیر می‌توانند به آنتی‌اکسیدان‌های موجود در قهوه متصل شوند

۱ هفته پیش

در اینجا 6 ترفند برای بهبود وضعیت پوست مثل منافذ بزرگ یا جوش‌های بعد اصلاح که بسیاری از خانوم‌ها را آزار می‌دهد، با شما با اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

بیشتر...