زومیت |
10 ماه پیش

عصبانیت جانی آیو، طراح باسابقه اپل: بسیاری از محصولات امروزی طراحی نسنجیده دارند زومیت

جانی آیو که سال‌ها به‌عنوان طراح ارشد در اپل فعالیت کرد، می‌گوید طراحی محصولات امروزی غالبا نسنجیده است و بسیاری از آن‌ها نباید وجود داشته باشند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیجیاتو نوشت: شرکت هواپیمایی مستقر در ایالت کلرادو Wilson Aerospace، شکایتی علیه «بوئینگ» صادر کرده و غول حوزه هوافضا را به سرقت اسرار تجاری‌اش در زمینه موشک SLS ناسا متهم کرده است.

نیم ساعت پیش

زومیت نوشت: با افزایش قابل‌توجه مالیات واردات در ترکیه، این کشور هم‌اکنون گران‌قیمت‌ترین آیفون‌های دنیا را می‌فروشد.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: گروهی از دانشمندان جستجوگر حیات فرازمینی معتقدند که بیگانگان ممکن است در قلب کهکشان راه شیری کمین کرده باشند و پالس‌های رادیویی را منتشر کنند.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بررسی جدید پژوهشگران آمریکایی نشان می‌دهد که ماموریت‌های طولانی و سفرهای مکرر به فضا ممکن است بر مغز فضانوردان تأثیر بگذارند.

3 ساعت پیش

زومیت نوشت: با ANDI آشنا شوید؛ مانکن حرارتی حساس به گرما که وقتی محیط گرم باشد درست مثل انسان واقعی به‌شدت عرق می‌کند تا دمای بدن خود را کاهش دهد. این ربان حتی زمانی که تحت فشار ناشی از دما باشد، با شدت بیشتر، نفس می‌کشد.

5 ساعت پیش

ایرنا نوشت: نزدیک به ۹۳ درصد از کهکشان‌هایی که تلسکوپ فضایی «جیمز وب» در بیش از ۲ سال پرتاب به فضا کشف کرده است، پیش از این شناخته نشده بودند.

1 ساعت پیش

روزیاتو نوشت: از آرماگدون تا روز پس از فردا، فیلم‌های هالیوودی زیادی در مورد چگونگی پایان جهان ما ساخته شده است. اما اگر قرار است یک آخرالزمان جهانی رخ دهد، تاکتیک شما برای زنده ماندن چیست؟ یک ابر وانت جدید شاید راه نجات شما باشد.

10 ساعت پیش

جلال رشیدی کوچی گفت: مجلس قانونی را برای ساماندهی بازار خودرو تنظیم کرد و تمام اختیارات را به وزارت صمت داد تا مشخص کند چه خودرویی در چه تیراژی وارد بازار شود. وی گفت: این در حالی است که وزارت صمت آیین نامه را به نفع خودروساز تنظیم کرد و محدودیت های شدید گذاشت .حال شما بگویید چه کسی تحت تاثیر مافیاست. دولت یا مجلس؟ منبع: خبرآنلاین

5 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: لکسوس نسل جدید شاسی بلند GX را رسماً معرفی کرد. طراحی کاملاً متفاوت مربعی، پیشرانه قوی‌تر و کابین به‌روز ویژگی‌های جی ایکس مدل 2024 هستند.

4 ساعت پیش

بیشتر...