آرگا |
1 ماه پیش

آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی غیر فعال کردن آن ها

کاربران گوشی های شیائومی احتمالا با نمایش تبلیغات در رابط کاربری این اسمارتفون ها روبرو شده اند. اگر به دنبال روشی برای رهایی از این تبلیغات هستید با آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی همراه این مطلب از آرگا باشید.

بعد از یکبار استفاده از گوشی شیائومی خیلی زود متوجه تبلیغات متعدد رابط کاربری می شوید که در بخش های مختلف از مدیریت فایل تا برنامه پخش و موسیقی مدام ظاهر می شوند. در این مطلب قصد داریم به آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی بپردازیم که با روش های ساده ای قابل اجرا است.

آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی با روش های ساده

کاربران گوشی های شیائومی پس از اولین استفاده از گوشی خود احتمالا با نمایش تبلیغات در رابط کاربری مواجه شده اند. گوشی های این برند حدود ۹.۷ درصد بازار جهانی را به خود اختصاص داده اند و بیشتر آن ها بر پایه رابط کاربری MIUI ارائه می شوند از این رو میلیون ها کاربر باید با نمایش تبلیغات در این اسمارتفون ها سر و کار داشته باشند.

البته گستردگی این تبلیغات در نسخه های مختلف و کشورهای گوناگون تا اندازه ای متفاوت است و ممکن است برخی کاربران با این موضوع چندان درگیر نباشند. به هر حال در این مطلب قصد داریم به آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی بپردازیم. همانند آمازون و گوگل برند شیائومی نیز در وهله نخست خود را شرکتی نرم افزاری می داند که در کنار این موضوع گجت های مختلفی نیز تولید می کند.

این شرکت اعلام نموده که حاشیه سود حاصل از فروش محصولاتش را همواره در حد ۵ درصد حفظ می کند. این به مفهوم متوسل شدن شیائومی به راه های دیگر برای کسب درآمد می باشد. یکی از این راه ها ارائه سرویس های پولی و نمایش تبلیغات می باشد. قابل ذکر است شیائومی به خاطر ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است.

در همین راستا این برند، راهکار مشخصی برای حذف تبلیغات ارائه نداده ولی خوشبختانه ترفندهایی وجود دارد که توسط آن ها تا حدود زیادی می توان از نمایش تبلیغات در بخش های مختلف گوشی های شیائومی جلوگیری کرد. از این رو اگر کاربر گوشی هوشمند شیائومی هستید و از تبلیغات تصادفی و آزاردهنده رابط کاربری MIUI جدید که گهگاه روی صفحه گوشی شما نمایان می شود، خسته شده اید در ادامه با آموزش حذف تبلیغات گوشی شیائومی همراه ما باشید.

حذف تبلیغات از تنظیمات و لایک ها

در برنامه های سیستم مانند تنظیمات تبلیغاتی تعبیه شده است برای مدیریت این تبلیغات مراحل زیر را دنبال کنید.

مطمئن شوید که گوشی شیائومی با MIUI به اینترنت متصل می باشد. سپس تنظیمات>تنظیمات اضافه >مجوز و لغو > MSA را روی حالت خاموش بگذارید.

دقت کنید اگر در تنظیمات گزینه مجوز و لغو وجود ندارد به قسمت گذرواژه ها و امنیت/ حریم خصوصی/ خدمات تبلیغات رفته و گزینه را غیرفعال نمایید.

در ادامه حدودا ۱۰ ثانیه ای صبر نموده تا بتوانید گزینه لغو را تیک بزنید.

پس از کلیک روی آن، پیغامی را مشاهده می کنید که در آن عبارت «مجوز لغو نشد» نمایش داده شده است.

پیش از لغو این مجوز حداقل ۳-۵ بار این خطا نشان داده می شود. این کار را تکرار کنید تا عملیات با موفقیت تمام شود.

دز ادامه به بخش تنظیمات > تنظیمات اضافی> حریم خصوصی> خدمات تبلیغاتی و توصیه های تبلیغاتی شخصی بروید و آن را روی حالت خاموش تنظیم نمایید.

بدین ترتیب گزینه های توصیه های آنلاین و اعلان ها را برای هر برنامه آزار دهنده ای خاموش نمایید سپس بخش تنظیمات تصاویر زمینه را در صفحه قفل خاموش کنید(لغو مجوز MSA که به شما امکان غیرفعال کردن تبلیغات در MIUI  را می دهد چند مرتبه ای باید تکرار شود).

حذف تبلیغات از مدیریت فایل در MIUI

با دنبال کردن مراحل زیر از شر تبلیغات در برنامه مدیریت فایل گوشی شیائومی رهایی می یابید.

ابتدا مدیریت فایل را اجرا کنید. بعد روی نماد سه خط موازی در بالا سمت چپ کلیک کنید. سپس به قسمت تنظیمات بروید.

سپس روی گزینه About کلیک کنید. برای غیرفعال کردن یا خاموش کردن آن روی آیکون Recommendations را لمس کنید.

چنانچه پوشه های تبلیغاتی در گوشی شیائومی خود دارید روی نام پوشه ضربه زده مانند وقتی که قصد تغییر نام آن را دارید بعد برنامه های تبلیغاتی را غیرفعال نمایید. با این کار برنامه های تبلیغاتی که در پوشه های مختلف MIUI نمایش داده می شوند حذف خواهند شد.

حذف تبلیغات از Mi Video

مراحل زیر کمک می کند تبلیغات را از برنامه Mi Video در رابط کاربری MIUI حذف نمایید.

ابتدا برنامه Mi Video را باز کنید و روی گزینه Account در پایین سمت راست ضربه بزنید. سپس روی تنظیمات کلیک کنید.

اکنون گزینه های push message, online recommendation را روی حالت خاموش یا off قرار دهید. با این کار از شر محتوای تبلیغاتی رها می شوید.

با تنظیم کردن اعلان ها روی حالت خاموش می توانید از شر اعلان های هرزنامه خلاص گردید.

حذف تبلیغات از برنامه های شخص ثالث یا بارگیری شده

برای این کار به منو تنظیمات بروید و گزینه نمایش محتوای توصیه شده را روی حالت خاموش یا غیرفعال تنظیم کنید.

حذف تبلیغات از MIUI Cleaner

برنامه MIUI Cleaner هم حاوی تبلیغات می باشد که با طی مراحل زیر می توانید آن ها را حذف کنید.

ابتدا MIUI Cleaner را اجرا کنید. بعد روی نماد پاک کن در بالا و سمت راست ضربه زده سپس روی نماد چرخ دنده در بالا سمت راست کلیک کنید. جهت حذف تبلیغات و خاموش کردن این گزینه روی آیکون «دریافت توصیه ها» ضربه بزنید.

حذف تبلیغات از برنامه های security, browser,music

به سادگی می توانید تبلیغات سیستم MIUI را از برنامه های security, browser,music شیائومی توسط مراجعه به تنظیمات گوشی غیر فعال نمایید. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

به بخش تنظیمات/ تنظیمات برنامه سیستم/ امنیت/ دریافت توصیه ها خاموش بروید. با این عمل تبلیغات در security غیر فعال می شوند.

در ادامه به بخش تنظیمات/ تنظیمات برنامه سیستم/ موسیقی/ دریافت توصیه ها خاموش رفته تا تبلیغات در music غیر فعال شوند.

اکنون به بخش تنظیمات> تنظیمات برنامه سیستم> مرورگر> حریم خصوصی و امنیت> توصیه برای شما خاموش بروید تا تبلیغات در browser حذف شوند. جهت حذف کامل تبلیغات در مرورگر شیائومی به تنظیمات/ تنظیمات برنامه سیستم> مرورگر> پیشرفته > تنظیم صفحه شروع رفته و ان را به هر URL که مایلید تغییر دهید. با این کار صفحه شروع پیش فرض که حاوی محتوای تبلیغاتی زیادی است غیر فعال می شود.

غیر فعال کردن توصیه های تبلیغات شخصی

غیر فعال کردن توصیه های تبلیغات شخصی موجب می شود شیائومی درباره داده های استفاده شده و عادات شما کنکاش نکند. البته این کار موجب حذف تبلیغات نمی شود .برای شروع به تنظیمات گوشی رفته سپس به بخش تنظیمات اضافی و گزینه حریم خصوصی را برگزینید در ادامه توصیه های تبلیغات شخصی را روی حالت خاموش قرار دهید.

بستن تبلیغات هنگام نصب برنامه ها

برخی مواقع هنگام نصب یک برنامه جدید ممکن است با تبلیغات روبرو شوید برای حذف کافی است هنگام نصب برنامه سریعا به قسمت تنظیمات رفته و گزینه Receive recommendations را غیرفعال کنید تا از مشاهده تبلیغات در این بخش راحت شوید.

حذف تبلیغات در دانلودها

برای این کار برنامه دانلودها را اجرا کنید. سپس روی کلید منو در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید. بعد تنظیمات را انتخاب کرده و نمایش محتوای توصیه شده را روی حالت خاموش قرار دهید.

حذف تبلیغات در پوشه ها

برای حذف تبلیغات در پوشه های گوشی شیائومی روی پوشه مدنظر ضربه بزنید سپس روی نام پوشه کلیک کنید(مانند هنگامی که می خواهید اسم پوشه را تغییر دهید). در ادامه قسمت برنامه های تبلیغاتی نشان داده می شود که آن را روی حالت خاموش قرار دهید.

حذف تبلیغات در تم ها

برنامه تم های سیستم MIUI را اجرا کنید سپس به منوی Account بروید. با انتخاب تنظیمات گزینه توصیه ها را روی حالت خاموش قرار دهید.

حذف تبلیغات هرزنامه

برای رهایی از شر اعلان های برنامه های مختلف در سیستم MIUI مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا به بخش تنظیمات و سپس منوی اعلان ها بروید. سپس به پایین هر برنامه ای که برای شما تبلیغات یا اعلان ناخواسته ارسال می شود رفته و موارد را غیر فعال کنید. دقت کنید که با این کار همه اعلان های برنامه مسدود خواهد شد. اگر قصد دارید اعلان های تبلیغاتی را مسدود نمایید بهتر است از دستورالعمل های بالا پیروی نمایید.

در پایان مطلب حذف تبلیغات گوشی شیائومی, جهت آشنایی با دو مدل گوشی شیائومی نظیرشیائومی ردمی ۶ پرووشیائومی میکس ۴و بررسی امکانات این گوشی های هوشمند می توانید بر روی لینک ها کلیک نمایید.

منبع : آرگا#‌فناوری #‌دانش منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نسل جدید فوتون تونلند با تغییرات ظاهری و فنی همراه شده به زودی روانه جاده های کشور می شود. این مطلب به بررسی بررسی فوتون تونلند می پردازد.

1 روز پیش

اگر از کاربران iOS هستید و می‌خواهید بدون ذخیره کردن یک شماره به آن در واتساپ پیام دهید، این مطلب آموزشی را مطالعه کنید.

1 روز پیش

اگر با سطل زباله ویندوز ۱۰ برای حذف فایل‌ها آشنا هستید و به‌تازگی به مک تغییر کاربری داده‌اید، ممکن است برای پیدا کردن سطل زباله سردرگم شوید.

1 روز پیش

گوشی سونی اکسپریا ۱۰ در سال 2019 با نمایشگر 6 اینچی و تراشه اسنپدراگون 630 روانه بازار شد. این مطلب به بررسی سونی اکسپریا ۱۰ می پردازد.

2 روز پیش

گزارش شیپور از وضعیت املاک ایران در ۶ ماه ابتدای امسال حاکی از افزایش ۴۷ درصدی قیمت خانه در تمام مناطق شهر تهران است.

2 روز پیش

مجموعه عکس‌ها و فیلم‌های یان ون آی‌جکن به دنیای نامرئی یکی از مهم‌ترین شکل‌های حیات روی زمین، یعنی پلانکتون‌ها می‌پردازد.

3 روز پیش

گزارش ها از فروش محصولات AMD و انویدیا با ۹۰ تا ۱۱۳ درصد بالاتر از قیمت MSRP بعد از گذشت یک سال از زمان عرضه‌ی آن‌ها حکایت دارند.

3 روز پیش

نرم افزار اتوکد، محبوب ترین و شناخته شده ترین برنامه کاربردی برای طراحی های 2 و 3 بعدی در رشته های مهندسی است که این روزها در زمینه های متعددی کاربرد به سزایی دارد. اما اگر تا به حال نقشه های آماده اتوکد را مشاهده کرده باشید، بی شک اگر یک پروژه مربوط به داخل کشور باشد، یک سری از اطلاعات در آن در

3 روز پیش

کالیبره کردن باتری گوشی امر چندان پیچیده ای نیست و باید در زمان مناسبش صورت بگیرد. در این مطلب با نحوه انجام این کار آشنا می شوید.

3 روز پیش

انتقال فایل به آیفون از نظر افراد مطرح در این زمینه، تنها توسط برنامه آیتونز ممکن است که توسط مجموعه اپل طراحی و ارائه شده که تمام کاربران محصولات اپل می توانند از آن استفاده کنند. با این وجود اگر شما با برنامه آیتونز کار کرده باشید حتما متوجه برخی محدودیت های این برنامه شده اید که کمی ناخوشایند می

4 روز پیش

سامسونگ دیسپلی، بزرگ‌ ترین سازنده‌ ی پنل‌ های نمایشگر OLED موبایل در جهان، پنل‌ های OLED انعطاف‌ پذیرتر و قابل رول‌ شونده‌‌تری را در وب‌ سایت جدید خود به نمایش

4 روز پیش

رندر‌های رسمی و مشخصات کلیدی سری Reno7 اوپو توسط یک خرده‌فروشی پیش‌از رونمایی رسمی منتشر شد.

4 روز پیش

پیش‌نویس مصوبه جدید دولت و مجلس برای ساماندهی استخراج رمزارز در کشور و مقابله با فعالیت‌های غیر قانونی این حوزه نوشته شده که حاکی از سختگیری‌های بیشتر است.

4 روز پیش

گوشی نوکیا g20 میان رده ای اقتصادی می باشد که با برخی ویژگی های پرچمداران به بازار ارائه می شود. با بررسی نوکیا g20 همراه ما باشید.

5 روز پیش

هدست های بلوتوث که در اصل وایرلس یا همان بی سیم چند سالی است که در بازارهای جهانی رواج پیدا کرده و کاربردهای بسیار زیادی دارد. از مهم ترین قابلیت های هدست های نسل جدید می توان به بی سیم بودن، جای گذاری میکروفون برای مکالمات تلفنی راحت و ابعاد کوچک با طراحی زیبا اشاره کرد که واقعا هر یک از ما را

5 روز پیش

بیشتر...