بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی کنعان ایمیرزالی اوغلو بازیگر مدل معروف ترکیهعکس ایزل بازیگر ترکیه, بازیگر ایزل, فیلم های کنان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی اوغلو

 

بيوگرافی و عکس های کنعان ايميرزالی اوغلو 

کنعان ایمیرزالی اوغلوبازیگر ، مدل و مجری تلوزیونی ترکیه است که اولین نفر از مدل های ترکیه است که در جهان رتبه نخست را کسب کرده است. وی علاوه بر مدل به بازیگر و مجری گری تلویزیون نیز اهمیت می دهد و در آن ها نیز موفق بوده است. او تا کنون بیش از 16 فیلم بازی کرده است.

چکیده ای از بیوگرافی کنعان اوغلو

نام اصلی : کنعان ایمیرزالی اوغلو

تاریخ تولد : 18 ژوئن 1974

محل تولد : روستای اوچم

فعالیت : بازیگر ، مدل و مجری تلوزیونی ترکیه

 

بیوگرافی ایمیرزالی اوغلو

کنعان در سال 1975 میلادی در روستای اوچم در حومه آنکارا به دنیا آمد. او تا 12 سالگی در روستای اوچم تحصیل کرد و پس از آن برای تحصیل به آنکارا نزد عمه خود رفت. وی در دانشگاه فنی ییلدیز استانبول رشته ریاضی خواند و پس از آن در سن 41 سالگی ازدواج کرد.

 

کنعان ايميرزالی اوغلو بازيگر ترکیه ای, تصویر کنعان اوغلو, قد و وزن کنان ایمیرزالی اوغلو

کنعان اوغلو در سن 41 سالگی ازدواج کرد

 

شروع فعالیت مدلینگ و کسب مقام اول جهانی

کنعان ایمیرزالی اوغلودر سال 1997 در مسابقات بهترین مدل ترکیه شرکت کرد. او که در ان زمان 23 ساله بود میان 4000 نفر موفق شد به 20 نفر برتر صعود کند. پس از آن هم توانست از بین 20 مدل منتخب شده اول شود.

 

پس از اینکه کنعان اوغلو موفق شد رتبه اول مدلینگ را در کشور خودش به دست آورد به عنوان نماینده ترکیه در مسابقات بهترین مدل مرد جهان شرکت کرد و موفق شد با کسب مقام اول بهترین مدل مرد جهان شناخته شود.

 

عکس ایزل بازیگر ترکیه, بازیگر ایزل, فیلم های کنان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی اوغلو توانست با شکست رقیبا اولین مدل جهانی از ترکیه شود

 

این موفقیت او اولین موفقیت ترکیه در بهترین مدل مرد نیز بود.

 

شروع بازیگری کنعان ایمیرزالی اوغلو

کنعان با ایفای نقش در سریال تلوزیونی دل دیوانه فعالیت خود را در صنعت بازیگری آغاز کرد. او پس از ان توانست در کنار بازیگران معروف ترکیه در نقش های کلیدی ظاهر شود و در فیلم های معروفی ایفای نقش کند. از فیلم هایی معروفی که کنعان در آن ها درخشیده است می توان به "ایزال" و "رزوگار تلخ" اشاره کرد.

 

یکی دیگر از موفقیت های حیرت انگیر کنعان ایمیرزالی اوغلو دریافت 4 میلون دلار دستمزد در ازای ایفای نقش در سریال کارادایی بود که در سال 2012 اتفاق افتاد. به گفته اخبار و منابع ترکی این دستمزد بیشترین دستمزد تاریخ سینما و تلوزیون ترکیه محسوب می شود.

 

گلچینی از صحبت های کنعان اوغلو

نظر کنعان ایمیرزالی اوغلو در مورد هوادارانش : 

خوشحالم که از هر تیپ و قشری هوادار دارم ، به خصوص از پدر مادر ها واکنش های مثبت زیادی دریافت کرده ام. هواداران من محدود به جوان ها نیستند و من از همه ی رده های سنی طرفدار دارم که این را از رفتار آن ها در خیابان ها دیده ام.

 

کنعان ایمیرزالی اوغلو زندگینامه, بيوگرافی کنعان ايميرزالی اوغلو, عکس ایزل بازیگر ترکیه

تصویر کنعان اوغلو

 

من فکر می کنم علت اینکه مردم به من محبت دارند این است که روستازاده هستم و این باعث محبوبیت من در میان اهالی روستا ها است. از طرفی هم یک زندگی شهری دارم و این هم باعث محبوبیت من در میان مردم شهر ها است. و مهم تر از همه اینکه به نظر من محبت مردم به من به دلیل رفتاری است که در خانواده به من آموخته اند.

 

مدلینگ یا بازیگری 

کنعان ایمیرزالی اوغلو می گوید : همیشه دوست داشتم بازیگر بشوم ، اگرچه قبلا مدلینگ لباس انجام می دادم و در آن موفق هم بوده ام اما من عاشق بازیگری هستم و به همین دلیل الان فقط بازیگری می کنم.

البته پدرم دوست داشت من مهندس مکانیک می شدم اما از اینکه بازیگر شده ام هم خرسند است. پدرم همیشه می خواست من به دانشگاه بروم.

 

کنعان : به خودم اهمیت می دهم

به وضعیت خودم اهمیت می دهم و همیشه حواسم به خودم هست. خوشبختانه از شرایط بدنی ام راضی ام و همچنین مراقب خورد و خوراکم هستم. با اینکه سبزی دوست ندارم اما عاشق گوشت قرمز هستم ولی سعی می کنم از حد تعادل بیشتر مصرف نکنم.

 

عکس ایزل بازیگر ترکیه, کنعان ايميرزالی اوغلو بازيگر ترکیه ای, تصویر کنعان اوغلو

کنعان اوغلو تفریح در طبیعت را دوست دارد

 

من به عسل صبحانه و چای خیلی علاقه دارم برای استراحت و ریلکس کردن هم به تعطیلات می روم. من عاشق کوه و جنگل هستم.

همچنین طبیعت را دوست دارم و از اینکه به تماشای طبیعت ، غروب و طلوع آفتاب بنشینم لذت می برم. با این وجود از زندگی شبانه و شب زنده داری بیزارم. علاوه بر این ها من کتاب خواندن و موسیقی گوش دادن را هم دوست دارم.

 

کنعان ایمیرزالی اوغلو از دعاهای مادرش می گوید

مدل معروف جهان کنعان ایمیرزالی اوغلو : مدیون دعا های مادرم هستم!

در طی فیلم برداری خب من خیلی کار می کردم ، گاهی پیش می آمد 36 ساعت مدام در حال کار کردن بودیم طوری که همه می گفتند یک هفته ای از پا در میای!! اما دعای های مادرم باعث شد من همیشه در طی این پروسه طولانی مدت سالم بمانم. مادرم دعا می کرد "خدایا به پسرم سلامتی بده"

از وقتی کارم در بازیگری بیشتر شد دعاهای مادرم هم بیشتر شد و من مدیون دعاهای ماردم هستم.

 

اهمیت انگیزه برای بازیگران از زبان کنعان ایمیرزالی اوغلو

وی می گوید : داشتن انگیزه برای یک بازیگر بسیار اهمیت دارد. اگر یک بازیگر انگیزه نداشته باشد ، دیگر بازی نمی کند.

اگر بخواهم مثال بزنم ، در یکی از فیلم هایی که بازی کردم باید نقش یک فرد قلدر و دعوایی را داشته باشم به همین خاطر به باشگاه رفتم و سخت تمرین کردم. تا زمانی که فیلم برداری شروع شد من بدنی کاملا آماده داشتم.

 

بازیگر ایزل, فیلم های کنان ایمیرزالی اوغلو, کنعان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی اوغلو می توانست 36 ساعت مداوم کار کند

 

وقتی کارتان را دوست داشته باشید ، به همه جنبه های آن هم اهمیت می دهید و زندگی شما وابسه به فعالیت ها شما می شود و بر ان اساس وفق خواهد گرفت. شاید مجبور باشید خیلی از کار های که دوست دارید را انجام دهید ولی برای رسیدن به هدفتان از آن دست بکشید و بالعکس.

 

کمک های بی شمار کنعان ایمیرزالی اوغلو به مردم بی بضاعت

جالب است بدانید این بازیگر ترک از آن دست بازیگرانی است که در کمک به دیگران هیچ وقت دریغ نخواهد کرد. کنعان بسیار سخاوت مند است و به خانواده های بی بضاعت کمک های زیادی کرده است.

یکی از کمک های وی که بیش از همه در سال مورد توجه است ، پهن کردن سفره های افطاری برای خانواده های بی بضاعت در شهر انکارا و زادگاهش است. او به مدت یک هفته برای روزه داران این کار را انجام می دهد.

 

 کنعان ايميرزالی اوغلو بازيگر ترکیه ای, تصویر کنعان اوغلو, قد و وزن کنان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی هرساله به تعداد زیادی از همشهریانش کمک مالی می کند

 

همچنین او در عید قربان نیز گوسفند قربانی می کند و گوشت آن را به مردم نذر می کند. او این کار ها را به صورت پنهانی انجام می دهد و تمایلی برای گفتن آن ها ندارد. اما گاها کسانی که بهشان کمک شده است این خبر ها را پخش می کنند.

 

فیلم های کنعان ایمیرزالی اوغلو

 1998 - دل دیوانه  2001 - روابط زندگی2001 - دل دیوانه ، بومرنگ جهنمی 
2003 - گرگ و میش  2004 - روزگار تلخ 2006 - یاندیم علی آخرین بازمانده عثمانی 
 2007 - کابادایی2009 - دام اژدها 2009 - ایزل  
2012 - داستان طولانی 2012 - کاردایی 2017 - جینگوز رجایی 
2018 - محمد فاتح یک جهان   2020 - الف 

 

همچینین از مجری گری این مدل ترکی می توان به "چه کسی می خواهد میلیونر شود؟" اشاره کرد. 

 

آلبوم تصاویر کنعان ایمیرزالی اوغلو

 

ایمیرزالی اوغلو زندگینامه, بيوگرافی کنعان ايميرزالی اوغلو, عکس ایزل بازیگر ترکیه

کنعان ایمیرزالی اوغلو توانست تعداد زیادی جوایز و افتخارات در کارنامه خود ثبت کند

 

فیلم های کنان ایمیرزالی اوغلو, کنعان ایمیرزالی اوغلو اینستاگرام, کنعان ایمیرزالی اوغلو زندگینامه

تصویر جدید از کنعان ایمیرزالی

 

کنعان ایمیرزالی اوغلو زندگینامه, بيوگرافی کنعان ايميرزالی اوغلو, عکس ایزل بازیگر ترکیه

کنعان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال

 

گردآوری :بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

الهام نامی ، بیوگرافی الهام نامی ، عکس های الهام نامی، فیلم های الهام نامی ، آیا الهام نامی ایرانی هست، بیوگرافی الهام نامی بازیگر ، الهام نامی و همسرش ، تصاویر الهام نامی ، الهام نامی در سریال شهرزاد ، عکسهای اینستاگرام الهام نامی ،

13 ساعت پیش

فاطمه مسعودی فر ، فاطمه مسعودی فر بازیگر ، بیوگرافی فاطمه مسعودی فر ،عکس های فاطمه مسعودی فر ، فاطمه مسعودی فر در جیران ، فیلم های فاطمه مسعودی فر ، عکس فاطمه مسعودی فر ، فاطمه مسعودی فر در فیلم پوست ، تصاویر فاطمه مسعودی فر ،

14 ساعت پیش

کتانه افشاری نژاد ، بیوگرافی کتانه افشاری نژاد ، عکس های کتانه افشاری نژاد ، اینستاگرام کتانه افشاری نژاد ، عکس کتانه افشاری نژاد ، فیلم های کتانه افشاری نژاد ، اینستاگرام کتانه افشاری نژاد ، افشاری نژاد در فیلم گمشدگان ، کتانه افشاری نژاد و همسرش ، کتانه افشاری نژاد بازیگر و گوینده ،

15 ساعت پیش

آزاده ریاضی،عکس های آزاده ریاضی،عکس های جدید و بیوگرافی آزاده ریاضی،عکسهای آزاده ریاضی،آزاده ریاضی و همسرش،بیوگرافی آزاده ریاضی ، نسبت آزاده ریاضی و حمیرا ریاضی ، آزاده ریاضی در گیسو ، وضعیت تاهل آزاده ریاضی ، آلبوم تصاویر آزاده ریاضی ،

16 ساعت پیش

مرتضی کاظمی ، بیوگرافی مرتضی کاظمی ، مرتضی کاظمی بازیگر، عکس های مرتضی کاظمی ، مرتضی کاظمی بازیگر سینما کیست ، مرتضی کاظمی بازیگر سینما ، مرتضی کاظمی بازیگر و همسرش ، فیلم های مرتضی کاظمی ، پسر مرتضی کاظمی ، مرتضی کاظمی قهی ،

16 ساعت پیش

دینا هاشمی ، بیوگرافی دینا هاشمی ، زندگی نامه دینا هاشمی ، تصویر اینستاگرامی دینا هاشمی ، دینا هاشمی و همسرش ، بیوگرافی دینا هاشمی بازیگر ، دینا هاشمی در احضار ، زندگی نامه ی دینا هاشمی ، سن دینا هاشمی ، عکس های دینا هاشمی ،

16 ساعت پیش

بیوگرافی محمدرضا مالکی ، محمدرضا مالکی ، محمدرضا مالکی و همسرش ، عکس های محمدرضا مالکی ، زندگی خصوصی محمدرضا مالکی ، عکس محمدرضا مالکی ، وضعیت تاهل محمدرضا مالکی ، فیلم های محمدرضا مالکی ، محمدرضا مالكي بازيگر ، محمدرضا مالکی اینستاگرام ،

17 ساعت پیش

بیوگرافی پروین ملکی ، پروین ملکی به همراه پسرش ، عکس های پروین ملکی ، پروین ملکی و همسرش ، پروین ملکی بازیگر ، پروین ملکی درگذشت ، زندگی نامه پروین ملکی ، فیلم های پروین ملکی ، تصاویر پروین ملکی ، پروین ملکی و همسرش ،

17 ساعت پیش

بیشتر...