خبرورزشی |
۱ هفته پیش

گل محمدی فراموش نکند کسی به حرف سرمربی گوش نمی داد نگه داشتن یحیی در پرسپولیس اشتباه بود باشگاه باید برای او شرط بگذارد

پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه ماندن «یحیی گل‌محمدی» در این تیم اشتباه بود گفت: او تیم‌های پایه‌ها را قبول ندارد چراکه به دلیل انتظارات و فشارها تنها به فکر نتیجه است.

 گل محمدی فراموش نکند کسی به حرف سرمربی گوش نمی داد/ نگه داشتن یحیی در پرسپولیس اشتباه بود/ باشگاه باید برای او شرط بگذارد

محمد برزگر درباره نقل و انتقالات پرسپولیس، اظهار داشت: یارگیری‌های خوبی در حال انجام است اما موضوعی که نگران کننده، تسویه مالی آنها در آینده است. باید قبل از امضای قرارداد، منابع تامین مالی را تعیین کنند که مثل بازیکنان خارجی، بدهی برای باشگاه باقی نماند. البته جذب بازیکن به تنهایی برای نتیجه گرفتن کافی نیست و مسائل مهم دیگری وجود دارد.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی به یاد دارد که سال ۸۲ پرسپولیس بهترین بازیکن‌ها را جذب کرد و همه می‌گفتند که این تیم رویایی است اما در نهایت هشتم شدیم زیرا بازیکنان تیم مثل علی دایی، افشین پیروانی و کریم باقری همه بزرگ بودند و هیچکس به حرف مربی گوش نمی‌داد و بین بازیکنان اختلاف افتاد.

پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: مسئولین باشگاه می‌خواهند ضعف‌های تیم را با ستاره‌ها جبران کنند و این مسئله به خاطر ضعف مدیریت است که تنها به تیم اصلی اهمیت می‌دهد.

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد آکادمی این باشگاه، گفت: تیم‌های پایه بودجه جداگانه و مربیان متخصص نیاز دارند تا بازیکن‌سازی کند. درحال حاضر بازیکنان خوبی را در آکادمی آموزش دادیم که در فصل آینده آماده ورود به تیم بزرگسالان هستند اما این مسئله نیازمند نظارت مربیان بر آکادمی است. گل‌محمدی و دستیارانش یک بار هم به تیم‌های پایه سر نزدند و از رفتارشان حس می‌شود که اصلا به فکر بازیکن‌سازی نیستند.

وی افزود: بهتر است در قرارداد سرمربی، نظارت و استفاده از پایه‌ها برای او شرط شود. بازدید دستیاران هم انگیزه بسیار خوبی به بازیکنان می‌دهد و این مسائل همه به برنامه‌ریزی از طرف مدیریت باشگاه برمی‌گردد.

برزگر ادامه داد: در نهایت امیدوارم همه دست به دست یکدیگر بدهند تا پرسپولیس در فصل پیش‌رو به موفقیت دست یافته و موجبات شادی میلیون‌ها هوادار خود را فراهم کند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هنوز چند روزی از اهانت فائزه هاشمی به ساحت نورانی و مقدس پیامبر اسلام (ص) نگذشته است که وی در اظهار نظری جنجالی به حمایت از افراد بی‌حجاب و هنجارشکن شیراز پرداخته و مردم را به نافرمانی مدنی تشویق می‌کند. سوابق او را مرور می‌کنیم.

2 ساعت پیش

برخی گروه‌ها در جامعه ایران نه تنها دیگر نسبت به برخورد یا زندانی شدن اصلاح‌طلبان حساس نخواهند شد، بلکه ممکن است خوشحال هم بشوند.

2 ساعت پیش

سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به سراغ دستیار سابقش رفته تا بلکه بتواند نظر او را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

2 ساعت پیش

معضل سگ‌های ولگرد و حمله آنها به انسان‌ها اما معضل تازه‌ای نیست. سالانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مورد حمله سگ‌ها قرار می‌گیرند و آمارها می‌گویند اغلب این قربانیان کودکان هستند

2 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با هشدار بارش‌های رگباری در برخی استان‌ها و احتمال اختلال در کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده از کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در نیمه شمالی خبر داد.

2 ساعت پیش

سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران که از صبح امروز یکشنبه ۱۲ تیرماه همزمان با برگزاری نمایشگاه «شهر نوآور» در مصلی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرده است، در آیین افتتاحیه میزبان احمد وحیدی وزیر کشور بود.

2 ساعت پیش

ایرنا نوشت : جان‌نثاری روز یکشنبه در اولین شورای اقامه نماز استان در استانداری اصفهان گفت : آموزش‌وپرورش علاوه بر برپایی نماز باید اصل نماز را در جامعه ترویج دهد به صورتی که دانش‌آموزان پس از آشنایی با نماز، خانواده‌های خود را بر برپایی این فریضه واجب الهی آشنا سازند.

3 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به هدف گذاری ها و اقدامات اخیر ستاد امر به معروف ، انتقاد تندی مطرح کرد.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : بالن از جا کنده شد. طناب‌ها را رها کردند. فریاد مردم در میدان مشق پیچید. هرکسی چیزی می‌گفت. عده‌ای بنای کف و سوت‌ زدن را پیش گرفتند و عده‌ای دیگر هاج و واج مانده، از خدا طلب بخشش می‌کردند ...

3 ساعت پیش

بیشتر...