خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

آخرین هفته تابستان به کدام نمایشگاه ها برویم ایسنا

آخرین هفته تابستان به کدام نمایشگاه‌ها برویم؟
عکس تزیینی است

سرعت گرفتن روند واکسیناسیون و نزدیک شدن به خروج از پیک جدید کرونا، بار دیگر امکان انتخاب بازدید حضوری از نمایشگاه‌ها را پیش روی دوستداران هنر و علاقه‌مندان به بازدید از گالری‌ها قرار داده است.

در صورتی که در آخرین هفته تابستان علاقه‌مند به بازدید از گالری‌هایی هستید که برپاکننده نمایشگاه‌های گروهی یا انفرادی هستند، گزارش ایسنا امکان دریافت اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های پایان هفته را برای شما فراهم کرده است.

حالا ...

نمایشگاه گروهی «حالا...» با گردآوری رامبد فیروزیان تا نهم مهر ماه در گالری ایوان به آدرس تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، شماره یک برپا است. 
در توضیح این نمایشگاه آمده است: حالا که حال و هوای روزگار و ما از تنظیمات همیشگی خارج شده است، تماشای برخی آثار برگزیده از صحنه هنر حال حاضر ایران، فارغ از محدود شدن در نسل و مکتب و فرم، در کنار هم می‌تواند قابل تأمل باشد؛ خواه خاستگاه هنر هنرمندانمان بیان مفهومی ارزشمند با زبانی متفاوت باشد و خواه خاستگاه آثارشان صرفا انتقال لذت....
شماره تماس گالری برای هماهنگی: ۲۲۶۱۲۱۴۲
 نقاشی‌های مریم پورکریمی

نگارخانه مورا تا اول مهر ماه پذیرای نقاشی‌های مریم پورکریمی است. گالری در خیابان نجات اللهی، خیابان اراک، پلاک۴۶، واحد۲ واقع است. نگارخانه مورا دوشنبه‌ها تعطیل و شماره تماس جهت هماهنگی ۸۶۰۳۶۶۴۹ است.نشان هنر معاصر 
نمایشگاه گروهی نشان هنر معاصر تا جمعه نهم مهر ماه در گالری ویستا به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ برپاست. این گالری همچنین روزهای شنبه تعطیل است و ساعات کار ۱۶ الی ۲۰ خواهد بود. 
شماره تماس برای هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۳
 طیب
نمایشگاه انفرادی طیب که به نمایش آثار سپهر حاجی آبادی اختصاص دارد، تا نهم مهر ماه برپا است. این نمایشگاه در گالری زیرزمین دستان به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ قرار دارد و یکشنبه‌ها و دوشنبه‌ها تعطیل است.
شماره تماس برای هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴عکس پنج
نمایشگاه گروهی عکس پنج به گردآوری علیرضا شادی‌زاده و فرهود نصیری در گالری شیرین به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک ۵ برپا است. این نمایشگاه تا تاریخ هفتم مهر ماه ادامه دارد و  در روزهای دوشنبه‌ فعالیتی به منظور بازدید ندارد. 
هنرمندانی که آثار آنان در این نمایشگاه در معرض دید گذاشته شده است عبارتند از: مریم زندی، علیرضا شادی‌زاده، مهدی شادی‌زاده، کیارنگ علایی و شهرام کریمی.
شماره تلفن گالری : ۸۸۳۴۳۹۶


حواشی لیلی
حواشی لیلی نمایشگاه انفرادی عکس متین عابدی است که تا دوازدهم مهر ماه برپا است. این نمایشگاه که در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین، پلاک۱۸، طبقه اول در حال برگزاری است، در روزهای شنبه و یکشنبه فعالیتی به منظور بازدید ندارد. 
شماره تلفن برای هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸
 نورهای شکفته
نمایشگاه انفرادی نقاشی نورهای شکفته به نمایش آثار شهرزاد جهان اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین، پلاک ۱۸، طبقه دوم در حال برگزاری است، تا دوازدهم مهر ماه ادامه دارد. 
شماره تماس: ۸۸۳۲۴۸۲۸ترنج 
ترنج نمایشگاه گروهی نقاشی است که در نگارخانه کهفی به نشانی بلوار قیطریه، رو به روی پارک قیطریه، خیابان حدادنژاد، نبش بن بست عزیزی، پلاک یک تا تاریخ سی و یکم شهریور ما در حال برگزاری است. این گالری که در روزهای دوشنبه هیچ فعالیتی به منظور بازدید ندارد، از ساعت ۱۵ الی ۱۸:۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره هماهنگی: ۰۹۱۰۱۳۵۳۹۴۶خزان
خزان نمایشگاه گروهی عکس به گردآوری بهداد نجفی است که تا چهارم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری شلمان به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبار غربی، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است، از ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تماس: ۲۲۲۲۱۹۴۴جامه دران 
نمایشگاه انفرادی جامه دران که به نمایش آثار احمد وکیلی اختصاص دارد، تا نوزدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک۱۸ در حال برگزاری است، در روزهای شنبه هیچ فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در روزهای دیگر از ساعت ۱۵ الی ۲۰ میزبان بازدید کنندگان است. 
شماره تماس: ۸۸۷۱۱۵۵۳سه دهه کار
سه دهه کار نمایشگاه انفرادی چنگیز شهوق است که تا دوم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری +۲ به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک۸، طبقه دوم در حال برگزاری است، در روزهای شنبه و یکشنبه فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در روزهای دیگر نیز از ساعت ۱۱ الی ۱۹ میزبان بازدید کنندگان است. 
شماره تلفن: ۲۲۰۲۳۱۱۴


به مناسبت مکان جدید گالری
به مناسبت مکان جدید گالری نمایشگاه گروهی‌ای است که تا دوم مهر ماه برپا است و به نمایش آثار هنرمندانی مثل علی بیگی پرست، علی ذاکری، رضوان صادق‌زاده، جمال عرب‌زاده، بهنام کامرانی، فرهاد گاوزن، کریم نصر و رضا هدایت اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری او به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی۳، پلاک ۵، طبقه همکف و اول قرار دارد در روزهای شنبه و یکشنبه هیج فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در روزهای دیگر نیز از ساعت ۱۲ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۵۳۲۲بی برگی
بی برگی نمایشگاه انفرادی آرزو رمضان جماعت است که در گالری نیان به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی و رمز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم مهر ماه ادامه دارد در روزهای شنبه هیچ فعالیتی ندارد و از ساعت ۱۴ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۳۹۷۶


هوای تازه
هوای تازه هم نمایشگاه انفرادی مریم رضوی است که می‌توانید این هفته آن را در لیست بازدیدهای خود قرار دهید. این نمایشگاه که در گالری نیان به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی و رمز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵ در حال برگزاری است، تا تاریخ دوم مهر ماه ادامه دارد. 
شماره تلفن: ۸۸۸۱۳۹۷۷

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

این جایزه وامدار تک‌درختی است که در حومه‌ی دماوند واقع در روستای آرو حدود ۵۰۰ سال ریشه دوانده است. این درخت هرساله در فصول مختلف، سوژه‌ی عکس‌های عباس کیارستمی بوده است. عکس‌های این درخت در گالری‌های مطرح جهان از جمله ژرژ پُمپیدو در پاریس و موزه هنرهای معاصر نیویورک به نمایش گذاشته شده است. «عکس پنج» نمایشگاهی است که در راستای برگزاری این جایزه، این روزها در گالری شیرین در حال برگزاری است و تا هفتم مهرماه نیز ادامه دارد.

2 ساعت پیش

در اولین شب از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، در حالی که لیورپول و پاری‌سن‌ژرمن به بردهای ارزشمندی دست پیدا کردند، رئال‌مادرید مقابل حریف کوچکش شکست خورد و میلان ۱۰ نفره مقابل اتلتیکومادرید برد را با شکست عوض کرد.

2 ساعت پیش

حلقه وصل هویت تاریخی برگرفته از نامداران این سرزمین و مردمان قرن حاضر، تنها یک عبارت است و آن «میراث فرهنگی» است. حفاظت و پاس‌داشت از میراث فرهنگی برای انتقال آن به نسل آینده، همان‌طور که نسل قبل آن ‌را به نحو احسن به ما منتقل کرده‌اند، وظیفه تاریخی مهم ماست.

2 ساعت پیش

روزگارما 1400 07 03

5 ساعت پیش

روزگارما 1400 07 06

6 ساعت پیش

سرانجام پس از ماه ها خط تولید محصولات رکستون و تیوولی در یک شرکت داخلی راه‌ اندازی و نخستین خودروها تولید و روانه بازار شد.  در روزهای گذشته فیلم ها و تصاویری از رکستون 2021 در فضای رسانه ای خودرو ایران منتشر شده است که...

7 ساعت پیش

گروه استان‌ها – به مناسبت هفته گردشگری 16 پروژه در حوزه گردشگری با اعتبار 70 میلیارد تومان در استان کرمان به بهره‌برداری رسید.

8 ساعت پیش

در دورانی که ورود خودروهای خارجی به کشور ممنوع می باشد و خودروسازان داخلی سالها می باشد که به دنبال معرفی و عرضه محصول جدیدی در سبد خودروهای خود هستند قطعا حضور سایپا شاهین و تارا ایران خودرو در بازار می تواند کمی به انتخاب...

9 ساعت پیش

مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور عاشقان اباعبدالحسین(ع) در کربلای معلی برگزار شد .اربعین حسینی ششم مهرماه ۱۴۰۰ و یک روز دیر تر از ایران در کشور عراق است

10 ساعت پیش

مراسم خاکسپاری زنده یاد سیامک اطلسی ساعاتی پیش در بهشت زهرا برگزار شد.

10 ساعت پیش

 بسیاری از افرادی که علاقه به خودرو دارند، با دیدن خراشی بر روی آن آزرده خاطر می شوند؛ منظورم این است که هرکسی که ماشین خود را دوست دارد نمی‌تواند تحمل کند که خراشی بر روی خودرو باشد و هر بار با دیدن این خراش...

10 ساعت پیش

محسن افشانی متولد 11 فروردین 1368 در اصفهان است.

11 ساعت پیش

مراسم تشییع پیکر زنده یاد سیامک اطلسی صبح امروز سه شنبه ۶ مهرماه با حضور خانواده وی و جمعی از هنرمندان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شد.سیامک اطلسی بازیگر و دوبلور پیشکسوت یکشنبه ۴ مهرماه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

11 ساعت پیش

 رنگ یک خودرو تأثیر غیرقابل چشم پوشی در طول زمان فروش و کاهش ارزش خودروی شماه هنگام فروش مجدد دارد. به همین دلیل است که مردم رنگ های سفید، سیاه و نقره ای را انتخاب می کنند تا مشتری اول و آخر یک خودرو نباشند. ...

12 ساعت پیش

در حالی که ایران بیستمین خودروساز جهان شده است چین بزرگ‌ترین خودروساز جهان شد.  صنعت خودرو کماکان در انحصار چند کشور معدود باقی مانده و بیشتر خودروهای جهان در شش کشور نخست تولید می شوند. آمارهای فوق با استناد به گزارش سازمان بین المللی تولیدکنندگان...

12 ساعت پیش

بیشتر...