مجله دلتا |
3 روز پیش

پنهان کردن غبغب پنهان کردن غبغب با آرایش از بین بردن غبغب مجله دلتا

داشتن غبغب باعث خجالت شما است؟ اگر حس می‌کنید اعتماد به نفس شما به‌خاطر این موضوع کم شده است، پس وقتش رسیده که برای آن کاری کنید.

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید بدون هزینه‌های درمانی گران، باعثپنهان کردن غبغبخود شوید؟ بهتر است این مطلب ازمجله دلتارا بخوانید. در این مطلب چند نکته حیرت‌انگیز برای پنهان کردن غبغب برای شما آورده‌ایم.

روش‌های پنهان کردن غبغب

هوشمندانه لباس بپوشید

حتما تعجب می‌کنید که چگونه لباس پوشیدن می‌تواند به دیده شدن یا نشدن غبغب شما کمک کند. برای این کار سعی کنید توجه‌ها بهغبغبشما جلب نشود. بگذارید مردم به ترقوه، دور گردن یا حتی گلوی شما توجه کنند. تاپ‌های یقه باز نمای وسیعی از گلو و ترقوه می‌‌دهد. به علاوه این تیپ می‌تواند با شلواری ساده تکمیل شود.

مدل مو

مدل موی خود را جوری درست کنید که بر روی شانه، گردن و غبغب شما نیافتد. وقتی موهای شما به زیر چانه می‌آیند، غبغب را برجسته‌تر می‌کند. مدل موی پیشنهادی، دم اسبی بالاست.

پنهان کردن غبغب

برای پنهان کردن غبغب با آرایش جذاب شوید

سعی داریم که بگوییم طوریآرایشکنید که چشم‌ها و گونه شما بیشتر دیده شود. برای چشم‌ها می‌توانید از سایه چشم استفاده کنید. برای گونه ها، از برس گونه که گونه‌ها را بالاتر نشان دهد استفاده نمایید. وقتی چشم‌ها و گونه‌های شما توجه بیشتری جلب کنند، غبغب بی‌اهمیت می‌شود.

پنهان کردن غبغب

لب‌ها دروغ می‌گویند

رنگ لب‌های شما تفاوت زیادی در ظاهر ایجاد می‌کنند. اما مهم این است که چه رنگی استفاده می‌کنید. برای پنهان کردن غبغب با آرایش، از رنگ‌های بولدی مثل قرمز تیره، قهوه‌ای تیره و غیره استفاده کنید. همینطور می‌توانید خط لب براق بزنید.

خط چانه را تعیین کنید

همانطور که چشم، گونه و لب‌های خود را آراستید، ترفند دیگر خط چانه است. در سرتاسر خط چانه خود از کرم برنز استفاده کنید. اگر گندمی یا تیره هستید، از طیف برنز طلایی استفاده کنید. اگر پوست متعادلی دارید، از طیف برنز سرخ استفاده کنید. اگر خط چانه خود را بیشتر در معرض دید بگذارید، توجه‌ها از غبغب شما کاسته می‌شود.

پنهان کردن غبغب

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب مشابهسریع ترین راه رفع غبغب گلورا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

2 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

روش‌های خانگی بسیاری برای لایه برداری پوست با مواد طبیعی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا پوستی شاداب و درخشان داشته باشید.

4 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

5 روز پیش

کفش چرم همیشه نقش مهمی در تقویت شخصیت ایفا می‌کند. این کفش ها گرانقیمت و استاندارد هستند بنابراین مراقبت ویژه از آن‌ها مهم است.

6 روز پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...