زومیت |
۱ هفته پیش

بنیان گذار Terra برای احیای مجدد این ارز دیجیتال طرح توزیع مجدد توکن را پیشنهاد داد زومیت

بنیان‌گذار Terra برای احیای مجدد این ارز دیجیتال طرح توزیع مجدد توکن را پیشنهاد داد

بنیان‌گذار Terra برای احیای مجدد این ارز دیجیتال طرح توزیع مجدد توکن را پیشنهاد داد

بنیان‌گذار ترا (Terra) پس از چندروز سکوت، پیشنهادی برای زنده نگه‌داشتن جامعه‌ی ارز دیجیتال ترا لونا (LUNA) و جبران غرامت به دارندگان این توکن ارائه کرده است.

Do Kwon، یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه‌های Terraform، پس از تجزیه‌ی تاریخیاستیبل کوینالگوریتمی آن یعنی UST و مارپیچ مرگ ناشی از آن که ارزشتوکناین شبکه یعنی LUNA را عملاً به‌صفر رساند، پیشنهادی برای حفظ اکوسیستم Terra ارائه کرده است.

Kwon در پستی که در انجمن تحقیقاتی Terra منتشر کرده، گفت:

جامعه‌ی Terra بایدبلاک چیناین ارز دیجیتال را برای حفظ این جامعه و اکوسیستم توسعه‌دهندگان، بازسازی کند.

پیشنهاد او در پاسخ به گروه‌های اعتبارسنجی درمورد امکان جدا کردن بلاک چین Terra، شامل جبران خسارت به دارندگان UST و LUNA است که قادر نبودند دارایی‌های خود را در طی سقوط قیمت این هفته‌ به‌فروش برسانند.

Kwon پیشنهاد کرد که اعتبارسنجی‌ باید مالکیت شبکه را با یک میلیارد توکن توزیع‌شده میان دارندگان LUNA و UST و همچنین یک استخر برای تأمین بودجه‌ی توسعه‌ی آینده بازنشانی کنند. به‌طور خاص، ۴۰ درصد از توکن‌های جدید توزیع‌شده به دارندگان LUNA که دارایی خود را قبل از رویداد Depegging نگه داشته‌اند اختصاص خواهد یافت. در زمان ارتقای شبکه‌ی جدید، ۴۰ درصد از توکن‌ها نیز به دارندگان UST تعلق خواهد گرفت و ۱۰ درصد نیز به دارندگان LUNA که دارایی خود را قبل از توقف فعالیت بلاک چین دراختیار داشتند اختصاص خواهد یافت. ۱۰ درصد باقی‌مانده نیز به استخر توسعه، اختصاص داده خواهد شد.

چارت لونا

مقاله‌ی مرتبط:

با توجه به اینکه UST همیشه به دلار ایالات متحده مرتبط بوده، Kwon اشاره کرده است که با درنظر گرفتن رویدادهای نقدینگی گسترده در سراسر اکوسیستم Terra در این هفته، احتمالاً تفاوتی نخواهد داشت. به‌عبارت دیگر اعتماد به مدل این استیبل کوین برای همیشه از بین رفته است.

براساس گزارش CoinMarketCap،ارزش بازارلونا در اوج خود در اوایل آوریل، بیش از ۴۱ میلیارد دلار بود. ارزش UST که دیگر نمی‌توان از آن به‌عنوان یک استیبل کوین یاد کرد، در اوج خود نزدیک به ۱۹ میلیارد دلار بود. پس از اینکه UST ارزش دلاری خود را از دست داد در پایین‌ترین سطح به حدود ۰٫۱۳ دلار سقوط کرد.

اگرچه راهکاری برای بازیابی کامل ارزش بلاک چین Tarra وجود ندارد، Kwon گفت که طرح توزیع مجدد باید به دارندگان و اعضای جامعه‌ی وفادار و سازندگان غرامت بدهد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

SK Hynix به‌تازگی SSD کاملاً جدیدی با پشتیبانی از PCIe Gen4 معرفی کرده است که ادعا می‌کند ازنظر تعداد عملیات‌های ورودی‌وخروجی در یک ثانیه بهترین عملکرد را دارد.

1 روز پیش

دانشمندان موفق شدند گجتی به نام AquilX بسازند که بدون هیچ دردی سه عامل حیاتی برای افراد دیابتی را بررسی می‌کند.

1 روز پیش

واتساپ به‌زودی به پشتیبانی از آیفون‌های مجهز به iOS 10 و iOS 11 پایان خواهد داد.

1 روز پیش

به‌روزرسانی جدید توییتر به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد به قابلیت‌های بیشتری دسترسی داشته باشند و اپلیکیشن‌های شخص ثالث بهتری توسعه دهند.

1 روز پیش

یکی از طراحان دنیای فناوری رندرهای جدیدی از اپل واچ سری ۸ منتشر کرده است که این ساعت هوشمند را در شش رنگ مختلف نشان می‌دهد.

1 روز پیش

بنیاد ADIF هند در گزارشی به سیاست های انحصاری اپل اپ استور / App Store و گوگل پلی استور / Play Store اشاره کرده و خواستار مقابله با سلطه آن‌ها شده است.

19 ساعت پیش

خریداران پردازنده های سری AMD Ryzen 7000 برای استفاده از این تراشه ها باید مادربردهای AM5 را تهیه کنند. پایان دوران مادربرد AM4 ای ام دی با معرفی رایزن 7000.

16 ساعت پیش

 سری Ryzen 7000 با توانایی پشتیبانی از از استاندارد PCIe Gen5 و فناوری حافظه‌ی DDR5 توسط AMD در کامپیوتکس ۲۰۲۲ معرفی می‌شود.

17 ساعت پیش

بیشتر...