اکونا پرس |
2 ماه پیش

بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی شد

بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی شد

دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک از انتخاب محسن بیرانوند بعنوان سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی خبر داد.

بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی شد
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیکمیته ملی المپیک؛ دکتر هاشمی در خصوص این انتخاب گفت: بعد از استعفای پیمان فخری از ریاست مرکز و استقرار تیم اجرایی جدید در کمیته ملی المپیک، انتخاب مدیر و مسئولی برای این بخش فنی با محوریت رئیس کمیته و اینجانب در دستور کار قرار گرفت تا با بررسی شرایط گزینه های پیشنهادی از سوی هیات اجرایی وجامعهورزش به گزینه ای مناسب دست یابیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک ادامه داد: در همین راستا مدیران، قهرمانان و افراد زیادی از سوی اعضای هیات اجرایی به رئیس کمیته و اینجانب معرفی شدند که با بررسی سوابق و شرایطشان؛ در نهایت رئیس کمیته ملیالمپیکتصمیم گرفت تا محسن بیراندوند از قهرمانان تحصیلکرده ورزش که سابقه دبیریفدراسیون وزنه برداریو دکتری تربیت بدنی را نیز در کارنامه دارد بعنوان سرپرست این مرکز انتخاب نماید.

سخنگوی کمیته ملی المپیک در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای بیرانوند گفت: حکم بیرانوند ابتدابعنوان سرپرست مرکز صادر می شود تا بعد از بررسی عملکرد ایشان و ارتباطشان با فدراسیونها و بازخوردی که به کمیته می رسد بعنوان رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی با رای اعضای هیات اجرایی صادر شود.

در پایان چهارمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک سرپرست کاروان اعزامی به هانگژو و سرپرست آکادمی ملی المپیک مشخص شدند.

طی مراسمی که روز گذشته با حضور سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک و جمعی از مدیران و کارمندان کمیته و آکادمی…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...