تنظیم خانواده |
۱ هفته پیش

ناکامی زنان از همبستری

اکثر مردان متاهل ، باور ندارند که از آیین همبستری اطلاعات ناقصی دارند.

بر اساس اظهارات بانوان معلوم شده که سبب سرد مزاجی کمتر از نیمی از آنان همین عامل کامروا نشدن از همبستری است.

آنها به موجب نا آشناییهمسرانشان با اصول زن داری و برقراری روابط جنسی ، چـه بسا هیچ مفهومی ازاین روابط در ذهن نداشته باشند، بلکه آن را عملی حیوانی ، غیر بهداشتی ومشمئز کننده بدانند که جز اتلاف وقت ثمری ندارد.

خیلی از مواقع اشـکالاصلی به طرف مقابل آنها یعنی به مرد مربوط می شود که باید وظایف خود رادرست اجرا کند . گاهی اوقات مرد با آنکه با شیوه های روابط جنسی آشناست براثر فشار شهوت یا خودخواهی ، همسر خـود را در کـامـروا شـدن یـاری نـمـیکـند و پیش از ارضای او دست از عمل زناشویی می کشد. سردی جنسی خصیصه اینیست که با انسان زاییده شود و تا دم مرگ باقی و برقرار بماند.

فردی کـه احساسات جنسیندارد ممکن است فقط به این علت باشد که تاکنون با نوع تحریکی که در او عکسالعمل به وجود می آورد، مواجه نشده است.

اگـر قدرت جنسی مردناکافی یا میل جنسی او کم باشد، اگر انزال زود یا بسرعت واقع شود و مـردخـود را عـقب بکشد، آن وقت است که در زن تنفر و اکراهی در مقابل روابط جنسیبه وجود می آید. یعنی یا تحریک نشده و یا محرومیتهای متوالی بتدریج سبب ازبین رفتن احساس لذت و از بـیـن رفـتـن میل جنسی او می شود. در هرحال اگربه طور متوالی او را محروم نگاه دارند پس از مدتی به هیچ وجه لذت نخواهدبرد.

شاید همسر ، مردی بسیارمهربان ، و زن دوست و صمیمی و صـبـور باشد. ولی از نظر عمل زناشویی هیچتوجهی به رضایت زن نداشته باشد و لذت جنسی همسر را نادیده بگیرد.

سردی مزاج در زنانی دیدهمیشود که تمایل و هوس جنسی کم داشته و یا اصلا نداشته و از آن بهرمند نمیگردند . درصد زیادی از آنها مشکل در مسائل عاطفی دارند.

باید توجه داشت مدتزمـانـی کافی که زن برای عکس العمل جنسی لازم دارد خیلی طولانی تر است تامرد، زیرا هم زمان بیشتری لازم است تا تحریک شود و هم زمان بیشتری طولخواهد کشید تا به اوج لذت جنسی برسد.

اگر مرد روابط جـنـسـیرا فقط وسیله ای برای ارضای امیال بیولوژیکی خود تصور کرده ، قبل از نزدیکیبرای تحریک هـمـسـر خـود کوشش نکند یا نتواند برای مدتی نعوظ خود را نگاهدارد و زود به اوج لذت جنسی برسد، زن ممکن است کاملا تحریک نشده و قبل ازاتمام عمل نزدیکی به اوج لذت جنسی نرسیده باشد . در چنین صورتی عمل مقاربتمی تواند برای زن دردناک باشد و تجربه بد از رابطه جنسی در ذهن او باقیبماند.

منبع : سایتpezeshkonline.ir

گرداوری شده توسط : پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده#‌مسائل_جنسی #‌روابط_زناشویی منبع: تنظیم خانواده

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بدبین بودن همسر

13 ساعت پیش

تماس جنسي دهاني و خطر انتقال ويروس اچ. آي. وي

19 ساعت پیش

صمیمیت در زندگی

4 روز پیش

در مطلب امروز به 6 وظیفه زوج ها که رعایت آن‌ برای رشد و پیشرفت خودشان و دیگر اعضای خانواده ضروری است، اشاره خواهد شد.

4 روز پیش

تفاوت دنیای مرد و زن

4 روز پیش

نشانه های بارداری

4 روز پیش

ماساژ پاهای همسر قبل از خواب

6 روز پیش

خیانت همسر یک سری نشانه ها دارد که میتوانید برای اثبات خیانت از آن ها استفاده کنید، البته باری اثبات خیانت همسر در دادگاه نیاز به مدارک بسیار محکم تری از حدس و گمان و نشانه خواهید داشت.

6 روز پیش

ناباروری زنان,نازایی زنان,علت ناباروری,علت باردار نشدن,عفونت باعث نازایی,بیماری هایی که باعث ناباروری در زنان می شود

۱ هفته پیش

خیانت های زناشویی

۱ هفته پیش

در یک رابطه شما اساسا بین دو چیز قرار می گیرید:عشق و احترام,رابطه عشقی با همسر

۱ هفته پیش

احترام نذاشتن زن و شوهر,بی احترامی به همسر,همسرم به من احترام نمیذاره,احترام نذاشتن سومین عامل طلاق

۱ هفته پیش

اجبار جنسی

۱ هفته پیش

سونامی طلاق در ایران

۱ هفته پیش

بیشتر...