زومیت |
1 سال پیش

حواشی بین گوگل اپل بر سر حباب های سبز آی مسیج همچنان ادامه دارد زومیت

گوگل در پویش تبلیغاتی جدیدی اپل را نشانه گرفته است تا این شرکت به اضافه کردن استاندارد پیام‌رسانی RCS به آیفون ترغیب شود.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زومیت نوشت: گوگل لیستی از پرجست‌وجوترین عبارات سال ۲۰۲۳ را که بیشتر از همه مورد توجه کاربران بوده‌اند، منتشر کرده است.

9 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: دانشمندان مغزهای کوچکی به اندازه نخود را در آزمایشگاه رشد دادند که روی آن‌ها دو چشم با قابلیت تشخیص نور به‌وجود آمد.

1 ساعت پیش

زومیت نوشت: گوشی پرچم‌دار وان پلاس ۱۲ در کمال تعجب، برخی از خریداران اولیه را با کیفیت ساختش ناامید کرده است.

4 ساعت پیش

تصویر جدید تلسکوپ فضایی جیمز وب از Cassiopeia A نگاهی دقیق به بقایای ابرنواختر ارائه می‌کند و ویژگی‌های جدیدی را آشکار می‌کند و بینشی از ساختار و تاریخ پیچیده آن ارائه می‌دهد.

9 ساعت پیش

یورونیوز نوشت: تا به امروز هزاران مومیایی حیوانی در مصر کشف شده است. هرچند گربه‌ها، سگ‌ها و پرندگان شکاری مومیایی‌شده زیادی از دوران مصر باستان به جا مانده‌اند، با این حال مومیایی‌های نخستی‌سانان نادر هستند و کمتر به دست آمده‌اند.

2 ساعت پیش

زومیت نوشت: گوگل قابلیت ویرایش پیام‌ها را در پیام‌رسان پیش‌فرض اندروید آزمایش می‌کند.

6 ساعت پیش

زومیت نوشت: دارندگان گلکسی M۳۴ ۵G اکنون می‌توانند طعم One UI ۶ مبتنی‌بر اندروید ۱۴ را روی گوشی خود بچشند.

6 ساعت پیش

سردار رضایی ادامه داد: پیشنهاد استفاده از سامانه فارز از سوی پلیس به شورای عالی فضای مجازی داده شده تا این شورا استفاده از آن را الزامی کند که به دنبال آن شاهد کاهش نصب بدافزارها بر روی تلفن های همراه باشیم.

9 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: برخی کاربران شکایت داشتند که ChatGPT در انجام برخی کارهای ساده ولی پرزحمت تنبلی می‌کند و جواب کامل به آن‌ها نمی‌دهد.

7 ساعت پیش

بیشتر...