خبرگزاری میزان |
2 روز پیش

معاون قضایی سازمان زندان های کشور جهت رسیدگی وضعیت زندان ها وارد استان مازندران شد resize

خبرگزاری میزان- طبق گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان مازندران، فراهانی به همراه علی استادی مدیرکل زندان‌های استان مازندران با حضور در کمیته فناوری و برنامه ریزی دادگستری مازندران در راستای تحقق اهداف سازمان زندان‌ها و سند تحولی قوه بحث و تبادل نظر کردند.

سپس با حضور در جمع روسای ستادی و زندان‌های استان مازندران و هدف از این بازدید را بررسی میدانی آخرین وضعیت قضایی و اجرای احکام کیفری و نحوه اجرای آیین نامه جدید سازمان عنوان کرد.

معاون قضایی رئیس سازمان زندان‌های کشور بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی اجرای هدفمند کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی و موسسات مردم نهاد برای رسیدگی به امور زندانیان و خانواده‌های آنان را از سیاست‌ها و اهداف سند تحولی قوه برشمرد که از دغدغه‌های رئیس سازمان زندان‌ها محسوب می‌شوند.

وی خدمات انفورماتیک، دادرسی الکترونیکی، ملاقات مجازی، حبس مجازی با استفاده از پابند‌های الکترونیکی و زندانبانی مجازی با بکارگیری از دوربین‌های مداربسته را از اقدامات و خدمات نظام زندانبانی اسلامی در جهت بهبود وضعیت زندان‌ها و ارتقای تامین امنیت زندانیان خواند.

معاون قضایی سازمان زندان‌های کشور گفت: اعمال الزامات رعایت کرامت انسانی و حقوق شهروندی در زندان‌ها و تعامل سازنده و هدفمند با مراجع قضایی و مسئولین حوزه‌های مختلف برای پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی از اولویت‌های مهم سازمان زندانهاست.

فراهانی افزود، با عنایت به رویکرد رئیس سازمان زندان‌های کشور و چشم انداز سند تحول قضایی، ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی و اشتغال و حرفه آموزی در راستای توانمندسازی زندانیان با دعوت از اساتید دانشگاه‌ها، طلاب، کارآفرینان و موسسات خصوصی و دولتی با رعایت ملاحظات حفاظتی و امنیتی باید در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه کارگاه آموزشی آیین نامه اجرایی سازمان زندان‌های کشور با حضور معاون قضایی سازمان برای روسای ستادی و زندان‌های استان مازندران همراه با آزمون کتبی برگزار گردید.

  • بیشتر بخوانید:
  • بازدید رئیس حفاظت و اطلاعات سازمان زندان‌های کشور از زندان‌های مازندران

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان- طبق گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان مازندران، فراهانی به همراه علی استادی مدیرکل زندان‌های استان مازندران با حضور در کمیته فناوری و برنامه ریزی دادگستری مازندران در راستای تحقق اهداف سازمان زندان‌ها و سند تحولی قوه بحث و تبادل نظر کردند.#‌حقوق_قضا#‌اخبارحقوقی منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه انحصار در واردات نهاده‌های دامی را قبول نداریم گفت: امسال بیش از ۹۱ شرکت، نهاده‌های دامی وارد کشور کردند.

3 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

3 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

4 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در 24 مهر اعلام شد برای مشاهده لینک اسامی فروش فوق العاده ایران خودرو به سایت تیتربرتر مراجعه کنید.

6 ساعت پیش

سهام عدالت در معاملات امروز بورس و با قرار گرفتن شاخص کل بر مدار صعودی، بخشی از ضرر و زیان‌های خود را جبران کرد و ارزشش با رشد ۲.۵ درصدی همراه شد.

6 ساعت پیش

با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد امروز، قیمت طلا و سکه در بازار امروز روند افزایشی داشتند.

6 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه بازار سرمایه برای بازار بدهی و فروش اوراق توضیحات جدیدی را بیان کرد.

6 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی با سود یک درصد از آبان 1400 اعلام شد.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به ریاست معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش در تهران برگزار شد.

6 ساعت پیش

نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مهر ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۲ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با ۴۶ درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» ۸۲.۹ درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت.

7 ساعت پیش

بیشتر...