مردم میوه نمی خرند وضعیت بازار میوه خوب نیست پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

مردم میوه نمی‌خرند!/وضعیت بازار میوه خوب نیست
اقتصاد سبز آنلاین :رییس اتحادیه بارفروشان می‌گوید خبرهای بازگشت محصولات کشاورزی ایران در چند وقت اخیر، تمایل مردم را برای خرید میوه کاهش داده است.

اقتصاد سبز آنلاین :رییس اتحادیه بارفروشان می‌گوید خبرهای بازگشت محصولات کشاورزی ایران در چند وقت اخیر، تمایل مردم را برای خرید میوه کاهش داده است.

به گزارش خبرنگار ما، مصطفی دارایی‌نژاد  با بیان اینکه وضعیت بازار میوه خوب نیست، گفت: روزانه ۱۰ تا ۲۰ هزار تن ورودی بار میدان مرکزی میوه و تره بار است که قبلا این میزان بار تا روز بعدش به فروش می رفت. اما شب قبل ورودی بار به میدان ۸۵۰۰ تن بود که ۲۵۰۰ تن آن تا کنون باقی مانده است. اینکه میوه در میدان مرکزی خریداری نمی‌شود، یعنی مردم در سطح شهر از مغازه‌ها میوه نمی‌خرند.

وی ادامه داد: قدرت خرید مردم کاهش یافته است و تمایلی به خرید میوه ندارند. از طرفی خبرهایی که چند وقت اخیر در خصوص برگشت محصولات کشاورزی ایران منتشر شده نیز از این تمایل کاسته است. در حالی که باید گفت محصولات ما همگی سالم هستند.

رییس اتحادیه بارفروشان گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند، میوه‌ها بر روی دست کشاورزان می ماند و آنها ضرر خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش روسیه فلفل دلمه‌های ایران را به دلیل استفاده از چهار نوع سم شناخته نشده در این کشور برگشت زد. بعد از آن هند و امارات، کیوی ایران را به دلیل وجود نوعی آفت (شپشک) برگشت زدند که سازمان گیاهپزشکی کشور وجود این نوع آفت را تکذیب کرد. ازبکستان نیز چندین محموله از سیب‌زمینی ایران را برگشت داد که مقامات مسوول علت آن را وجود خاک همراه سیب زمینی اعلام کردند.#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خرید تضمینی محصولات کشاورزی ادامه می یابد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

برنامه ریزی گسترده برای تامین کالا تنظیم بازار شب عید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

سطح زیر کشت گندم به میلیون هکتار می رسد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

ارزآوری میلیارد دلاری محصولات کشاورزی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

اگر قصد سفر به منطقه جنوبی کشور را در سر می‌گذرانید مجله دلتا همراه باشید، تا سری به جذاب ترین آبشار مصنوعی ایران بزنید.

دیروز

برقراری ارتباط خوب با آدم‌های دیگر موجب شادیست. اما آدم‌های مغرور نمی‌گذارند به چنین نقطه‌ای برسیم. از برخورد با افراد مغرور برایتان می‌گوییم.

دیروز

ارزآوری میلیارد دلاری صادرات محصولات کشاورزی غذایی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

در میان بسیاری از جاذبه‌های ایران، به دیدن دریاچه سحرآمیز بروید. با مجله دلتا همراه باشید تا با دریاچه ای در آغوش آسمان بیشتر آشنا شوید.

دیروز

بطری آب هوشمندی که سیاره را تمیز می کند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

کاهش شاخص قیمت جهانی گندم با تداوم فت قیمتی در سال جدید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

بخش عمده سموم آماده مصرف از کشورهای اروپایی وارد می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

مقاومت قیمت برنج مازندران در سقف ۶۰ هزار تومان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

پریروز

با قدم زدن در کوچه‌های رنگی بهترین احساس به شما منتقل می‌شود و باعث می‌شود.با مجله دلتا همراه باشید تا با کوچه های رنگی تهران، آشنا شوید.

پریروز

عقد مسیار یا ازدواج مسیار چیست و چه فرقی با ازدواج دائم یا صیقه ای دارد ؟در این بخش از سایت ایران ناز درباره احکام ازدواج مسیار و شرایط آن

پریروز

ظروف مخصوص فریزر برای نگهداری غذا چه نوع ظروفی است   در این مطلب از سایت ایران ناز، اطلاعات بسیار مفیدی درباره ظروف مخصوص فریزر برای نگهداری غذا در فریزر را شرح داده ایم بیشتر وقتها غذاهایی که برای مهمانی استفاده می کنیم، بیش از اندازه است و اضافی آن را باید برای روزهای بعد نگه داریم؛ یا ب

پریروز

بیشتر...