آرگا |
۲ هفته پیش

بهترین سوغات بوشهر که در سفر به این منطقه زیبا نباید از دست بدهید

مهم ترین سوغات شهر بوشهر شامل خرماهای مرغوب و ارده عالی است. این شهر دارای صنایع دستی ارزشمنید بوده که شما می توانید از آن خریداری کنید.

بوشهر شهری سراسر زیبایی است که در این بخش با آن بیشتر آشنا می شوید. بخش مهمی از جاذبه های این شهر را می توان در خرید از بازارهای محلی تجربه کرد. در این بخش با مهم ترین سوغات بوشهر آشنا خواهید شد.

سوغات بوشهر

مهم ترین سوغات بوشهر:

بوشهر یکی از نواحی خوش آب و هوایی است که ویژگی های زیادی برای گردشگران دارد. اگر ذائقه خاصی دارید، می توانید در این بخش با مهم ترین خوراکی های محلی این شهر آشنا شوید.

خرمای بوشهری:

یکی از مرغوب ترین و نفیس ترین محصولات در این شهر همان خرمای بوشهری بوده که بسیار تازه و پر خاصیت می باشد. شما می توانید از انواع فروشگاه های شهر و بازارهای محلی این خرما را تهیه کنید. بخش مهمی از این خرماها به دلیل مرغوبیت بالای خود به کشورهای دیگر دنیا صادر می شود. این خرما نرم بوده و عطر بهتری دارد.

خرمای بوشهر

پنیر نخل:

این پنیر در کمتر جایی از دنیا وجود دارد و شما باید مرغوب ترین آن را از بوشهر خریداری کنید. ماده سفیدی که در درختان نخل این ناحیه خارج می شود، مهم ترکیب در این پنیر می باشد. این ماده سفید را باید از بخش میانی این درخت تهیه کنید. قیمت این پنیر بسیار بالا است. این نوع پنیرها در بوشهر به پنیر غاپ شهرت دارد.

هدایای بوشهر

خارک:

خارک نیز نوعی از خرمای مرغوب بوده که طعمی نسبتا گس داشته و در نخلستان های این شهر به وفور دیده می شود. این نوع خرما در قمست های جنوبی بیشتر دیده می شوند. یکی از محبوب ترین خوراکی های دنیا که در لیست وجود دارد، این نوع خرما می باشد.

میوه نفیس بوشهر

حلوای ارشی:

این حلوا نیز طعم بسیار فوق العاده ای دارد و از مهم ترین سوغات بوشهر است. این حلوا مشابه ارده بوده و می توانید برای میان وعده و همچنین وعده های صبحانه آن را نوش جان کنید. این حلوای پر خاصیت را می توانید از انواع فروشگاه های شهر خریداری نمایید. این حلوا برای وعده صبحانه بسیار مقوی بوده و خاصیت بسیار زیادی دارد.

حلوای بوشهری

مسقطی:

مسقطی را ممکن است شما در شیراز هم میل کرده باشید. اما می توانید در بوشهر با طعم متنوع از مسقطی آشا شوید. این مسقطی را به عنوان یک دسر فوق العاده خوشمزه هم می توانید، نوش جان کنید. کودکان مسقطی را بسیار دوست دارند و می توانید از مسقطی های بوشهری برای آن استفاده کنید.

مسقطی بوشهر

بوشهر از جذابیت های زایدی برخوردار است. این شهر که دارای نخلستان های وسیعی می باشد از سوی گردشگران زیادی مورد توجه قرار می گیرد. از مهم ترین زیبایی های این شهر می توان به جاذبه های طبیعی اشاره کرد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۲ هفته پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

۳ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

بیشتر...