توزیع کارت شرکت در امتحانات نهایی دانش آموزان از ساعت ۱۸ all tv logo

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد؛
توزیع کارت شرکت در امتحانات نهایی دانش‌آموزان از ساعت ۱۸
علمی پزشکیآموزش و پرورش

آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام اشکال فنی در سامانه my.medu.ir اعلام کرده است که داوطلبان از ساعت ۱۸ امروز برای دریافت کارت به سامانه مربوط مراجعه کنند. قرار بود، کارت شرکت در امتحانات نهایی دانش‌آموزان از ساعت ۲۲ روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت توزیع شود، اما به دلیل اختلال در سامانه این کار محقق نشد.

امتحانات نهایی دانش‌آموزان از روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ آغاز خواهد شد.

اطلاعیه سازمان آموزش و پرورش در خصوص وجود اختلال

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیآموزش و پرورش#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پزشکیان در شبکه اجتماعی ایکس به احتمال انصراف زاکانی کنایه زد.

1 ساعت پیش

در هفته گذشته کاشمر استان خراسان رضوی با زمینلرزه‌هایی به بزرگای ۵، ۳.۸، ۲.۵ و ۲.۷ و رباط کریم استان تهران با زلزله‌ای به بزرگای ۳ لرزیدند، ضمن آنکه در استان کرمان ۴ زمینلرزه بین ۳.۱ تا ۳.۹ رخ داد.

1 ساعت پیش

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که حل مشکل آلودگی هوا و ترافیک تهران، دو خواسته تهرانی‌ها از رئیس جمهور آینده است.

1 ساعت پیش

متخصصان کشورمان در حوزه نانوتکنولوژی توانسته‌اند با تولید مقالات و محصولات دانش‌بنیان جزو ۷ کشور برتر دنیا شناخته شده و کالاهای خود را به ۵۰ کشور جهان صادر کنند که می‌توانیم با توسعه دانش و امکانات تولید این محصولات، بازارهای با سود کلان را برای کشورمان ایجاد کنیم.

2 ساعت پیش

ملی‌پوش سابق والیبال ایران گفت: عدم شناخت پائز نسبت به بازیکنان ضربه سنگینی به والیبال ایران وارد کرد. او همیشه از شکست‌ها فرار می‌کرد و آنها را در زمین بازیکنان می انداخت.

1 ساعت پیش

رونالدو به سرعت به ۴۰ سالگی نزدیک می‌شود و مسئله بازنشستگی او دغدغه خیلی از هوادارانش شده است اما خودش هنوز تصمیم قطعی در این مورد نگرفته و تا زمانی که جسم و روحش یاری کند به بازی ادامه خواهد داد.

نیم ساعت پیش

در همه شرکت‌کنندگان، محققان دریافتند که سلول‌های ایمنی مخاطی تخصصی در خون همراه با کاهش گلبول‌های سفید التهابی فعال می‌شوند که نقش آنها معمولا احاطه کردن و از بین بردن مهاجمان بیماری‌زا است.

یک ربع پیش

یک کارشناس مسائل بین‌الملل می‌گوید: سکان مدیریت کشور و به تبع آن مدیریت سیاست‌خارجی را باید به کسی سپرد که نسبت به پیچیدگی‌ها و این شرایط سخت در سطح بین‌المللی و در سطح داخلی آگاه باشد و بتواند از تهدیداتی که می‌تواند این وضعیت برای کشور داشته باشد بکاهد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...